Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Üdv!

22 éves férfi vagyok és lassan kezdtem azt érezni, hogy egyedül maradok. Mit tudnék tenni, hogy találjak egy normális lányt?

Egészséges vagyok, normális kinézetem van, sportolok, dolgozom, járok bulizni néha a barátaimmal, de mégsem talál meg egy normális kapcsolat. Úgy érzem, hogy mindent megteszek. 2 éve nincs semmi eredményem kapcsolat téren és már kezd kicsit zavarni, hogy mindenhol azt látom, hogy kapcsolatban vannak az emberek, csak én vagyok egyedül.

Tanácstalan vagyok, ezért jöttem ide. Hátha valaki meg tudja mondani a tutit, hogy mégis hol keressem A lányt, mert ez így nem mehet tovább.


Sokszor gondoltam arra, hogy túl komoly vagyok az életkoromhoz képest. A sportot komolyan veszem és eredményes vagyok, de mellette eljárok szórakozni azért. Szoktam én is hülyeskedni,poénkodni, de a baráti körömben én vagyok a legkomolyabb és magabiztosabb. Fontosnak tartom a kitűzott célok megvalósítását, stb..


Valakinek van valami tanácsa, hogy merre induljak el?


Köszönöm!


2017. nov. 1. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy, vagy nem elég jóképű.
2017. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne itt hisztizni. Helyette foglalkozz magaddal és ne gonfolj rá
2017. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

176 cm magas vagyok 75-78 kg


Ez nem hiszti. Érdekel más véleménye.. elég sokat folgalkozom önfejlesztéssel. :)

2017. nov. 1. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
176 cm a legtöbb nőnek túl alacsony. Ez lehet a baj.
2017. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

(Istenem hányszor kell még leírni, hogy magasról sz.runk rá, hogy ki hány centi magas???? Bárki aki magasabb mint 150 centi teljesen megfelel. 176 nekem már például rohadt magas de mindegy..)

Egyébként valószínűleg nincs kisugárzásod. Nincs benned semmi plusz, ami megfogna valakit.

2017. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A viselkedéseddel lesz a gond, azt meg nehéz távdiagnosztizálni. Azért esélyes, hogy ha már ide írsz kétségbeesett kérdéseket, akkor túl görcsös vagy, és ez meg is látszik rajtad.


Van ilyen haverom, magas, sportos, népszerű, de egyszerűen ha átvált csajozó módba még én is kellemetlenül érzem magam, annyira süt róla a kangörcs.

2017. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
#5 Hazugságot hiába írsz ki akárhányszor, nem fogjuk elhinni, főleg ha még a kisugárzásos kamut is hozzácsapod.
2017. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban lehet, hogy túlságosan ezen kattogok.
2017. nov. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!