Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak megsértődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak megsértődve, ha egy férfi átveri őket? Hiszen ők már a megismerkedés előtt is ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A nők nagyon fel szokták magukat húzni azon, ha egy férfi telebeszéli a fejüket a szerelmes szöveggel, aztán meg simán lelép, miután sikerült lefektetnie a nőt.

De kérdem én, mire fel ez a megsértődés?

A nők már azelőtt átverik a férfiakat, mielőtt egyáltalán egy szót is váltottak volna. Gondolok itt a sminkre, a szempillára, a műkörmökre, a szoláriumra, a push-up melltartóra, az alakformáló harisnyára, és a többire.

Hiszen ezek mind azt a célt szolgálják, hogy sokkal értékesebbnek tüntessék fel magukat, mint amilyenek valójában. Gyakorlatilag egy hibás árut hibátlanként próbálnak eladni, mint az amikor az arabok a váci utcán kamu iPhone-t próbálnak rádsózni, kívülről úgy néz ki, mint egy iPhone, belül viszont majdnem tök üres, csak egy világító LED van benne, mintha tényleg egy működő telefon lenne.


2017. okt. 14. 12:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Hova fér ennyi hülyeség a fejetekbe emberek ? :D Kész vagyok.
2017. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Erre szoktuk azt mondani, hogy baratom, ha te tenyleg elhitted, hogy az en szemhejam magatol aranylik tokeletesre huzott tusvonallal, akkor az nem az en agybajom :D.
2017. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
A smink azert van, hogy a kulson "javitson" es konnydbben eltudjpn csabitani egy urget. Ez nem erzelmi atveres, mint amit a ferfiak csinalnak... az egyik "csak maz", de erzelmet imitalni es ott hagyni... az teljesen mas teszta, ossze sem egyeztetheto a ketto...
2017. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Ne vegyük egy kalap alá azt, hogy jól nézünk ki szemfestékkel meg azt, hogy valami egoista farok hamis érzelmeket kelt bennünk a f-szságaival :D
2017. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%

Na jó, csak a sminkkel meg egyebekkel a férfiak tisztában vannak, ne mondd nekem, hogy nem tudod megállapítani egy nőről hogy van-e rajta smink vagy sem. :D (mint mikor a férj azért válik el a feleségétől mert egyszer meglátta smink nélkül... Mire számított, hogy természetesen tökéletes mindig az arca?)

A hazudozással azért más a helyzet, nem mindig lehet eldönteni, hogy a férfinak tényleg tetszünk és komolyat akar, vagy csak megfektetni.

2017. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#2

Mi meg erre szoktuk azt mondani, hogy kisszívem, ha te tényleg elhitted, hogy szerelmes vagyok és csak te létezel számomra, akkor az nem az én agybajom :D


Egyébként ne a sminken lovagoljatok, felsoroltam számos másik példát, pl. a szolizott bőr, vagy a push-up melltartó, vagy az alakformáló harisnya. Egyiket se látni kívülről.


És azt is egy ostoba érvnek tartom, hogy az érzelmi átverés rosszabb, mint a vizuális átverés. Mindkét nemet azzal verik át, amire jobban harapnak, a férfiaknak a látvány, a szexualitás a fontosabb, ezért őket ezzel verik át a nők, a nőknek az érzelmi kötelék a fontosabb, őket meg ezzel verik át.

De az átverést a nők kezdik, a férfi csak beszáll az átverős játékba, amit a nő elkezdett.

2017. okt. 14. 13:09
 7/36 anonim ***** válasza:
93%

Hát öregem azért tényleg ne keverjük már ezta kettőt.

Az hogy te elhiszed hogy a csajnak természetesen vannak 5cm-s dús pillái, 8cm-s virágmintás körmei, aranybarna bőre, és hogy melltartó nélkül üti be az állát folyton a hatalmas melleibe- na ez a te bajod :D

Viszont valakinek az érzéseivel játszai, mindent megtenni hogy a bizalmába férkőzz, majd hátba szúrni, na az igazán nagy szemétség.

Ha csak kalandot akarsz akkor van aki ebbe magátót belemegy, ha utálod a cicababákat akkor meg keress egy természeteset

2017. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Igen, a szemhejfestek, meg valakinek hazudni, jatszani az erzeseivel tok ugyanaz a kategoria...
2017. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

# 7

Neked is csak azt tudom mondani, mint a kettesnek:

Ha te elhiszed, hogy egy férfi 1-2 randi után, vagy pláne egy buliban 5 perc táncikálás után már totál szerelmes és veled képzeli el az életét, akkor az a te bajod :)

2017. okt. 14. 13:15
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén remélem, hogy egyszer halálosan bele fogsz szeretni egy nőbe, aki úgy kihasznál majd téged, hogy érzelmi nyomorék válik belőled egy jó hosszú időre.


Puszillak :D

2017. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!