Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok elvárás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok elvárás az, hogy valakinek legyenek párkapcsolati tapasztalatai, ha ez hiányzik adnátok esélyt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van különbség egy tapasztalt és egy nem tapasztalt férfi között? Ha azért maradt egyedül, mert mindig is komolyat kereset, egy kissé magas volt nála a léc külsőt belsőt illetően és bennetek találja meg az igazit az tetszene nektek?
2017. okt. 10. 12:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem elvárás. Hogy lenne az? Senki nem születik párkapcsolati tapasztalattal.
2017. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%

Én nem jönnék össze ilyen emberrel. Ég és föld a különbség egy tapasztalt és tapasztalatlan ember között. Meg olyannal sem jönnék össze, akinek ennyire magasan van a léc. Mert nem vagyok tökéletes, olyan emberrel aki idealizál engem és a kapcsolatot nem lehet hosszú távon megmaradni. Nagyon hamar kiütköznek a problémák, mikor rájön, hogy a valóságban milyen egy kapcsolat. Ha meg még csak tapasztalata sincs ilyen téren, akkor nem fogja tudni ezeket a problémákat kezelni.

Azt is meg lehet figyelni, hogy valaki milyen volt az első kapcsolatában, és milyen most egy kapcsolatban. Ég és föld.

2017. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem okozott problémát, nem volt kérdés, hogy adok-e neki esélyt. Egymásba szerettünk, összejöttünk, összeházasodtunk. 10 év eltelt, egy percig sem bántam meg. :)
2017. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem elvárás.

Mindenkinek el kell kezdeni valahol:)

2017. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem elvárás, viszont a másik szabadságának tiszteletben tartása az!

Nem tudnám elviselni ha be akarna korlátozni, mert ez az első kapcsolata és úgy kapaszkodna belém mint koldus az 500-asba.

Volt már ilyen tapasztalatom.

2017. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor már csak meg kell találnom. Amúgy nem lógnék egész nap a nyakán az fontos, hogy mindkettőnknek legyen szabad tere. Kettesnek üzenném nem ideologizálok és nem is a tökéletest keresem csak egy olyan lányt aki tetszik. Rosszul esik, hogy még nem találtam meg csak olyan lányoknak kellettem volna akik nem tetszettek.
2017. okt. 10. 13:37
 7/19 anonim ***** válasza:
Én férfiként szólok hozzá: bizonxos szitukban nagyon nem mindegy, hogy tapasztalt, vagy tapasztalatlan a párod...ezt magamon is észrevettem az idő múlásával. Úgyhogy nem árt hasonlóan tapasztalttal kezdeni...
2017. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindig azt szoktam mondani tanulóvezetőknek, vagy kezdő sofőröknek (de főleg az őket fikázóknak), hogy az aki "mazsolázik", ledudálja, letolja őket az útról, az nem millió kilóméternyi rutinnal született, ő is volt egyszer kezdő. És ugyan a többség 17-18-19 évesen kezdi, azért fordulnak elő 30+ -os tanulók is. És nem biztos, hogy ök a tehetségtelenebbek, lehet, hogy később balesetmentesebben fognak vezetni. Ki tudja?
2017. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Hmmm van benne valami. :)
2017. okt. 11. 16:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Talán de az igazság az hogy ha magasra teszi a lécet akkor biztos hogy nem járnék vele. Nem létezik tökéletes nő és nem szeretnék kényszeresen megfelelni egy olyan személynek aki nem magamért szeret .
2017. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!