Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozás terén sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás terén sikertelen férfiak: ti hogy emésztitek meg, hogy a legjobb nőket is átverik, megcsalják vagy bántalmazzák?

Figyelt kérdés

Sokszor lehet olvasni, hallani, hogy a gyönyörű barátnőjét a pasija kidobta, megalázta, megverte, megcsalta, stb... Nagyon sok férfi van, akire az ilyen nők rá sem néznek, ill. ezek a férfiak sem néznek rá az ilyen nőkre, mert elérhetetlennek gondolják őket.


Hogy tudjátok megemészteni, hogy ami nektek elérhetetlen(vagy csak annak gondoljátok), az sok pasinak teher és bosszúság? Nem esik rosszul, hogy ti lehet, hogy egy igazán jó nőhöz talán soha nem is érhettek hozzá, másnak meg a hócipője is tele van velük? És nem feltétlenül azért, mert az a másik pali jóképűbb, izmosabb vagy gazdagabb, hanem azért, mert valahogy jobban ért a nők nyelvén? Nem szoktatok ezen elmélkedni?



2017. szept. 28. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobban értenek a nők nyelvén, mert azt hazudják a nőknek, amit a nők hallani akarnak. Én pedig erre nem vagyok képes.
2017. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Közöm? Ha egy nő rosszul választott, viselje ő a következményeit.
2017. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

"Kedves férfiak, kérlek számoljatok be arról, hogy miért rossz személy szerint nektek a nőverés"

Ez a kérdés az abszolút mélypontom ezen az elb....szott bolygón...

Remélem még véletlenül sem ismerlek a való életben, kérdező.

2017. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ilyeneken és ehhez hasonló dolgokon gondolkoztam eleget annak idején. Köszönöm,elég volt belőle!
2017. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem az én dolgom, így nem foglalkozok vele. Mitől lenne nekem jobb, ha belegondolnék, hogy "bezzeg én egyenrangú félként kezelném és soha nem okoznék neki szándékosan fájdalmat..."?


Ezekben a férfiakban megvan az, amire a nők felfigyelnek, amihez vonzódni tudnak és ami belőlem hiányzik. Így nem fogok kelleni akkor sem, ha 15. alkalommal csalták meg, vagy esetleg bántalmazták akár testileg akár lelkileg.

2017. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
előző, igazad van.
2017. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
bosszantó, képtelen vagyok megemészteni:(
2017. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Csak n érzem h baromi felszínes ez a kérdés? miért ha átlagos barátnőjét veri valaki akkor az már nem érdekel? vagy ha csúnyát? öreget?stb..

Meg h te megbecsülnéd blabla..hát max addig amíg szép..

2017. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

#18 A felszínesség a legkisebb baj ezzel a kérdéssel; a kérdező finoman arra utal, hogy a nőverés áldozatai igazából a csunya férfiak, akiknek együtt kell élniük a tudattal, hogy annak ellenére, hogy ők jobban bánnának a nőkkel, mégis egyedülállók :((((((



Őszintén az, aki így gondolkodik még egy kutya társaságát sem érdemli meg...

2017. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35%
előző, te meg az együttérzés hiányáról tettél tanúbizonyságot.
2017. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!