Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Őszinte válaszokat várok.

Figyelt kérdés
28 éves srác vagyok. Nem szépítem a dolgot rossz családi körülmények közül származom (veszekedések a szülők között, hatalmas elvárások velem szemben, anyagi bizonytalanság) ami miatt sokáig visszahúzódó voltam. Szerencsére mindezt szépen lassan legyőztem az egyetemi éveim során, sőt társasági emberré váltam, rengeteg haverral és igaz barátokkal. Mindezek mellett viszont nekem nem alakultak a "dolgok" párkapcsolati téren, pedig bírtak a csajok. Később az anyagi dolgok is rendeződtek (stílus, ruha stb,) és elkezdtem edzeni. A bulikban így sem jött össze semmi, de ismerősi körben sikerült barátnőt (igazán szép és aranyos lány) találnom. Nagyon szerettem a lányt, de elhagyott mindezt a külsőre fogva... (lehet talál jobbat is). Ez annyira szíven ütött, hogy fél évig nőkre sem tudtam nézni, majd újra párt találtam. Az a lány egyik pillanatról a másikra hagyott el. Közben jó és menő munkahelyem lett, már az autó és lakásvásárlást tervezem. Mindenféle kötöttség nélkül jártam szórakozni, de ha valakivel elkezdett alakulni valami akkor a tettek mezejére léptem. Mondanom sem kell, hogy "nem vagy az esetem", ""jófej vagy, de nem állok készen" stb visszajelzést kaptam vagy "legyünk barátok" választ. Belekezdtem a társkeresőzésbe (Csajok és Pasik, Tinder) is, de szinte nulla sikerrel. A bulikban sem sok siker (pedig a szövegemet mindenki jónak mondja, de sajnos ez csak max. egy estére jó, nem terveznek velem a csajok). Ezek után nem tudom mitévő legyek... Már fizetős lányokon gondolkodom, hogy legalább szex legyen, mert úgy tűnik nekem rajtam kívülálló okok (kinézet) nem lehet újra barátnőm. Hálás vagyok bárlyen tanácsért vagy tapasztalatért. :)
2017. okt. 11. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A bulikba nem hosszu tavu parkapcsolat miatt jarnak az emberek. Aki hozzam odajott mindet elkuldtem...( Reszeg, ki tudja hany lanynak mondta meg ugyanezeket stbstb)

Jarj nyitott szemmel az utcan. Uljetek be valahova a barataiddal enni, inni. Ha megtetszik egy lany menj oda es szolitsd le. :)

2017. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a baj a külsőddel?
2017. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem vagyok jóképű, pedig amit tudtam megtettem. Ha a stílusommal lenen a gond akkor később küldenének el, nem pedig esélyt sem adva.
2017. okt. 11. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2017. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó csúnya pasi akiért odavannak a nők.
2017. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sablon vagy, és ez kiderül mikor egy kicsit megismertek, ezért nem kellesz.
2017. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Unalmas vagyok? Rengeteg dolgot csinálok...
2017. okt. 11. 23:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer volt barátnőd, akkor nem hinném hogy annyira durva a külsőd, hogy más ne álljon szóba veled. Szerintem csak nincs szerencséd. Sajnos ilyen is van, mikor megteszel mindent, de olyanokba futsz akik nem akarnak kapcsolatot, nem állnak készen, szingli de lelkileg foglalt, stb stb. Nem biztos hogy veled van a baj. Te egyet tudsz tenni, mész előre és nem veszed fel az ilyet. Aki keres az talál :)
2017. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megmondom én, mi a bajod:

Annyira érződik rajtad, hogy krónikus pinahiányban szenvedsz, és az egész életed ekörül forog, és ezen rohadtul görcsölsz, hogy az már taszítja a nőket.

2017. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8.-as és 9.-es: igazatok lehet, valóban bár nem így fogalmaznám meg... kapcsolatra vágyom elsősorban, nem csak szex-re.
2017. okt. 12. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!