Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek olyan pasival, akit gyermekkorában molesztálták?

Figyelt kérdés
12 éves voltam kint voltam egy focipályán egyedül, inkább nem idézem fel....
2017. okt. 17. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2017. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy sikerült elmenekülnöd.
2017. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Most 21.
2017. okt. 17. 23:36
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez akkor gond ha olyan nőt sodor eléd az élet akinek lételeme a fizikai kontakt: ölelés, bújás, kézfogás, stb. Ha még mindig nehezen viseled ezeket akkor lehet ezzel gond, hiszen az intimitás része a fizikai érintkezés.


Egyébként meg azt gondoltam, hogy konkrét megerőszakolás történt. Ez sem a legjobb dolog, de úgy gondolom, hogy fel kellett volna már tudnod dolgozni. Nekem is volt ilyen ember az életemben igaz én akkor már 17 éves voltam. Masszírozgatott, benyúlt a ruhám alá, csókolgatta a nyakam, olyan ember akiből ki sem néztem volna hiszen akkoriban a főnököm volt én meg nyári diák munkás. Kiszolgáltatott helyzet volt, azonnal otthagytam a munkahelyet indoklás nélkül. De ez nincs hatással rám, lehet persze azért mert már idősebb voltam hozzád képest. Pszichológushoz mindenképpen járj, de talán le leszek pontozva emiatt: ez nem olyan fajsúlyú dolog mint egy megerőszakolás. Képletesen fogalmazva ez olyan mintha azt nem tudnád feldolgozni, hogy majdnem elütött egy autó ellentétben azzal akit el is ütött. Ha ennyit nem tudsz feldolgozni, akkor azt hogy tudtad volna, ha meg is erőszakol? Ha áldozatként tekintesz magadra, akkor az is vagy és az is maradsz. El kell tudnod engedni a haragot és nem szabad hagynod hogy befolyással legyen a későbbi kapcsolataidra ez, különben az a gyökér nyert aki ezt tette.

2017. okt. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
89%

Azért ne szórakozzunk már utolsó.. össze sem hasonlítható egy park, egy ismeretlen, egy erőszakoskodó ember, aki letepert, mint egy pasi, akit ismersz, és aki bepróbálkozott egy kis szexszel.


Ha megragadott volna és a felhoz vág, miközben fogdos és érzed, hogy erősebb nálad, az egész más, mint valami perverz fogdosó.


Én mindkettőhöz hasonlót átéltem, össze sem hasonlítható az, mikor lefognak és rádkényszerítenek valamit, mint mikor csak reménykednek, hogy hagyod a molesztálást.


Az erőszak a kulcs a dologban, nem a behatolás vagy a szex. Az borzasztó ijesztő, mikor fitogtatja az erejét a másik, tudatosítva, hogy erősebb a másik és bármit megtehet veled..


Veled egy kellemes együttlétre vágyott a perverz dög, a srácot meg akarták erőszakolni.

2017. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!