Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől függ, hogy egy csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy csaj a magas vagy alacsony illetve a sovány vagy mackós pasikhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Ugye számtalanszor lehetett már itt is olvasni, hogy minden nő különböző és eltérő ízlése van, így mind az alacsonyak/vékonyak/mackósak/magasak/kövérek megtalálják azt a csajt, aki szeretni fogja őket. Én alacsony és sovány vagyok, jó elfogadom ezt a állítást és reménykedek is a hitelességében. Ugyanakkor arra lennék kíváncsi, hogy a nőknek mi okból eltérőek az ízléseik. Mi az oka annak, hogy valakinek az alacsony pasi jön be valakinek pedig a magas? Vagy ugyanez a testalkat esetében (sovány-izmos).

2017. szept. 29. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
többnyire a csajtól...
2017. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress ebben szabályosságot vagy logikát. Minden ember egyedi és megismételhetetlen személyiséggel rendelkezik, így más gondolkodásban, ízlés dolgában. Sőt kortól s tapasztalattó függően változhat, hogy kinek mi/ki tetszik.
2017. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak mi okbol eltero az izlesuk?
2017. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fajfenntartás miatt érezzük hogy kihez vonzódunk akkor is ha nem akarunk gyereket tőle legalábbis egyelőre. Akihez nem,az sem rosszabb semmivel.
2017. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked miért az a testalkat tetszik, ami? Erre nem nagyon tudsz választ adni, lehet valami pszihológus tudna, hogy ez miért alakult ki benned, nem tudom, de egyébként nem tartom valószínűnek, hogy ezt meglehetne mondani vagy egyáltalán, hogy szükséges-e:D

Mindenkinek más az ízlése, ez olyan, mint a hajszín, valakinek inkább a szőke valakinek a barna tetszik. De miért? Elég hülye kérdés:D

Amúgy én is vékony és nem túl magas vagyok, de 100%, hogy van aki ezt szereti. :) Vagy nem bánja, hogy csak picivel magasabb Nála a másik, avagy azonos magasságú.

2017. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
A volt párom nem volt túl magas, a férjem meg magas. Nem cm-ben mérem a férfit. Kövér ne legyen, meg túl vékony se.
2017. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmitől. Emberek ők is, mint te.
2017. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így van ahogy előttem írták.

Nekem volt már mindenféle pasim, alacsony, magas, maci, szúnyoglábú, hypo bőrű vagy kreol.

Ez a válogatás jellemző a tinikre, akik önmagukat keresik, így a párválasztásban is még talalgatnak, ki az aki bejon.

Aztán mindenki olyat vonz be, aki magához hasonlatos. Ez olyan 30 körül, mikor pontosan tudod ki is vagy.

De a hasonlóság két ember közt nem azt jelenti, hogy mindketten sovanyak vagy kövérek.

2017. szept. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden csak a magas pasikhoz vonzódik. Testalkatra legtöbben az izmosakhoz, a maradék a mackósokhoz. Kamu, hogy minden nőnek más az ízlése.
2017. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden ilyen kiválasztási metódus visszavezethető valamire. Legtöbbször kisgyerekkori élményre vagy akár szülőképre első szerelemre. Pl ha apja is kicsi vékony és a viszony jó volt köztük akkor lehet jobban fogja keresni az apjához hasonlatos testalkatot mint párt. De lehet ez a személy egy kedves távolabbi rokon is vagy tanár sztár stb. Meg van az ellentét is mikor az apa egy nagydarab örjöngő barom, akkor sokszor ezt elkerülve a lány egy csendes kisebb fajta srácot keres mert attól "nem kell félni" Vagy az első nagy szerelem szőke volt akkor később is nagyobb eséllyel figyel fel szőke udvarlókra.


Alaphelyzetben a biológiai ösztönprogram a magas-erősre determinálja a választást,mert abban van elég tesztoszteron meg tudja védeni fizikailag a családot a támadásoktól ,de ezt felülírhatja az egyén élménykészlete. Az alapprogram nőkben sajnos vagy nem sajnos a magas kigyúrt ,ez evolúciós örökség ,de ez a szoftvert folyamatosan updatelik az élmények :)

2017. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!