Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak megsértődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak megsértődve, ha egy férfi átveri őket? Hiszen ők már a megismerkedés előtt is ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A nők nagyon fel szokták magukat húzni azon, ha egy férfi telebeszéli a fejüket a szerelmes szöveggel, aztán meg simán lelép, miután sikerült lefektetnie a nőt.

De kérdem én, mire fel ez a megsértődés?

A nők már azelőtt átverik a férfiakat, mielőtt egyáltalán egy szót is váltottak volna. Gondolok itt a sminkre, a szempillára, a műkörmökre, a szoláriumra, a push-up melltartóra, az alakformáló harisnyára, és a többire.

Hiszen ezek mind azt a célt szolgálják, hogy sokkal értékesebbnek tüntessék fel magukat, mint amilyenek valójában. Gyakorlatilag egy hibás árut hibátlanként próbálnak eladni, mint az amikor az arabok a váci utcán kamu iPhone-t próbálnak rádsózni, kívülről úgy néz ki, mint egy iPhone, belül viszont majdnem tök üres, csak egy világító LED van benne, mintha tényleg egy működő telefon lenne.


2017. okt. 14. 12:57
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Azt remélheted, baby, én meg azt remélem, hogy addig kell fél lábon állnod, amíg ez meg nem történik :) Akkor a maradék életedet fél lábon töltöd le :D
2017. okt. 14. 13:19
 12/36 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem is így, ne aggódj az élet valamilyen módon vissza fogja szolgáltatni neked.


Mondjuk impotenciával, anyagi nehézségekkel, az egészséged súlyos megromlásával, esetleg az egyik ilyen kihasznált lány álmodban fog megfojtani. Ki tudja, nekem mindegy mi lesz veled Cucu :D

2017. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy örökös meccselés a férfiak és nők között. Aztán akik ezen kiakadnak, azok kiírnak ide egy kérdést.
2017. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

#9, volt már aki ennyi idő után szerelmet vallott, azt jól ki is röhögtem :D Akkor már előbb elmegyek egy olyannal aki őszintén megmondja mit akar.

Mondjuk én nem is vagyok buta kényes cica, rajtam a max smink a szemceruza. De aki egy naiv kislány azt sem szabad átverni.


És akkor is azt mondom hogy a külsőn való szépítés az nem egyenlő az érzelmekkel való játszadozással.

#7

2017. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#12

"Ha nem is így, ne aggódj az élet valamilyen módon vissza fogja szolgáltatni neked."


Bár sokan nyugtatgatják magukat ilyen ostoba, ezoterikus bölcsességekkel, de azért szögezzük le, hogy ez egy elképesztően nagy baromság, néhány tucat, megfelelően működő agysejt birtokában ezt nem nehéz belátni :)

Innentől már rád bízom annak megítélését, hogy mit jelent rád nézve, hogy te mégis ilyen hülyeségeket hangoztatsz :D

2017. okt. 14. 13:27
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a férfiak sem használhatnának dezodort, parfümöt, hajzselét, hajfixálót, alkoholt, nem vehetnek fel leértékelten vett márkás ruhákat, nem ehetnek eddzést segítő táplálékkiegészítőket.
2017. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

#13

Jól látod, örökös meccs :)

Amúgy nem vagyok kiakadva, csak unatkozok :D


# 14

"És akkor is azt mondom hogy a külsőn való szépítés az nem egyenlő az érzelmekkel való játszadozással"

Azért ezt gondold át kicsit jobban. Tegyük fel, hogy társkeresőzöl, látsz egy nagyon jól kinéző fickót, izmos, kockás has, tökéletes, fehér fogsor, hibátlan haj és arcbőr, stb.

Aztán találkoztok személyesen, és kiderül, hogy a kockahasat csak odaphotoshoppolta, a foghíját szintén photoshop-al eltüntette, az őszülő hajszálait szintén, és az arcán lévő pattanásokat is.

Te nem éreznéd átverve magad? Dehogynem.



#16

Ez jogos, a táplálékkiegészítőt leszámítva, bár én nem fogyasztok olyat, de akkor ennyi erővel vitamint se szedjen senki.

Viszont, ez egy meglehetősen újkori, és véleményem szerint tiszavirág életű trend csupán, hogy a férfiak nőiesen viselkednek, meg női trükkökkel javítják a kinézetüket, csupán az utóbbi kb. 2 évtizedben harapódzott el, és kb. 2 évtized múlva már nem is lesz jellemző.

2017. okt. 14. 13:39
 18/36 anonim ***** válasza:
65%

Pedig így lesz, ahogy a többiek is írják.


A világegyetem nem hagy semmit elintézetlenül.

2017. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

"A világegyetem nem hagy semmit elintézetlenül."


Ezt személyesen a Világegyetem közölte veled? :D

Nem állsz te véletlenül varázsgomba vagy LSD hatása alatt? :D

2017. okt. 14. 13:43
 20/36 anonim ***** válasza:
Radics Peti :D
2017. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!