Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálunk is ekkora férfitöbblet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk is ekkora férfitöbblet lehet és emiatt nehebb az ismerkedés a férfiaknak?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 2. 15:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%
Mindenhol több a férfi, mivel a férfiak előbb meghalnak, és a természet így kompenzálja a népességarányt.
2017. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#9: Bár nem én vagyok a kérdező, de parancsolj: [link]


Hivatalos, reprezentatív, nem a GYK-s férfitöbblet elmélet rajongói állították össze. Ebből ahogy a #7-es hsz.-ben kifejtettem (ami mellesleg 16%-ban bizonyult hasznosnak) kiderül, hogy 47 éves kor körül van a fordulópont, addig a korig a férfiak vannak többen. Tehát nem rinyálás, nem ürügy keresés, hanem TÉNY. Az egy másik dolog, hogy ez még nem ok arra, hogy valakinek ne lehessen barátnője, viszont tagadni sem érdemes.

2017. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!