Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érintett pasik! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintett pasik! Ti mennyire vagytok képesek feldolgozni, hogy sosem lesz szép és csinos barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mert én sehogy és borzasztó fájdalmas érzés, amikor az utcán látom az egymást faló magas, sportos, jóképű pasikat és formás, hamvas arcú, érzéki lányokat. Eközben meg azt kell konstatálnom, hogy nekem akkor lesz valaha is párkapcsolatom, ha durván kompromisszumot kötök, amivel meg természetesen sosem leszek boldog és a vágyaimat sem tudom kielégíteni. Nem meglepő, hogy 24 évesen ennek tudatában még mindig inkább a szüzesség mellett érvelek. Az a legrosszabb, hogy arcra még talán jóképű is vagyok, de elég alacsony a magasságom és ami a kisebb probléma, hogy nem vagyok valami nagydumás személyiség (mondjuk nem is lenne mire). De utóbbi főleg nem hat meg miközben azt látom, hogy manapság a fiatal csajok szedik fel a magas, sportos srácokat és azoknak gyakorlatilag meg sem kell szólalniuk, hogy hamvas pu***hoz jussanak. Nekem meg már az is kiváltság, ha valamelyikőjük rám néz egy tizedmásodpercre. Ti hogyan tudjátok a kudarcaitokat feldolgozni?

2017. nov. 4. 12:33
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
nos én szex centrikus vagyok s ezért másképp látom ezt mert minden személyiség másképp látja a dolgokat nem véletlenül nem vagyunk egyformák. van akinek ez kell van akinek más. én nem vagyok válogatós viszont passzoljon a természetemhez stílusomhoz meg ahhoz amilyen a személyiségem. ennyi. van akinek a szép női test látványa izgat van akit meg a romantika. ha mind egyformák lennénk semmi érdekes nem lenne az emberekben.
2017. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 De La Cruse ***** válasza:

Ne jól kinéző csajt keress, hanem hozzád illőt.

Menj el és sportolj valamit vagy kezdj el táncot tanulni.

Ilyesmire a lányok buknak.

Az intelligencia önmagában nem elég ahhoz pénz is kell és megjelenés. Egy társasági embernél a humor, a tánctudás és a kondíció együtt kell, hogy legyen és nem feltétlenül a legmagasabb szinten.

A legfontosabb pedig, hogy tudjál szeretni akkor is ha az illető hölgy aki tetszik neked idegesítően hülye.

2018. jan. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Édes istenem.....

Tudod, kb minden pasit megkaphatnék az eddigi talasztalataim alapjám, a barátom,akivel 2 éve együtt vagyok, (mások szerint) mégsem a világ leghelyesebb pasija, és vannak furi szokásai,kicsit lüke, de én így szeretem és senkire nem cserélném le soha.

Annyira kiakasztó ezek a “felnőtt pasik” rinyálásai”.

Egyszerűen nem tudom megérteni...

2018. jan. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!