Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érintett pasik! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintett pasik! Ti mennyire vagytok képesek feldolgozni, hogy sosem lesz szép és csinos barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mert én sehogy és borzasztó fájdalmas érzés, amikor az utcán látom az egymást faló magas, sportos, jóképű pasikat és formás, hamvas arcú, érzéki lányokat. Eközben meg azt kell konstatálnom, hogy nekem akkor lesz valaha is párkapcsolatom, ha durván kompromisszumot kötök, amivel meg természetesen sosem leszek boldog és a vágyaimat sem tudom kielégíteni. Nem meglepő, hogy 24 évesen ennek tudatában még mindig inkább a szüzesség mellett érvelek. Az a legrosszabb, hogy arcra még talán jóképű is vagyok, de elég alacsony a magasságom és ami a kisebb probléma, hogy nem vagyok valami nagydumás személyiség (mondjuk nem is lenne mire). De utóbbi főleg nem hat meg miközben azt látom, hogy manapság a fiatal csajok szedik fel a magas, sportos srácokat és azoknak gyakorlatilag meg sem kell szólalniuk, hogy hamvas pu***hoz jussanak. Nekem meg már az is kiváltság, ha valamelyikőjük rám néz egy tizedmásodpercre. Ti hogyan tudjátok a kudarcaitokat feldolgozni?

2017. nov. 4. 12:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
#20 ha tényleg ilyen vagy, akkor sok sikert kívánok egy ilyen lány megszerzéséhez. Egyetemistaként nem is tudom miért könyveled el magadat örök szűznek. Ha tényleg ilyen vagy, ahogy levázoltad, akkor egyszer csak horgodra kell akadjon valaki. Ezt egyetemista lányként mondom. Viszont, mint ahogx az egyik előttem szóló is említette, ha megérzem, hogy a fiú nem engem akar a teljes valómban, hanem egy kicsit is érzem a halvány szikráját, hogy a férfi csak egy "hamvas puncit" akar, ami köré egyébként mellékesen körénőttem, akkor az számomra megalázó és egyből dobbantok.
2017. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
67%
Mellette lenéző vagy, ítélkező, beképzelt, gusztustalanul beszélsz a nőkről, és másokat hibáztatsz a saját sikertelenségedért.
2017. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A legrosszabb ***** válasza:
Nem túlzottan érdekel, vannak fontosabb céljaim is per pillanat, minthogy barátnő után futkorásszak. Mellesleg olyan nőszemély, aki a külső adottságaival akarna megvesztegetni, nálam alapból kicsukva, ha már a "szép" és "csinos" jelzők voltak említve.
2017. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%

Amíg csinos, "hamvas puncit" keresel, addig a fizetősöket tudom a figyelmedbe ajánlani.

A barátnő valahol egészen máshol kezdődik, mint amit te szeretnél...

2017. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%
Én is egyetemista fiú vagyok, nekem sem volt még soha barátnőm. De én barátnőt akarok, aki ott van mellettem, támogat. Ezzel szemben te felületes vagy, nem is enyhén. Te csak b#szni akarsz egy hamvas p#ncit, közben meg semmibe se néznéd azt ha valaki veled lenne. Én nem azt mondom hogy ne legyenek elvárásaid, nekem is vannak, sőt mindenkinek vannak. De nálam nem a hamvas p#nci áll az első helyen. Az nyilván oké hogy nem akarsz valaki zsíroshajú putriszökevényt, de továbbra is felszínes vagy, aki lyukra játszik...
2017. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
58%
Fordítva ülsz a lovon, kérdező. Nem az igényeket kell lejjebb adni, hanem neked kell felnőni a feladathoz. Tudod, az a baj, hogy kinőttél a gyermekkorból, de ez még nem tudatosult benned igazán. Eddig, ha problémád, igényed, kívánságod volt, a szüleid megoldották helyetted. Most azonban neked kell a tettek mezejére lépned, és bármilyen kellemetlen, megdolgozni a sikerekért.
2017. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
A Desperado számai segítettek ebben.
2017. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
26%
Felszínes vagy.
2017. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
"Hamvas punci"? Én lassan már egy összeaszalódott szúrós szőrös vaginának is örülnék...
2017. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
11%

"Természetes helyes arc, igényesség, odaadó törődés, hűség, intelligens/motivált személyiség (még egyetemista vagyok, de vannak terveim), romantikus kisugárzás stb."

Ezek közül a helyes arc és az igényesség kivételével mind negatívum a nők szemében. Ezért nincs sikered.

2017. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!