Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti fizetnétek azért, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fizetnétek azért, hogy egy szűz lánnyal lefeküdhessetek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 21:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 Nem, nem jól értelmezed. De a személyed tökéletesen bemutatja az emberi kapzsiságot, önzőséget, téged nem érdekel hogy mit érez a másik, csak az az érdeked hogy minél jobb legyen neked minél előbb. Gratulálok.
2017. nov. 13. 22:30
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Mégis mi nem lehet jó egy szűz lánnyal? Nem elég tapasztalt a puncija vagy mi?
2017. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Abban nem kételkedek hogy jobb tapasztaltan és tapasztalttal.Ha tapasztalt lennék megtisztelve érezném magam hogy az illető megbízik bennem annyira hogy első lehetek neki.
2017. nov. 13. 22:33
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

Hát igen. Nem akarom megvásárolni egy lány szüzességét és ezáltal a magaménak tudni az első szexet vele, de persze ugyanúgy én vagyok az önző, érzéketlen farok már megint... :D

Oké, mára elég is volt az oldalból, már lezsibbadt az agyam alig 2 óra alatt.

2017. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én sem, csak olvastam egy cikket hogy egyesek árulják a szüzességüket és innen a kérdés.
2017. nov. 13. 22:38
 16/18 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg te is. Hacsak nem szabsz meg extrém árat, biztos lesz jelentkező.
2017. nov. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Fizetni nem fizetnék, de bennem kezdetektől fogva az él, hogy egyszerre veszítsük el. Ezért sem veszítettem még el. Nem tartottam sürgősnek, bár lehet, hogy lassacskán elkopik ez a vágy.
2017. nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért itt sokan nem feküdtek még le szűz lánnyal ahogy látom. Nagy különbség hogy egyrészt nagyon óvatosnak kell vele lenni nem csak beteszem kiveszem és hurrá másrészt nem tudja hogy mozogjon valószínűleg zavarban van és sokszor maga az aktus de előfordul hogy utána még néhány alkalom fájdalommal jár. Én például azt hittem az életben nem tudjuk betenni mert olyan szűk voltam hosszú előjáték után is. Nekem ezt követően még fél év volt mire elkezdtem élvezni is a dolgot és a mai napig sokkal szűkebb vagyok az elején az átlagnál van hogy a mai napig elreped itt ott a bőr a hüvelybemenetnél mikor a párommal vagyok főleg ha kimarad egy-két hét. A táguláson kívül gond lehet még a nedvesedéssel is első alkalommal a feszültség, zavar stb. miatt.

Főleg ha az ember egy vadidegennel akarja elveszíteni aki vagy figyel rá vagy nem valószínűleg idegen helyen egy hotelben vagy kitudja hol. Hülye aki erre vállalkozik nőként.

Ami jaguár hozzászólását illeti ő az egyik akivel kb soha nem értek egyet de most igaza van. Ha fizetsz valamiért elvársz cserébe valamit. Ha valaki jó szexet akar nem egy szüzlányt keres. Ettől függetlenül a való életben ahol szimpátia és nem pénz az alapja az első szexnek jellemzően nem okoz gondot a férfiaknak a szüzesség ténye. Hogy jaguárnak gond lenne e nem tudom de azért piszkálni mert nem akarna macerás (esetleg) nem jó szexért fizetni butaság.

Persze az általam vázolt első alkalom nem mindenkire igaz hisz vannak akiknek minden gond nélkül megesik az első és már az első pillanattól élvezi. Viszont nem lehet csak ezt az opciót szem előtt tartani.

2017. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!