Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elátkoztak?

Figyelt kérdés

Nehezen de megpróbálom leírni a helyzetemet. Volt egy lány barátom (én is lány vagyok) aki hitt ezekbe a dolgokba. Átkozott is már el pár embert, elégge beteg egy csaj volt, de engem szeretett nagyon és én is őt mert jó szandékú volt alapból csak kicsit elkényeztetett és nem tudott szembe nézni azzal, ha valami nem úgy alakul ahogyan azt ő akarja. A lényeg, hogy ezzel a lánnyal megszakadt a kapcsolat, mert az a srác akinek bemutattam szakított vele és azután elég fura lett. Eltünt, nem érdeklődött felőlem stb. A lényeg, hogy megszakadt a kapcsolatunk.

A alatt amióta vége lett barátságunknak, volt egy hosszú kapcsolatom, ahol a srác csak nyitott kapcsolatot akart tőlem, de én belementem mert megkedveltem. Az egész kapcsolatban tűrtem a kilengéseit több evig. De eljött az a pont mikor kiabrandultam belőle teljesen és ő akkor lett szerelmes belém. Rossz érzés volt a szakítás és most is bánt, hogy akkor lett szerelmes mikor én már nem.

Azóta amióta ő nincs szingli vagyok. Folyton zsákutcákba kerülök. Eljutok x randiig és nem működik. Egy szép lány vagyok szerintem, kedves is és jó akaratú. Egyszerűen nem térek magamhoz, hogy 2 éve már semmi komolyat nem akart tőlem senki és nem az igenyeimmel van probléma, mert nem átlag feletti fiúkal ismerkedek. Kb 20-25 randim volt, de lehet több is a szakítás óta és 20

randikból egy se lett semmi komoly. Én ezt nem értem, már csak arra tudok gondolni, hogy az a csaj elátkozott. Szerintetek lehetséges ez? Mit tegyek szerintetek? Éreztetek már hasonlót? Amúgy arról a lányról annyit, hogy azóta is róla álmodok, próbáltam megkereseni, de letiltott minden platformról.


2017. okt. 12. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aki a nyitott kapcsolatot szereti, attól én sem akarok többet.
2017. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!