Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra kizáró ok lenne ez, az ismerkedést, vagy a párkapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontos, hogy az általam választott nő finoman és igényesen öltözködjön. Fontos hogy nőiességet sugározzon magából.


Mivel érdekel az öltözködés, nagyon szeretem a női ruhákat, kiegészítőket. (és úgy érzem itt jön a probléma!) Nagyon szeretem ha egy nő combfixet vagy harisnyát hord, egyrészt mert iszonyatosan vonzónak találom a harisnyába bújtatott kecses lábakat, másrészt pedig a vizuális élményen kívül a harisnya finom anyagának érintése teljesen elbűvöl.


Tisztában vagyok az anyagokkal, tudom mi az a DEN... Tudom mi tetszik.

Viszont nem vagyok láb fetisiszta! Nem esek túlzásba, tudom hol a határ. :)


Korábbi kapcsolatomban, kb heti két alkalommal kértem a párom, hogy viseljen a kedvemért egy csinos szoknyát esetleg ruhát. Természetesen ha nem érezte magabiztosnak magát az általam javasolt ruhában akkor elfogadtam, hogy nem viseli azt.

Általában esténként kértem tőle, például hogy közös filmnézéshez vegyen fel harisnyát, combfixet, harisnyanadrágot, amiben ha hozzám búj cirógathatom, simogathatom, mert azon kívül, hogy törődhettem vele, és érezhettem közelségét a finom anyagok érintése is rendkívül jó érzés volt számomra. Imádtam!


Ez viszont egy fiatalkori kapcsolatom volt, aminek már vége. Ha manapság nőkkel beszélgetek, határozott véleménnyel elutasítanak azt illetően, hogy egy esetleges kapcsolatban csak a kedvemért viselnének valamilyen ruhadarabot.

Minden nő így gondolkodik, vagy szerencsétlen voltam, és nem jó helyen keresgéltem?



2017. szept. 30. 18:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
77%
Tudod ki venne fel OTTHONRA IS harisnyát... eszednél vagy? Örülök, hogy végre LEVEHETEM :)
2017. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

20*

Én a tolerancia hiányát sajnálom! Illene megtanulni elfogadni más véleményét, nem pedig megpróbálni mindenáron ráerőltetni valami téves rögeszmét.

2017. szept. 30. 20:31
 23/37 anonim ***** válasza:
91%

De benned sincs tolerancia. Nincs olyan, hogy valami objektíven perverz. Van, aki naponta análozik, van, aki soha. És mindkettő normális, csak meg kell találni hozzá a partnert, ahogy itt páran írták.


Itt mindenki csak a saját reakcióját tudja leírni adott helyzetre.

2017. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

23*

Kit akartam megerőszakolni a véleményemmel?

2017. szept. 30. 21:00
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Én pl utálom a harisnyát, a combfix pedig szerintem nem nőies, hanem irtó krvás.

Szoknyát úgy 5 évente 1x veszek fel, akkor is csak ha nagyon muszáj.

Úgyhogy mivel én ennyire rühellem, nálam kizáró ok lenne, én sem akarnám hogy a páromnak olyat kelljen tennie/viselnie amit utál.


"Törődhett vele" - miért, mondjuk ha valami kényelmesben van a párod már nem is csinálod vele ezeket?

2017. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
65%
Egem taszít az ilyen. Akkor mit gondolnál, ha a nő engedi, hogy simogasd harisnyában, felvenne minden neked tetsző ruhát, de közben undorodna a dologtól?
2017. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

25* De, hozzáérek akkor is, vagy elfogadom a közeledését, de abban az esetben kizárólag miatta tenném. De ettől függetlenül szeretem, és időnként igénylem is ha kellően dekoratív, és csinos a megjelenése.


26* Egyértelműen rossznak tartanám a helyzetet. Viszont ha így gondolná nem is lennénk együtt.

Én nyílt lapokkal játszom, nekem fontos a szexualitás, a vonzalom fenntartása, a játékosság és az őszinteség.

2017. szept. 30. 22:18
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

Kibújt a szög a zsákból: csak akkor szexi, ha harisnya van rajta.. F..sza. Tudod, ki feküdne be filmet nézni szoknyában, harisnyában!

Amúgy a harisnyás gondolataidnál sokkal súlyosabb ez az eltartott kisujjas stílus, mint valami kosztümös filmben, úgy éreztem magam, míg olvastam.

2017. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, már ne erőltesd, egyre jobban lejáratod magad, nagyon szánalmas vagy.
2017. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam az előzőeket, fogalmam sincs, min vannak kiakadva a többiek. Szerintem semmi rossz nincs abban, amit kérsz, sőt, kifejezetten szexi. 40/N
2017. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!