Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasiként ismeritek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasiként ismeritek azt az érzést, amikor annyira jelentéktelenek vagytok, hogy a csajok észre sem vesznek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DJVBsUX-zCM

Egy kommentelő linkelte be ezt a videót egy kérdésnél és az jutott eszembe, hogy én nemhogy annyira nem vagyok tényező egy nő szemében, hogy képes legyen szétverni a PS3-omat csak, hogy figyeljek végre rá, de még annyira sem vagyok életjeleket mutató entitás, hogy legalább az utcán vagy bárhol máshol egy milliszekundumig rám pillantanának. Komolyan mondom már annak is nagyon örülnék, ha mondjuk beszélgethetnék egy lánnyal (bármiről), de még a gyk-n is szarnak a fejemre (felteszek egy szimpla kérdést (nem ismerkedéssel kapcsolatban!) és soha többet nem ír vissza). Komolyan ez ezerszer rosszabb még a friendzone-nál is. Van köztetek olyan huszonéves fiú, aki hasonlóan éli a mindennapjait és abszolút nincsenek jelen az életében a nők? Mondhatnátok pár szót ezzel kapcsolatban, szívesen meghallgatnám.



2017. nov. 1. 09:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy munkásruhát, és akkor igazán megtudod milyen az amikor levegőnek néznek...

Ilyen ez a világ, csak a látszatra adnak.

2017. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Engem észrevettek a csajok akkor is, amikor szűz voltam. És tudtam, hogy előbb-utóbb úgyis szexelni fogok.


Végül így lett, amit kicsit sajnálok, hogy nem én szedtem fel a nőt, hanem ő szedett engem fel. És úgy feküdtem le vele.


28/F

2017. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
igen én ilyen vagyok és mindig is ilyen maradok, próbálom elfogadni
2017. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Rám szoktak pillantani, aztán undorodva elnéznek. Ha nem az utcán történik mindez, hanem pl. a metrón, akkor pedig attól kezdve ügyelnek rá, hogy még véletlenül se nézzenek felém.
2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de attól tartok elfoglak.

A helyzet az, hogy (főleg ma már) a lányoknál való sikeredet döntő mértékben, szinte kizárólagosan a külsőd határozza. meg. Ezért baromság az összes olyan tanács, miszerint "próbálkozz!" "legyél kitartó!" stb., mert attól úgyse remélhetsz semmit, csak több elutasítást.


Én nekem 23 éves koromig gyakorlatilag 0, azaz NULLA részesedésem volt a nőkből. Habár azóta se lettem egy nagy nővadász, de azért elmondhatom, hogy a külsőm némileg fejlődött a korommal (4-ről mondjuk 6 és félre). Csakhogy van itt még egy tényező, amivel számolni kell. Egy férfi saját értékét ösztönszinten gyakorlatilag a nőknél való sikereivel teszi arányossá. Márpedig ha magadba gyűjtötted a hosszú évek frusztrációját, akkor az egyszerűen nyomot hagy a kisugárzásodon. Szóval hiába fogod elveszteni a szüzességedet később, a múltban keletkezett lelki sérüléseket nem fogod tudni meggyógyítani a jelenben.


Meg tudlak érteni egyébként, mert nekem is bőven kijutott ezekből az érzésekből: frusztráció, nőgyűlölet, önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, depresszió, szorongás... és ezek mind visszavezethetők a nőknél való kudarcélményre.


Amit tudok tanácsolni neked, hogy esetleg próbálj meg minél jobban javítani a külsődön, amennyire csak a lehetőségeid engedik. Ha kell, fizess egy styleist-nak, vagy bárkinek, akinek ez a szakterülete, és adjon neked tanácsot, hogy hogyan tudnád a külsődet fejleszteni.

Az én észrevételem, hogy kezdd ezekkel:

- hozzád passzoló, vagány öltözék beszerzése

- fogfehérítés

- napbarnítottság (szolárium)

- gyúrd ki magad, amennyire tudod

- és figyelj a testtartásodra!


Egy érdekesség még zárásképpen:

Tegnap este voltam egy társasággal egy szórakozóhelyen. 9 férfi és 4 nő, mindenki egyedülálló. Érdekes, hogy én már az első ránézésre meg tudtam mondani, hogy melyik lesz az a 4 férfi, amelyik sikert fog elérni a 4 nőnél, csakis ránézésre. (Természetesen és azok között voltam, akik nem nyertek. Túl erős volt a konkurencia.)


Neked pedig a feladatod: javítsd a külsődet, amennyire lehet, és hajts rá azokra a nőkre, akik kb. 4 pont körüli értékelést kapnának egy 10-es skálán.

2017. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15: Szeretem az ilyen őszinte és részletes válaszokat. Nos az a helyzet, hogy szinte mindenben megütöm min. az átlagos szintet kivéve a külsőben. Egyetemista vagyok, stílusosan öltözködök, igényes vagyok (fogak, haj, arcápolás stb.). Amin tudtam már változtattam, de a magasságomon (170) és a kisfiús alkatomon ill. arcomon, ha beledöglök sem fogok tudni változtatni. És valóban, ezek a frusztrációk egyre inkább pusztítják a lelkemet/személyiségemet. Már a karrieremben is kezdem észrevenni a hatását (a fásultság/egyedüllét miatt nehezebben tudok koncentrálni a tanulmányaimra és nem is haladok vele úgy ahogy kellene). Ez később csak még rosszabb lesz és sajnos ez egy ördögi kör, amiből szinte lehetetlen kimászni. Gyakorlatilag csak egy isteni szerencse (egy csaj valamiért belémhabarodik) esetleg a hirtelen jött sok pénz (amivel figyelemreméltó státuszom lesz) tudna ezen a holtponton változtatni vagy ha hirtelen nőnék 5-10 centit (mondanom sem kell, hogy erre 0% esély van). Nevetségesen hangzik, de még mindig az elsőre van a legnagyobb esélyem.
2017. nov. 1. 12:25
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
170 centivel jobb, ha beletörődsz, hogy egy nőnek se fogsz kelleni. Tapasztalat.
2017. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Engem észrevettek a csajok akkor is, amikor szűz voltam. És tudtam, hogy előbb-utóbb úgyis szexelni fogok."


Ezt jó tudni. De akkor mégis mi a f***ért írsz véleményt, ha nem vagy sorstárs? Lefogadom, hogy veled qrvára semmi baj nincs, csak lököd itt a süket dumádat.

2017. nov. 1. 12:28
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sok türelem kell hozzá lehet, hogy 100-ból 1-gyel fogsz hoasszan beszélgetni.Ne érezd kudarcnak sok elutasítást.

Nézz testbeszédes videókat.

Légy egyedi és udvarias írásban. Menj fel társkereső oldalakra, barátzónáig könnyen eljuthatsz.


egy idősebb sorstárs

2017. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem sok türelem kell hozzá lehet, hogy 100-ból 1-gyel fogsz hoasszan beszélgetni.Ne érezd kudarcnak sok elutasítást."

Már ne is haragudj, de ez így egy maszlag. A kudarcot annak kell felfogni, ami. Kudarcnak! És ezekből a kudarcokból kell tanulni, mert az ember csak a kudarcokból tud. A siker nem jó tanítómester.

De abban igazad van, hogy sok türelem, vagy inkább sok kitartás kell hozzá. És rengeteg próbálkozás.

Nézz körül a természetben! Sehol sem a nőstény hajkurássza a hímeket, hogy hé, vegyél már észre, ba5zdmeg! Nem. A hímek dolga elhitetni a nősténnyel, hogy ő a faj legkiválóbb példánya, és csakis vele érdemes utódokat nemzeni. Ez persze nem sikerül elsőre. Egy függőcinege nyilván nem tud elsőre mestermunkát alkotni. Jön a tojó, lefitymálja, és átrepül a szomszéd Jóska fészkét megnézni. Egy tüskés pikó sem biztos, hogy elsőre olyan táncot tud lejteni, amivel elkápráztatja az ikrást. Egy szarvasbika sem úgy születik, hogy kapásból lepofozza a színről az összes vetélytársat.

De feladni csak az ember szokta!

2017. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!