Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az új őrület, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új őrület, hogy a Magyarországon lévő külföldiek miatt nem jut nő a magyar férfiaknak?

Figyelt kérdés

Volt már annyi minden, pénz, jóképűség, stb...



De ez hogy az itt élő, tanuló vagy csak hétvégéző külföldiek miatt nem jut nő a magyar férfiaknak honnan jött?

Nem olyan régi szöveg még.



Most már ők lesznek az ellenség?


Akik ilyeneket képzelnek, legalább abba belegondoltak már, hogy vajon hány külföldi pasi van itt aki szóba jöhet a magyar lányoknak?

Illetve ebből hány él is itt, hogy tényleg "lefoglalja" a magyar lányokat?


Ennél még azok a lányok is többen vannak akik kivándoroltak pl. Ausztriába.


Egyébként pedig nálunk is élnek külföldi lányok, sőt sok magyar srác is él másik országban.



2017. okt. 25. 08:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Valaki írta, hogy nem új duma. Én csak mostanában hallottam.


Vajon meddig tart ki? Úgy értem mennyi idő alatt kopik ki a divatból?

2017. okt. 25. 13:00
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Bűnbak képzés. X képtelen szembenézni azzal h adott dolog miatt nem kell senkinek = kreál egy okot amire hivatkozhat.


Lehetne ez az UFO-k a szovjet katonák, a pirézek, a zsidók... a lényeg h nem kell vele szembesülni e h Ő a BÉNA !


Én egy átlag pasi vagyok mégis volt 5 próbálkozom az elmúlt évtizedben. Pedig nem vagyok gazdag, se jó képű, sőt fél éve még diplomám se volt. 28 F


Érdekes, mi !

2017. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

"Bűnbak képzés. X képtelen szembenézni azzal h adott dolog miatt nem kell senkinek = kreál egy okot amire hivatkozhat."

Igen. Ám legyünk igazságosak. Ez nem annyira ostobaságból, kényelmességből fakad, hanem evolúciós okok vezérlik az illető ifiurakat. Bizonyos korban a férfiember (vagyis inkább siheder) nagyon biztos magában. Úgy érzi, ő mindent jól tud, mindent jól csinál. Azért van ez így, mert a szülőkről való leválást, és az új élettér keresését valamikor ez a kíméletlen magabiztosság segítette elő. (A szüleinket is ezért rühelljük kamaszkorban.) Evolúció bácsi nem akart beltenyészetet, ezért tett róla, hogy a fiatalok minél messzebb keressenek új otthont maguknak.

Tehát. A sikertelen fiú úgy érzi, ő rendben van. Ha ennek ellenére sikertelen, annak valami külső okának kell lennie. Ilyenkor kitalálnak mindent. Alacsonyság, pénztelenség, kevésbé előnyös arcvonások, a lányok hülyesége, stb, stb. Mostantól bővült a lista a migránsokkal is.

2017. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

#Miguel



Szerintem azért, hiába játsza el a menőt egy alacsony, ronda és szegény ember, csak ki fogják nevetni, ha egy normális külsejű nyomja ugyanazt a stílus akkor meg "menő arc". Szóval ez csak oda működik, vissza nem.

2017. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 amper007 ***** válasza:

Alapértelmezett sacc 7,3 millárd ember él a földön ami folyamatosan emelkedik. Kínaiak és indiaiak hülye felfogásán kívűl minden lány gyermek esélyt kap felnevelkedni. Jelenleg a férfi:nő hányados 1:2,3/4 hez..

Tehát az hogy nem jutsz nőhöz, az nagyjábol a saját hibád. Túl magas polcról akarsz választani miközben sem a státuszod sem a kinézeted nem determinál arra, hogy extra csajokat tudj felcsípni. Tapasztalatom az, hogy kevésbé csinos, kevésbé látványos hölgyek nem csak az ágyban, de az életben is odaadóbbak mint azok a hölgyek akik dekoratívabbak. Ott magasabb státus /több pénz dominál a belső/külső/egyén versenyben. 45/F

2018. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!