Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érintett pasik! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintett pasik! Ti mennyire vagytok képesek feldolgozni, hogy sosem lesz szép és csinos barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mert én sehogy és borzasztó fájdalmas érzés, amikor az utcán látom az egymást faló magas, sportos, jóképű pasikat és formás, hamvas arcú, érzéki lányokat. Eközben meg azt kell konstatálnom, hogy nekem akkor lesz valaha is párkapcsolatom, ha durván kompromisszumot kötök, amivel meg természetesen sosem leszek boldog és a vágyaimat sem tudom kielégíteni. Nem meglepő, hogy 24 évesen ennek tudatában még mindig inkább a szüzesség mellett érvelek. Az a legrosszabb, hogy arcra még talán jóképű is vagyok, de elég alacsony a magasságom és ami a kisebb probléma, hogy nem vagyok valami nagydumás személyiség (mondjuk nem is lenne mire). De utóbbi főleg nem hat meg miközben azt látom, hogy manapság a fiatal csajok szedik fel a magas, sportos srácokat és azoknak gyakorlatilag meg sem kell szólalniuk, hogy hamvas pu***hoz jussanak. Nekem meg már az is kiváltság, ha valamelyikőjük rám néz egy tizedmásodpercre. Ti hogyan tudjátok a kudarcaitokat feldolgozni?

2017. nov. 4. 12:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
67%
Nekem már volt több is, pont emiatt bizakodom benne, hátha lesz még.
2017. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%

#9, érdekes, én még nem láttam itt tömegével lányokat sírni-ríni, hogy a férfiak csak a palvin barbi típusú nőket veszik észre, vagy hogy genetikailag rosszabb testalkattal születtek és a szemét férfiak nem is veszik őket észre. csak a "férfiak" sírnak itt napi min. 1 ilyen kérdést feltéve... akkor miről is beszélünk?:D pedig egy nőt még sokkal inkább a külseje alapján ítélnek meg, mint egy férfit, akinél a státusz, elért eredmények jobban számítanak.

akkor most itt kéne sírni, hogy jajj, nekem nem lehet jason momoa a pasim? pff....

2017. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézek fel napi szinten a fórumra, de olyan érzésem van, mintha ezt a kérdést szinte ugyanezekkel a szavakkal, csak más szórendben 1-2 alkalommal már olvastam volna. Vérbeli gyakorisok, csalfa az emlékezetem, vagy tényleg valakinek ez a vesszőparipája?
2017. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
Meg kinek mi a probléma. Nekem az probléma volt, hogy elvesztettem anyukámat, vagy át kellett képezni magam és munkahelyet váltani... bár ezek eltörpülnek olyan problémák mellett, hogy a kérdező nem "kaphat" hamvas puncit.
2017. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

Az a helyzet, hogy ez az oldal tele van olyan emberekkel akiknek volt 1-2 rossz tapasztalatuk es ezert kivetitik minden egyes nore a sajat sztereotipiajukat.

Mar pedig van olyan no/lany aki nem csak a sportos, kigyurt, magas ferifakat kedveli. Nem is egy.

Sooot, van olyna no is akinel az intelligencia, a ferfi szemelyisege sokkal tobbet szamit, mint a kulso.

2017. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

#7: Mégis meddig kellene még leadnom az igényeimet? Addig amíg egy olyan réteges úszógumi alkatú nőnemű személy (mert aki taszít azt nem tudom csajnak/lánynak nevezni) hajlandó nem lesz velem lefeküdni, aki az igénytelen fogsorával és baltával faragott arcával rám nem vigyorog? Mert ilyenhez sajnos volt szerencsém és elkeserítő érzés volt konstatálni, hogy állítólag ez az én játszóterem. És igen, lehet rinyálok, de legalább van annyi önbecsülésem, hogy nem nyugszom bele. És nem, nem Victoria Secret modellre vágyok, csak egy olyan lányra, akiben van egy minimális gyengédség és érzékiség: [link]

Szerintem ez abszolút nem egy irreális vágy, főleg, hogy arcra én is igényes és helyes vagyok.

2017. nov. 4. 12:57
 17/33 anonim ***** válasza:
45%
Én már nem hiszek ebben. Folyton falakba utközök a törekvéseimmel e téren, pedig nem vágyom bombanőre.
2017. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
48%

Megszoktam már,nem érdekel. Aki nőben úgymond "egy szinten" lenne velem, pontosan látom mindennap mennyi jóképű férfi érdeklődik iránta és dicséri meg,ezáltal pedig engem kb. emberszámba sem vesz,így aztán már nem érdekel.

Úgyis inkább az ilyen köcs*gökkel fognak flörtölgetni,akik meghúzzák őket,majd otthagyják aztán sírhatnak a nők,minthogy egy kevésbé jóképűnek született férfival egyáltalán szóba álljanak... ez a mai világ sajnos...

26/F

2017. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
72%
Te mit tudsz nyújtani ezért a lányért? Mid van, milyen ember vagy?
2017. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#19:

Természetes helyes arc, igényesség, odaadó törődés, hűség, intelligens/motivált személyiség (még egyetemista vagyok, de vannak terveim), romantikus kisugárzás stb. A teljesség igénye nélkül.

2017. nov. 4. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!