Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos lányként miért nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos lányként miért nehéz számomra párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Elég bizalmatlan vagyok másokkal szemben nem segít az sem hogy elég sok pasi nyomult rám állandóan és mindig át is vertek. Sok férfivel szexeltem nem is tagadom és utólag bánom is hogy odaadtam magam ennyi mindenkinek. Tanultam a hibáimból és most át is estem a ló túloldalára.


Nincsenek nagyon elvárásaim de azt szeretném első sorban ha azért érdekelnék valakit aki vagyok nem pedig azért ahogy kinézek. Az utóbbi időben sokat dolgozom a személyiségemen de elég nehéz. Sajnos nem érdekelnek olyan dolgok amik a pasikat max az autók. Van jogsim is szeretek vezetni de ezt leszámítva elég csajos vagyok :) Próbálok változni hogy megfelelő barátnő lehessek valami normális pasi oldalán. Szerintetek mit kéne még tennem ez ügyben ?


22/L


2017. okt. 17. 00:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést én is ki akartam írni, érdekelt, hogy más vékony/csinosabb lány is küzd-e azzal, hogy a pasik egyszerűen nem bírnak a farkukkal. Annak ellenére, hogy egy értelmesnek tartott, aranyos lány vagyok, sokan csak szexre mennek, mondjuk nem csak nálam, hanem alapból is. Én le is építem azokat, akik első 1-3 randin elkezdenek szexuális utalásokat tenni(a bókolás teljesen rendben van, nem arra gondolok, hanem ha pl olyat ír, mikor épp otthon pihenek, hogy "tudna most velem mit kezdeni"...aha, jólvan, 2 randi után ilyet benyögni...szevasz).


Olyat keress, aki értékes emberként kezel, meg akar ismerni, tisztelettudó, elvisz randizni és nem nyomul, nem akar semmit sem elsietni és nem beszél a szexről első randik alkalmával, szerintem kiábrándító, ha valakiben ennyire nincs tartás és türelmetlen. Mondjuk nekem most más okból nincs kapcsolatom, lenne ilyen srác is, szóval ne aggódj, van bőven ilyen is, de olyan dolgokra figyelj, hogy ne legyenek kihívó képeid közösségi oldalakon és te se úgy öltözz stb. Legyél magabiztos, szeresd önmagad, ez a lényeg :)

21L

2017. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen férfiként talán többször gondolunk a szexre, de gyakran ti csajok (globálisan, nem személyeskedni akarok) a kihívó öltözködésetekkel még tesztek egy lapáttal a tűzre.

Volt olyan randim, mikor az első találkozás során tudomásomra hozta a csajszi, hogy "elfelejtett" bugyit felvenni, hát nem lettem volna férfi ha ezt szó nélkül hagytam volna, de nem is lett belőle komoly kapcsolat részemről, néhány aktust leszámítva.

Jelenlegi barátnőmmel hosszas beszélgetések után találkoztam először, tény hogy szexuálisan nagyon is kivántam az elején (viszont nem akartam tolakodó lenni), de netes beszélgetéseink során kiváncsi voltam élőben is a személyiségére, amiben nem csalodtam, sőt annyira elvarázsolt a kisugárzásával, hogy az esetében a szex nem az elsődleges volt. Egyszerűen meg akartam ismerni és idővel bele is szerettem. Persze kölcsönös az érzés, semmiért és senkiért nem hagynám el őt. Nem adta könnyen magát ami tetszett, hogy őszinte legyek.

Na de kicsit eltértem a kérdéstől, nos talán az első és legfontosabb ne add magadat túl könnyedén, igen is ismerd meg előtte a pasit mielőtt odaadnád magadat neki, hidd el ha türelmes és képes várni, míg megismeritek egymást akkor nagyobb eséllyel fogsz ki egy komoly kapcsolatot. 26/F

2017. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kinezet meg a parkapcsolat ket kulon dolog. Ha jol nezel ki lesznek sokan akik megdugnanak.


Amiket irtal az alapjan csak jobb "aru" akarsz lenni, de ez semmit se valtoztat a szemelyisegeden. Legyel jobb ember.

2017. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton jársz. Tudatában vagy a problémáidnak és próbálsz változtatni rajtuk.


Nem hiszem, hogy baj, ha csajos vagy, nem ezen múlik. Ha ismered magad és tudsz kommunikálni, az már majdnem siker.

2017. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Told ki jobban a korhatárt. ;)
2017. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogy legyel jobb? Felejtsd el az anyagi dolgokat , engedd meg azt magadnak hogy aki tetszik neked annak eselyt adsz minden mas tenyezo nelkul.
2018. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!