Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír? Én csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

2napja megismertem egy srácot tàrskeresön.

Az Ö javaslatára tértünk át facebookra, mondván: inkább messengeren irjunk, mert a társkeresö alkalmazást ritkán használja.

Tegnap ismerösök lettünk..váltottunk pár szót és ennyi.


Tegnap amikor irtam neki ritkán 30vagu40 percenként vàlaszolt...most is látom hogy elérhetö...de nem kezdeményez beszélgetést.


Gondoltam hogy mégsem tetszem neki...de ugyanaz a képem facen mint a tàrskeresön :)

Plusz nem akaszkodom rá, feleslegesen nem irok neki...és sürün sem

Ma pl. Nem is beszéltünk.


Utoljàra ö reagàlt az üzenetemre...arra nem tudtam mit irni..és igy tegnap este abbamaradt az irogatàs. :(


Mi a baj velem hogy nem keres ?


2017. okt. 8. 16:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Megejgyzem: nem a tini kategoriàba tartozunk.

Ezért sem értem ez a gyerekes viselkedést.

2017. okt. 8. 16:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt miert nem tole kerdezed meg?
2017. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Veled semmi baj, csak nem érdekled ELÉGGÉ. Ne fuss utána. Ha valaki veled akar lenni, akár csak neten keresztül is, megoldja. Ha nem tudja megoldani, szól. A tettek a fontosak. N
2017. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem is tervezek utana futni..eppen ezertnem irok neki.


De miaz hogy bem kellek neki elegge.

Mert ha mar tul lennenk egy randin azt mondom oke megertem...

De irasbol ezt hogy donti el?? :D

2017. okt. 8. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj veled, hogy valószínűleg gyatra a kommunikációs készséged, várod a sült galambot, ő meg erre ráunt. Te magad írod le, hogy te nem válaszoltál neki. Ennek ellenére te vagy megsértődve, és tegnap óta várod a sült galambot....
2017. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most arra mit lehet valaszolni hogy irja hogy rohog az altalam kuldott sztorin?

Lehet az en kommunikaciom gyatra, o viszobt pasi letere zero udvarlasi keszseggel rendelkezik

2017. okt. 8. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Lényegtelen attól még te is egy gyatra alak vagy még ha nem is mondott nagyon érdemlegeset, akkor is rajtad volt a válaszra a sor. Nem kéne erőltetni ezt kommunikálósdit bá$tya, nem megy ez nektek.
2017. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valami nem tetszett neki a facebook profilodon. Vagy csak elfoglalt. Vagy igaza van előzőnek, és ő se tud mit mondani meg te se.
2017. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van 1-2 nap az elején, mikor nagyon nem ismerjük egymást, minden új még, mindent meg kell kérdezni, hogy egyáltalán belekapjunk egy közösnek tűnő témába... Ez természetes. Aztán mikor ez megvan, akkor általában mozgunk egy ideig ezen a vonalon, utána meg megszokjuk egymást, és nem pörög úgy a beszélgetés.


Szerintem ez tök természetes, ugyanakkor itt már fölösleges hiúsági kérdést csinálni abból, hogy ki ír és mikor. Most a srác, akivel beszélgetek már egy ideje, kicsit passzívabb lett, nekem is furcsa volt, de visszavettem annyira a hercegnő módiból, mert tetszett és nem tűnt eddig játszmázósnak (azoknál általában direkt be szoktam tartani), és igenis kezdeményeztem valami bullshittel, ami épp aktuális volt. És minden ment tovább tökjól. Nem kell azon agyalni, hogy nem tudsz mit írni, eleinte valóban illetlen nem arra reagálni, amit a másik ír, de az ilyesminél sokkal inkább a kapcsolattartás a fontos szerintem.


Amúgy szerintem jobb átvinni ezt minél hamarabb a való életbe. Mi is csak azért nem tudjuk, mert ő vidéken tanul, én meg itt...:) De ha tehetném, biztosan nem húztam volna a beszélgetést 1-2 napnál tovább. Ha csalódunk egymásban, azért, mert időt spóroltok egymásnak is, meg magatoknak is, ha nem, azért, mert utána könnyebb csevegni.

2017. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit. Némelyik pasi egy vicc. Annó voltam én is társkeresőn . Ez náluk a szokásos duma,menjetek át Facebook ra mert nem hasznâlja az ismerkedős oldalt gyakran...ha ha ha ha...vicc...ezt azért írta hogy ne hidd azt hogy ott lóg,pedig de.. nem te vagy az egyetlen..

Röhög a sztoridon, ha ha ha, egy fenéket, el sem olvasta, de ha mégis akkor nem értelmezte mert közben mással is írogat.

Nem kell nyomulni de várni sem kell. Írj rá...ennyi..kommunikálj hogy kiderüljön mi a szitu..

2017. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!