Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak megsértődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak megsértődve, ha egy férfi átveri őket? Hiszen ők már a megismerkedés előtt is ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A nők nagyon fel szokták magukat húzni azon, ha egy férfi telebeszéli a fejüket a szerelmes szöveggel, aztán meg simán lelép, miután sikerült lefektetnie a nőt.

De kérdem én, mire fel ez a megsértődés?

A nők már azelőtt átverik a férfiakat, mielőtt egyáltalán egy szót is váltottak volna. Gondolok itt a sminkre, a szempillára, a műkörmökre, a szoláriumra, a push-up melltartóra, az alakformáló harisnyára, és a többire.

Hiszen ezek mind azt a célt szolgálják, hogy sokkal értékesebbnek tüntessék fel magukat, mint amilyenek valójában. Gyakorlatilag egy hibás árut hibátlanként próbálnak eladni, mint az amikor az arabok a váci utcán kamu iPhone-t próbálnak rádsózni, kívülről úgy néz ki, mint egy iPhone, belül viszont majdnem tök üres, csak egy világító LED van benne, mintha tényleg egy működő telefon lenne.


2017. okt. 14. 12:57
1 2 3 4
 21/36 A legrosszabb ***** válasza:
9%

#7: "Viszont valakinek az érzéseivel játszani, mindent megtenni hogy a bizalmába férkőzz, majd hátba szúrni, na az igazán nagy szemétség."


Óriási ellentmondásokat vagytok képesek kreálni.


Kezdjük ott, hogy akinek kizárólag az a célja, hogy megfektessen titeket, az nem fogja hosszú hónapokon keresztül fűzni a fejeteket, egyetlen dugás egy vérbeli nőcsábásznak nem ér meg ilyen sok időt, mert ez idő alatt másik fél tucat simán beadja a derekát neki.


Tehát ki is ver át titeket? Ki is jut el egyáltalán odáig, hogy átverhessen titeket? Merthogy biztos nem a szomszéd szűz kisfiú, aki bátortalankodik kezdeményezni, vagy netán az, aki valóban komolyan gondolja veletek és ártatlanul megvádoljátok, esetleg a csúnya pocakos krapek, akinek alapból esélye sincs nálatok.


Na? Ki vágja át a kis kobakotokat? Csak nem a nagyképű, nagy dumás helyi menő csávó, aki a szívecskétekre, lelkecskétekre hatva alig fél éjszaka alatt behízelgi magát a bugyitokba? Hehe.

2017. okt. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
88%
21-es, ma is kiadtad magadból, cunci, ma sem kapsz sajnos agyvérzést. :(
2017. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem "a nők", hanem legfeljebb néhány üresfejű liba. Érdekes, engem nem vertek át soha.

Valószínűleg azért, mert messzire kerülöm az ilyen üresfejű faxokat, akik szerint egy nő egyetlen értéke, ha szép, és csak arra kell, hogy dugja. ;)

2017. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

Nem járok szoliba, nincs műkörmöm, nincs alakformáló harisnyám, nem nyomom fel a mellem push-uppal, mert olyan feszes, hogy egy sima melltartóban is szép. Nem gondolom, hogy "hibás áru" lennék azért, mert használok szemceruzát, teszek magamra egy kis szempillaspirált, anélkül sem csúnya és rövid a szempillám, csak barna és természetes, nem feltűnő fekete.

A saját párom szerint szebb vagyok smink nélkül.


A bőröm a megfelelő arckrémtől szép (nélküle száraz és csúnya lenne), az alakom pedig a tudatos étkezéstől és a súlyzós edzéstől. Ezek is átverésnek számítanak? :) Ha igen, akkor elég sok férfi is "bajban" van.


Soha nem vert át egy férfi sem, de ha megtették volna, akkor meggyőződésem lenne, hogy nem az én hibám. Maximum annyiban, hogy rosszul választottam. Volt jópár, aki tudom, hogy ki akart használni, semmibe sem nézett, csak velük nem kezdtem soha. Némelyikbe bele is tapostam, ha volt rá alkalmam.

2017. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan nő van, aki nem használja az általad említett eszközöket. Úgy gondolom jogosan sértődnek meg a primitív férfi viselkedésen.
2017. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
97%

"Azért ezt gondold át kicsit jobban. Tegyük fel, hogy társkeresőzöl, látsz egy nagyon jól kinéző fickót, izmos, kockás has, tökéletes, fehér fogsor, hibátlan haj és arcbőr, stb.

Aztán találkoztok személyesen, és kiderül, hogy a kockahasat csak odaphotoshoppolta, a foghíját szintén photoshop-al eltüntette, az őszülő hajszálait szintén, és az arcán lévő pattanásokat is.

Te nem éreznéd átverve magad? Dehogynem."


De tök más bármelyik nemnél photoshoppal eltüntetni az ősz hajszálakat, mint hajfestékkel. Vagy photoshop-pal fogat megcsinálni, szemben direkt vagy porcelánhéjjal.


Előbbi csak 2D-ben létezik, utóbbi 3D-ben.


Ha magam helyett Alessandra Ambrosio-ról rakok fel képeket, aztán megjelenek én, az átverés. De nem fogok térdig lógó mellekkel járni, mert vannak, akik buták, hogy értsék, hogy a melltartó muszáj.


Még a hájleszorító cuccokat sem tartom annyira átverésnek, mert azért a nem leszorított testrészekből látszik, mennyire kövér az illető. Melissa McCarthy, Adele, Rebel Wilson tuti hordanak, és nem néznek ki VS modelleknek, csak mert van rajtuk egy olyan cucc. A ruha esésén változtat, nem akad meg a hájredőkben.


Ha a photoshop és az élő változtatás egyenlő lenne, nem lett volna semmi szükség a photoshop-ra, és sztárokat sem photoshop-olnának magazinok elején. Pedig ők tényleg vékonyak, hófehér fogúak, sokszor hibátlan bőrűek.

2017. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
82%, ilyeneket kívánva, te már most érzelmi nyomoréknak tűnsz....
2017. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem jogos a kérdező felvetése. Nem az átverés milyenségén van a hangsúly, hanem az átverés tényén. Aki ezt nem érti, minek olvas?
2017. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ismerkedjetek olyan nőkkel, akik nem sminkelnek, nem szoliznak, nincs műkörmük stb. Csomó ilyen nő van, aki szingli is, legtöbbször mert nem elég mű, és nem veszik őt észre... Ha igen, akkor is simán átverik őt a férfiak (amire ugye "nem szolgált rá", nem mutatta magát másnak, mint aki.)
2017. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%

Tehát ha valakinek 20 centi hosszú kék körme van, amit a hülye is megmond, hogy nem igazi, az ugyanaz, mint valakinek azt hazudni, hogy szereted?


Ezek szerint egy minimális intelligenciát sem lehet a férfiakról feltételezni?

2017. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!