Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megalázó nektek férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megalázó nektek férfiak az internetes ismerkedés, miért alázzátok magatokat interneten?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi felmegy egy társkeresőre alázzák azzal hogy semmibe veszik...hiába törekedik szép normális levelet összeállít, próbálkozik ember számba sem veszik még annyit sem írnak vissza hogy bocsi de nem...nem megalázó hogy nullának néznek?
2017. okt. 4. 07:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A neten szinte fel sem veszi az ember. Élőben sokkal rosszabb ha megaláznak vagy nullának néznek!
2017. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Két komoly kapcsolatom is született netes társkeresőn (a jelenlegi az egyik), így egyáltalán nem mondanám, hogy eredménytelen dolog lenne.


De azt sem mondom, hogy könnyű. A megoldás abban rejlik, hogy felfogod, hogyan működik ez az egész:


- egy lány kap mondjuk 50 levelet (vagy többet).

- ebből 25 feladó gyökér, aki annyit bírt leírni nagy nehezen, hogy "Szex?"

- a maradék, normális levelek közül 15 abszolút nem a korosztályába tartozó emberektől származik (vén kéjencek és tejfelesszájú kölykök tömegei próbálkoznak)

- és végül mondjuk a maradék 10-ből 8 olyan, akinek egyszerűen béna a levele, vagy egyszerűen nem jön be a lánynak.


Van tehát 8 ember, akivel azért nem akar kapcsolatot, mert nem jók a paraméterei (nem lég magas, túl kövér, nem jó a szeme színe, más az érdeklődési köre, stb.) Ha a csaj nagyon aranyos, akkor mindnek megírja kedvesen 2 mondatban, hogy "Bocsi, de nem vagy az esetem", vagy "Szerintem nem illünk össze".

Erre ebből a 8 visszautasítottból öt sértődött, önbizalomhiányos idióta ler*b.ncozza, lek*rv@zza, hogy "mi az, hogy én nem kellek neked, akkor dögölj meg!"


Na, szerinted fog válaszolni legközelebb azoknak bármit is, akik nem keltik föl az érdeklődését?


Igazán nehézzé a netes társkeresést a férfiak számára nem a nők, hanem a többi férfi teszi. A sok idióta miatt menekülnek el tök aranyos lányok az oldalakról, és így jutunk el oda, hogy 2-3-szor annyi férfi van, mint nő az ilyen portálokon.


Összegezve: az, hogy nem válaszolnak neked, még nem megalázás. Azt javaslom, legyél kitartó, és előbb-utóbb te lehetsz a 2 levélíró egyike, aki tényleg bejön az illető lánynak, és válaszol is neki. Ez egy ilyen műfaj, ahol a férfi egyszerűen több levelet ír, mint amennyit kap.

2017. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogy a manoba ne lenne az, ha komolyan veszed a masikat, akinek irsz?

De ettol meg ez van, szoval ezt vagy megszokod es elfogadod, vagy jobb, ha felhagysz a egesszel, mert maskepp csak magadat orlod fel.


Annyi a "titka" a dolognak, h neked se szabad komolyan venni az egeszet, hanem csak szorakozasnak, jateknak.

2017. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Erre ebből a 8 visszautasítottból öt sértődött, önbizalomhiányos idióta ler*b.ncozza, lek*rv@zza, hogy "mi az, hogy én nem kellek neked, akkor dögölj meg!"


Na, szerinted fog válaszolni legközelebb azoknak bármit is, akik nem keltik föl az érdeklődését? "


Mar bocs, de ez igy egy ordas nagy logikai f..sag.


Komolyan azt gondolod, h ha valaki azt nem kepes elviselni, amikor udvariasan es korrektul utasitjak el, akkor azt majd jobban lenyeli, amikor meg raadasul suttyok is vele szemben?? Ezt most komolyan?


Ertelemszeruen egy fenet. Ha nem valaszol attol meg az az 5 ember ugyanugy el fogja kuldeni a jo edes anyukajaba - csak ezuttal bizony jogosan. Emellett meg a maradek 3 bol is idovel valamelyiknel el fog szakadni a cerna, es ha nem is feltetlenul ugyanolyan hangnemben, de o is szamon fogja kerni, h legalabb a minimalis emberi tiszteletet adjak mar meg neki.


Eleg sok lannyal randiztam tarskeresorol, a mostani baratnomet is ott ismertem meg, es amelyik lany ert valamit, annak mind alap volt, h ha o elvarja sajat maga fele a tiszteletet, akkor azt o is megadja masoknak.

Akiknek ez nem volt termeszetes, azok rendre max dugasra voltak alkalmasak, parkapcsolatra nem.

2017. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én annyit vettem észre a netes társkeris oldalakon, hogy sok nő a kinézetéhez képest egy herceget vár fehér lovon. A másik óriási probléma, hogy marhára nem lehet velük beszélgetni, mert az ég világon semmi nem érdekli őket. Meg csak tőmondatokat firkálnak. Ez nem nekem megalázó, mert a netes társkeresést nem tartom annak, de az ilyen felhasználókat igen.
2017. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Viszont nekem az a tapasztalatom, hogy ha élőben akarok ismerkedni akkor pedig abszolút 100% a sikertelenség. Eddigi párjaimat mindet társkeresőn ismertem meg (nem voltak sokan), viszont általában kellett kb. egy év hozzá.

Az én statisztikám szerint 0,5% ír vissza átlagosan.

Konkrét számokkal amit egyszer csináltam statisztikát: 300-ból 2-en írtak vissza, hogy nem szeretnének ismerkedni.

2017. okt. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!