Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra kizáró ok lenne ez, az ismerkedést, vagy a párkapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontos, hogy az általam választott nő finoman és igényesen öltözködjön. Fontos hogy nőiességet sugározzon magából.


Mivel érdekel az öltözködés, nagyon szeretem a női ruhákat, kiegészítőket. (és úgy érzem itt jön a probléma!) Nagyon szeretem ha egy nő combfixet vagy harisnyát hord, egyrészt mert iszonyatosan vonzónak találom a harisnyába bújtatott kecses lábakat, másrészt pedig a vizuális élményen kívül a harisnya finom anyagának érintése teljesen elbűvöl.


Tisztában vagyok az anyagokkal, tudom mi az a DEN... Tudom mi tetszik.

Viszont nem vagyok láb fetisiszta! Nem esek túlzásba, tudom hol a határ. :)


Korábbi kapcsolatomban, kb heti két alkalommal kértem a párom, hogy viseljen a kedvemért egy csinos szoknyát esetleg ruhát. Természetesen ha nem érezte magabiztosnak magát az általam javasolt ruhában akkor elfogadtam, hogy nem viseli azt.

Általában esténként kértem tőle, például hogy közös filmnézéshez vegyen fel harisnyát, combfixet, harisnyanadrágot, amiben ha hozzám búj cirógathatom, simogathatom, mert azon kívül, hogy törődhettem vele, és érezhettem közelségét a finom anyagok érintése is rendkívül jó érzés volt számomra. Imádtam!


Ez viszont egy fiatalkori kapcsolatom volt, aminek már vége. Ha manapság nőkkel beszélgetek, határozott véleménnyel elutasítanak azt illetően, hogy egy esetleges kapcsolatban csak a kedvemért viselnének valamilyen ruhadarabot.

Minden nő így gondolkodik, vagy szerencsétlen voltam, és nem jó helyen keresgéltem?



2017. szept. 30. 18:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"ez az eltartott kisujjas stílus"


Igen, ez remekül körülírja.

2017. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Remekül! :)
2017. okt. 1. 20:02
 33/37 anonim válasza:
Teljesen egyet értek veled,kérdező... Férfiként ugyanebben a cipőben járok én is. Hozzád hasonlóan eddig nem sok sikerrel...
2017. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, neked ilyen az ízlésed, nyilván nem minden nő ilyen, de nem is kell minden nőt felszedni. Ráadásul vannak nők, akiknek ez alapból hozzátartozik a stílusukhoz, na, olyat keress, és aki olyan, annak ez nem is lesz kérdés vagy probléma. Miért akkora probléma, ha nem vagyunk egyformák? Egyébként meg hölgyeim, akik nem feleltek meg ennek, mert másfélék vagytok, miért akkora probléma, hogy ti másfélék vagytok? Nem kell, hogy minden férfinak tetsszünk, a kérdezőnek nem fogunk tetszeni, ha másfélék vagyunk, mint az ő zsánere. És? Ez nem baj. Még az egy fajba tartozó állatok között sincs két teljesen ugyanolyan jellem, akkor miért pont nekünk, embereknek kellene egyformáknak lenni? Nem létezik olyan, aki mindenkinek megfelel, és nem is kell mindenkinek megfelelni.
2017. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
65%
Én nem értem az itteni felháborodásokat. Azért nem olyan nagy kérés ez szerintem egy férfitól, hogy a nő szoknyát vegyen fel, mert úgy jobban tetszik neki. Az én párom is sokszor kéri ezt és mindig szívesen felveszek neki szoknyát, harisnyát, egyrészt én is nőiesebbnek érzem magam benne, őt pedig így el tudom varázsolni. S amúgy nem a szoknya miatt szeret, mert nadrágban is tetszem neki, csak így jobban kiemeli a nőiességemet egy szoknya. Szóval kedves kérdez, szerintem semmi nagy gond nincs a kérdéseddel!
2017. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: szívesen nézel filmet harisnyában+szoknyában? Nemá'..
2017. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
36-os: semmi bajom nincsen vele. Főleg egy hideg estén otthon egy vastag harisnyával vagy combzoknival még kénylmesebb is a számomra. A párom úgyis odavan a combzoknikért.
2017. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!