Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés alatt hogy lehet kiszűrni az idiótákat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Tök egyszerűen. Én mindig trollkodással indítok. Ha magára veszi és bunkó stílusban reagálja le, akkor kuka, ha átlát a szitán és beszáll a játékba, akkor értelmes.
2017. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

egy csaj ismerősöm a következővel kosarazta ki az emberkéket: drog? alkohol? bulik? foci?

ha bármelyikre igen volt a válasz -> Tilt :D

2017. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rossz tisztázni első körben, hogy számodra mit jelent az idióta ?
2017. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg az idővonalát!
2017. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
#2: a csajnak üzenem, hogy az alkohol is drog ;)
2017. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha elolvassa azt amit írsz és értelmezni is tudja azzal már beljebb vagy.
2017. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Egyszerű a válasz. Mindegyik idióta.

Komolyan nem akarok leszólni senkit, de én semmire sem tartom a társkeresőket. Oda a legelkeseredettebb emberek járnak, akiknek már bármi jó. A legjobb barátnőm is fenn volt, mindenféle 60 éves pasi írogatott neki, aztán össze jött egy sráccal, akinek a volt nője késsel támadt rá, és majdnem nagyon rossz vége lett a dolognak. Ez most egy durva példa, de nekem minden ismerősöm csalódott az internetes ismerkedésben. De ha mégis ezt választod, akkor szerintem ne konkrétan azzal a céllal, hogy párt találj magadnak. A párommal mi is neten ismerkedtünk meg de sokáig csak barátok voltunk, nem is akartunk kapcsolatot, de mégis így alakult. És ha csak barátkozol ki tudod szűrni az idiótákat anélkül, hogy komolyabban belebonyolódnál a dolgokba.

2017. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a kérdést! :D
2017. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha beszélgetsz az emberekkel, akkor viszonylag hamar kiderül hogy ki idióta és ki nem.
2017. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Mit jelent az idióta? Én pl a sznoboktól kapok agyfa**t tehát azokat szűröm. De lehet neked meg pont a rozéfröccsöző bölcsészek jönnek be, tehát az én módszerem pont rossz lenne.
2017. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!