Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők nem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők nem miért nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Azt írta néhány napja egy 22 éves lány, hogy „Nekem is volt már több ember az életemben, komoly kapcsolatok, szerelmek, futókalandok, csalódások, és most már csak az igazit szeretném.”


Szóval 22 éves, de már Több Komoly Kapcsolata volt + szerelmek + futó kalandok.


És még ő nézi le a férfiakat...


2017. okt. 1. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
és? a legtöbb 22 éves pasinak is több kapcsolata volt már. mi ebben olyan megbotránkoztató?
2017. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy szóval sem állította,hogy lenézne bárkit is.Ha esetleg frusztrált vagy,akkor kelj fel a gép elől,és kezdj el élni!Köszi... ;-)
2017. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Számolgassunk már kicsit... Én azt mondanám, hogy mondjuk 16-17 éves korban már elfogadható, ha valakinek kapcsolata van. Az első szerelem általában komolyabb dolog, eltart akár évekig is. Én egy 1-2 éves kapcsolatra már nagy nehezen de rámondanám, hogy "komoly", főleg fiatal korban. Tehát mondjuk együtt volt 16-tól 18 éves koráig valakivel. Majd kereste a helyét, volt pár hülyesége, futó kalandja. Majd jött egy újabb komolyabb, ha ez is tartott 2-3 évig, akkor is még csak 21 éves.

Nem tudom mi ebben annyira "kiégés", vagy annyira meghökkentő. Basszus az én életem ugyan így volt eddig... Első kapcsolatom tartott másfél évig, majd volt pár rövidebb, komolytalanabb, majd megtaláltam a párom. Mégsem gondolom emiatt ribinek magam. Teljesen természetes, hogy nem megy mindenki hozzá az első gyerekkori szerelméhez. Normális esetben szerintem mindenkinek van minimum 2-3 komolyabb kapcsolata, meg néhány rövidebb. Inkább azzal van baj, aki 22 éves felnőtt emberként még csak képen látott nőt... Mondja már meg valaki, hogy ezzel mi a franc a probléma??

2017. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!