Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés alatt hogy lehet kiszűrni az idiótákat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

"aztán össze jött egy sráccal, akinek a volt nője késsel támadt rá"


És ez miért a srác hibája és miért nem a volt nőé?

2017. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem saját szűrőm van.Aki nem szereti a macskákat vagy más emlős állatokat,az kuka.Na meg ha van a hangjában valami unszimpatikus.Szerencsére találtam olyan embert,aki szereti a macskákat,igaz,inkább kutyásabb,de a macska ellen sincs kifogása.Csak volt sikere,ha eddig nem ébredtem egy jéggel teli kédban,vese nélkül,egy éjszakás kalandok utána sem.
2017. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Ha kutyával, macskával hörcsöggen patkánnyal lakik együtt akkor kuka.

Ha csak a pénz meg a vásárlás meg a divat érdekli akkor is kuka.

Ha nincs önálló egzisztenciája és várja a messiást akkor is kuka.

Igy a nők 80%-a ki is esett a maradék 20-ból meg könnyű szelektálni.

2017. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Torold magad es akkor csokkeni fog az idiotak aranya.
2017. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12= Igen, egyetértek vele. Igaz. A hang, beszéd, hanghordozás és a megérzés, amikor legbelül érzed, hogy valami nem stimmel. Ha már úgy érzed a hangja nem tetszik annyira, vagy ahogy beszél taszít, akkor nem az én zsánerem. Azt nem mondanám, hogy idióta.

De az írásmódja úgymond mutat valamit egy emberről, hogy normális vagy idióta.

2017. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!