Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, összejönnétek olyan pasival, akit gyermekkorában molesztálták?

Figyelt kérdés
12 éves voltam kint voltam egy focipályán egyedül, inkább nem idézem fel....
2017. okt. 17. 19:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy nem akarja leírni, hogy történt. Tök érthető, ki akar itt ilyet olvasni?


Amúgy én jártam ilyen sráccal, nem pörgött rajta, meg sem mondtad volna róla, de ő sem dolgozta fel rendesen. Én sem, rólam sem mondanád meg.


Aki ilyen önmarcangoló típus, az alapból ilyen, minden dolgot hatalmasra nagyít és folyamatosan emészti magát. Szerintem ez nem feldolgozás kérdése.


Ezzel viccelni nem szabad, ízléstelen és undorító.


Járnék ilyen emberrel, nem érdekel, ha a mai napig érzékeny pont a számára és nem szívesen beszél róla.


Olyannal viszont nem járnék, aki a gondjain folyamatosan emészti magát. Akár súlyosabb, mint az abúzus, vagy az erőszak, akár csak egy nagy orr, alacsony testmagasság, görbe lábujj.


Én elfojtás párti vagyok, akármennyire is trendi a beszéljük ki magunkból dolog.

2017. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%
Milyen kedves válaszolók vannak itt. Mintha ő tehetne róla, hogy molesztálták. Igazatok van, a qrva anyját! Miért kellett neki a focipályára mennie. Gyökerek...
2017. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
12# Te sem tehetsz róla, hogy ronda vagy, mégis jogos, ha valaki nem akar veled emiatt járni :)
2017. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
#13 Én most nem a járásról beszélek, hanem arról, hogy poénkodnia kellene ezeken a dolgokon. Ez nem olyan vicces véleményem szerint. A "gyökerek" kijelentés miatt pedig elnézést kérek mindenkitől, kicsit felkaptam azt a bizonyosat.
2017. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Khm. Első, bocs de nagyon bunkó, és érzéketlen vagy. Max akkor ha túl van rajta, és még poénkodni is tud rajta???? Ez mi ez?

Min, hogy molesztálták? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan.


Az EQ-tokat nem minősíteném egyikőtöknek sem.


Aki ilyesmit átélt, nem bántani kéne, hanem szeretettel átölelni.


Kérdező erről a helyzetről te nem tehetsz, ez nem lenne akadálya egy párkapcsolatnak.

2017. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
37%
15# Nem vagyok szeretetszolgálat, hogy mindenkit ölelgessek akit valami sérelem ért.
2017. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs túl nagy kihatással rá a mindennapokban (pl. nem vizel be éjjel, nincsenek rémálmai, nyugodtan lehet vele szexuális kapcsolatot létesíteni), akkor igen.
2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

16-os a kérdező nem is kérte, de nem viselkedhettek így vkivel, akinek ilyen élménye volt.


Ha meg nem tudsz a sorok között olvasni, abból amit írtam, akkor sajnálom. A lényege, hogy szóval is lehet pofont adni, és átölelni.


Akinek joga van átölelni akit majd ő magához közel enged, mint barátnő.


Ilyen szörnyű dolgon ne akarjatok már troll kajálni, mert ez szerintem undorító.

15-ös vagyok.


Kérdező engem nem érdekelne, lényeg, hogy legyen szerelem oda-vissza.


Remélem megnyugodtál, hogy többen így látjuk.


Ja és még vmi, az egyik válaszolónak, az elfojtás nem helyes, viszont ha állandóan emlékeztetik az embert az sem, mert épphogy túl van rajta, és...

A legjobb szerintem ha magában dolgozza fel először, de van mellette támogató, akihez fordulhat, ha úgy érzi szeretne beszélni róla, de ez a támogató csak is olyan lehet, akiben megbízik és szereti.


Nem kell nektek szeretet szolgálat játékot játszani, ahogy ti fogalmaztátok. De nem is értem, hogy akkor minek írsz ide.


Kérdező remélem jól vagy!

2017. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

Ja és ez nem sérelem, hanem trauma, látszik, hogy lila fogalmatok sincs, a fogalmak valódi jelentéséről.


Inkább szomorú, hogy szimpla sértésnek nevezitek egy ilyen szörnyű dolgot.

2017. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Járok vele pszichológushoz. Nagy vonalakba azért leírom. Kapura rúgtam egyedül. Majd megjelent egy férfi, kicsit ősz volt már a haja. Szerintem olyan 50-es lehetett. Először cukorral kínálgatott, majd beakart szállni a fociba. Mindkétszer visszautasítottam, mert már akkor megijedtem tőle. Majd oda jött, és olyanok mondott, hogy "szép fiú vagy, aranyos". Már ekkor illedelmesen elköszöntem tőle, majd elindultam a kijárat felé, utánam jött, és hátulról elkapott..... Kicsit nehéz írni róla... Fogdosta a fenekem, meg összenyálazta a nyakam. Minden erőmmel küzdöttem, ficánkoltam, hogy ki tudjak törni. Végül elkezdtem taposni a lábát, majd oldalba könyököltem, a lehető legerősebben. Akkor elengedett, én pedig el tudtam szaladni. Hazaértem és csak sírtam. Majd nagy nehezen elmagyaráztam apáméknak az eseményeket. Meg volt a feljelentés utána. Azóta nem láttam a férfit, ha újra látnám lehet megölném....


Rémálmok voltak, és néha manapság is. Az álmaimban kicsit durvább a dolog. Szinte érzem azt a szájszagot, a szuszogását, meg a nyálát. Egy erősebb ölelést ma sem viselek jól. Közvetlen az eset után már jártam pszichológushoz, de egy év után már jobban lettem, apámék pedig nem látták értelmét a további foglalkozásoknak. Pár évig jó is volt, de az elmúlt fél évben újra elkezdtem járni, immár saját keresetből a pszichológushoz.

2017. okt. 17. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!