Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hosszú kapcsolat után 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolat után 26 évesen hol tudnék kedves normális lányokkal ismerkedni akik nem a pénzemre hajtanak? Van valakinek valami ötlete? 26F

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 12:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Azert akdnak olyan proli rbancok is , akiknek mar nincs kedvuk anyuval lakni, es mindegy kihez , milyen aron, csak koltozzenek mar.
2017. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
11.: ha a kérdező az ilyet nem tudja kiszűrni, az már őt minősíti
2017. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11#


Pedig latod, hogy nem. :/

2017. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12*
2017. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#12


Ez jogos, egyetértek , de ne mentsük fel azokat akik erre utaznak, csak azért, mert aki hagyja az is hülye. Mindkét dolog rossz és hibás.

2017. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#10


Sajnos azért előfordul ez a szint is. Volt egy álásom ahol a takarítónő könyézkezett meg minden férfit, és ha összejöttek pár nap múlva már hozta a cókmókját meg a gyerekeit (az egyik apja börtönben, a másik kvázi sehol) és nyílt titok volt, hogy erre utazik és minden új férfit megkörnyékez. Engem is, de mivel alig volt fiatalabb, mint az anyám, másrészt akkor randizgattam valakivel, nem reagáltam rá.


Szóval sajnos van az a szint és társadalmi "alsó osztály" ahol ilyen kétségbeesett módszerek is működnek. Ezt leszámítva szimpatikus nő volt, sokat lehetett vele dumálni (sajnos csak primitív témákról), de volt egy magához való esze.

2017. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16


*állásom

2017. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ki mentette fel ezeket a lányokat? Azt írtam, ha nem tudja kiszűrni, mert bedől nekik, az őt minősíti. Nem azt, hogy ezek a lányok kisangyalok
2017. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha tudsz ismerkedni, akkor bárhol. Egy ismerősöm még régen egy uszodában szedett fel egy csajt.


Ha nem tudsz ismerkedni, akkor sehol, mehetsz bárhová.

2017. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!