Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a legtöbb nő normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb nő normális pasit keres, akkor a többség miért ennyire flegma?

Figyelt kérdés

Szimplán nem értem a legtöbb nőnél az elvárás/adás arányát.

Elvárja hogy a pasi kedves, intelligens, humoros legyen (amúgy mindegyik ezt mondja, ez kell neki), de közben ők olyan bunkó, megalázó, degradáló stílust vesznek fel a pasival szemben, hogy a nőkbe vetett hitem az meghalt. Ez még csak a jobb eset, 90% ban annyira felszínes, egyhangú a legtöbb lány, hogy 5mp nél tovább nem tud másra koncentrálni csak magára. És megy a huzavona, hogy hol a normális férfi...


Persze ha én viselkednék így egy nővel, (ahogy ők a pasikkal), akkor 20 év múlva feljelentene XD Nem úgy működne, hogy azt adok, amit szeretnék kapni?


(NA! Tisztelet a kivételnek, és tudjátok, akire nem vonatkozik, az Itt nem kezd el ócsárolni.)


2017. nov. 9. 13:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

A flegmaság nem választás kérdése amúgy sem. Ha egy lány flegma függetlenül attól, hogy ki az aki hozzászól vagy kivel lép kapcsolatba akkor egyszerűen bunkó.

Ez nem úgy működik, hogy az emberek nagy részét semmibe nézem, de a számomra vonzó emberekre kedvesen bazsalygok. Ettől csak egy felszínes flegma ember lesz és nem több.

Itt gyakorin is elég sok a flegma, bunkó lány (válaszokból gyakran látszik, ennél a kérdésnél is). Nem véletlenül, hogy a legtöbb fiú már erőfeszítést sem tesz arra, hogy megszólítsa őket vagy normálisan álljon hozzájuk.

Aztán lehet sírni, hogy nincs egy normális pasi sem.

2017. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

#8#10

A flegmaság és megalázás nem egy és ugyanaz. Általában olyan értelemben használják, hogy valaki rideg/barátságtalan, nem törődik veled, figyelmenkívül hagy. Sértő az lenne, ha beszólogat neked, b#sztat. A megalázásra és degradáló viselkedésre lehet reagálni és úgymond “bosszút” érdemelhet.

De gondolom itt többen “flegmaság” címszó alatt sima barátságtalanságot értettek, amikor nem foglalkoznak a másik emberrel.

2017. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Hat, igen. Azok a nők, akik sírnak, h nincs normális pasi, na abban a minutumban leszerepeltek nálam. De, mondjuk fordítva is gáz, h nincsenek normális nők.... 😊
2017. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

"Ám igen, többségük az alapvető intelligenciát sem ismeri, pl. köszönés."

ezt hogy érted?


én is van hogy flegma vagyok idegen férfiakkal. pl múlt hét pénteken várok a metróra este 9-kor, és odajött egy fiú, hogy összejövök-e vele. most erre mégis mit vár valaki? nem küldtem el a p icsába egyébként, csak barátságtalanul odavakkantottam, hogy nem.

normálisan viselkedő férfival még soha nem voltam flegma, mégha idegen is volt. alázni meg aztán végképp nem aláztam soha senkit. de azt se várja senki, hogy majd akárkivel leáll az ember cseverészni, barátkozni, csak mert annak ahhoz van kedve.

2017. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

"Persze ha én viselkednék így egy nővel, (ahogy ők a pasikkal), akkor 20 év múlva feljelentene XD"


Talan zaklatnak a nok es tisztesegtelen ajanlatot tesznek? Akkor meg mirol beszelsz?

2017. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13%
Mert amikor nevelni kellett volna őket,le lettek baxva a tv elé,ahol nem azt látták követendő példának,hogy úgy viselkedjen másokkal,amit ő is vissza szeretne kapni.
2017. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarok butaságot mondani, de ez nem olyan mint a kisugárzás? Én velem nem nagyon voltak flegmák a nők még (vagy nagyon minimálisan), mosolygós, pozitív kisugárzásom van, ráadásul igyekszem választékosan, udvariasan kommunikálni, minden szituációban. :)


Lehet a kommunikáció minőségén is fejleszteni, nem lenne hülyeség, első körben! :)

2017. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy nő sem normális pasit keres, legfeljebb ezt hazudják neked vagy maguknak.
2017. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokuk fordítva gondolkodnak.
2017. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ha a legtöbb nő normális pasit keres"



normális = jóképű. a belső nem számít.

2017. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!