Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőgyűlölő férfiaknak, minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiaknak, minek kell nektek barátnő?

Figyelt kérdés
Ő szerintük összes nő egy anyagias önző ribizli. Nőknek külső meg pénz a fontos. Nőknek hatalmas elvárásuk van, közben cserében semmit nem tudnak nyújtani. Ezek után, miért sírnak mindenáron barátnő kell? Hisz tudják milyen szívtelen gonoszak nők, sosem lesz nőjük. Nem értem a gondolkodásukat.

2017. okt. 15. 14:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Valami olyasmi az igazság, amit a 10-es írt. Bár én már tudom, hogy nem létezik olyan nő, amilyenre vágyom.
2017. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

"De vágynak egy olyanra, aki be tudja bizonyítani (nem csak kioktatni őket), hogy nincs igazuk"


De ezt nem gondolod eléggé igazságtalannak? Senki nem akar olyat bizonygatni, amiről nem ő tehet. Én nem akarom senkinek az igazát vagy nem igazát bebizonyítani. Nem az én felelősségem. Frissen kezdett kapcsolatban ilyen terhet rakni a másikra, hogy "na, akkor bizonyítsd be, hogy nem minden férfi fszkalap, különben az első szemöldökfelhúzásnál repülsz".


Mintha rajta vernéd le, tőle várnál kiengesztelést mások miatt.

2017. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

A 39%-os azert nem kap baratnot mert muszlim es a nok tobbsege okadik az elnyomo gondolkodasatol. Aki szokott irogatni a politika kategoriaba regota ismerheti a "munkassagat":

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2017. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Mer dugni azér csak szeretnének.
2017. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

#12: Igazságtalannak maximum azt gondolom, ha félre akarják magyarázni azt amit írok:). Nem arról volt szó, hogy mások szemetét te takarítsd el, hanem arról, hogy akár akaratodon kívül is bizonyíték lehetsz arra, hogy nem minden nő olyan, mint amilyennek jelenleg látja őket. Akár úgy is, ha egy ismerőse barátnője vagy és látja rajtad, hogy te nem a vagyonáért vagy a külsőségekért szereted, hanem saját magáért.


Egy felnőtt ember már tapasztalt pár dolgot az életében, amik nyomot hagytak benne, akár pozitív akár negatív értelemben. Ahogy ő nem várhatja el, hogy te bizonyíts be valamit, ugyanúgy te sem várhatod el, hogy mindenféle előítélet nélkül kezdjen kapcsolatot. A nyitottság mindkét részről fontos, nem várható el csak a másiktól.

2017. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

Ki mondta, hogy kell nekünk barátnő?

Én nagyon jól megvagyok az alkalmi dugásokkal meg a krvákkal, úgy hiányzik nekem egy barátnő, mint egy rákos daganat :D

2017. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért, hogy valaki bebizonyítsa, hogy van, létezik normális nő is.
2017. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
#17: Vigyázz, mert téged is leugatnak, hogy nekik semmit nem kell bizonyítaniuk :D.
2017. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#13 Az nem én vagyok. Szoktam írni a politika rovatba is, itt pl. a 9-es hozzászólás az enyém: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

Ha még mindig muszlimnak gondolsz, akkor gratulálok :)

2017. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szóval a vita leugatás. Oké.


Te mit szólnál, ha valaki minden mozdulatodat, szavadat árgus szemekkel figyelné, hogy mibe lehet belekötni, miben vagy "ugyanolyan, mint a többi". Mert az ember, aki olyat mond, hogy "te más vagy, mint a többi nő/férfi", az azt hiszi, az bók meg valami nagy kegy. Pedig annyit mond vele: "nesze, itt az esély, de ne bszd el, mert egy hajszálon múlik, és te is olyan leszel, mint a többi".


Az odáig rendben van, hogy az embereknek vannak tapasztalataik. De ezeket nem a többieken kell leverni. Ki az, aki annyira csicska lelkileg, hogy amikor egy nő/férfi azt mondja, "utálom a nemedet, undorító, mocskos féreg a fajtád", az kiskutya módra elkezd lihegni, hogy "majd én, majd én bebizonyítom ennek a nagyszerű embernek, hogy ez nem igaz".

2017. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!