Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak az én ismeretségi körömbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én ismeretségi körömben van ez a jelenség, vagy ti is tapasztaltátok ezt? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim körében, ahol előfordult megcsalás, eddig szinte mindenkinél a nők csalták meg a barátjukat. Ráadásul normális, határozott, normális férfiakat ilyen kis gyökerekkel. De elég sok sztorit hallok, és mindig a nő csalta meg eddig a normális barátját.


Ti is tapasztaltátok ezt a jelenséget? Miért csalják meg a nők a normális férfias barátjukat ostoba gyökerekkel?



2017. nov. 15. 23:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, ebben a korban már megfordul az arány.
2017. nov. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát az én ismeretségi körömben meg a férfiak csalnak és van nem egy olyan van, aki három gyerekkel hagyja ott az asszonyt. Nice. Persze tudom, hogy az is a nők hibája, mert nem úgy néznek ki harminc-negyven évesen mint a húsz éves gyermektelen kolléganő. Szívás. De legalább nem csalnak....
2017. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Költőnő? ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én szerencsére nem ilyen embereket ismerek, bár mki párkapcsolatába szerencsére nem látok bele. Meg is őrülnék, mert rengeteg a képmutató ember. Melóhelyen van pár ember, aki akkora életképtelen gyökér, hogy csodálkozom, hogy nem fotoszintetizál.

Az viszont cáfolni látszik az elméletedet, hogy környékezett már meg olyan phaszi nem egyszer, nem kétszer, aki kapcsolatban volt és/vagy leszarta, hogy én kapcsolatban vagyok.

Én sem bontanám ezt feltétlenül nemekre, sajnos nagyon sok emberre ráférne némi gerinc.

2017. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A kis gyökereknek valószínűleg zöbb az önbizalmuk.
2017. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
De de de miért kell megcsalni :c
2017. nov. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
2%

Két komoly oka van ennek!

1: A jelentős férfi többlet.

Másképp nem lehet megoldani, csak úgy, ha az ilyen kedves lányok több férfi között osztják meg a bájaikat.

2: Tudják, hogy milyen rosszul esik a férfiaknak, ha odamennek ismerkedni, a nő meg azt mondja, hogy "bocs, nem, barátom van". Nem akar bunkó lenni, nagyon megértő lány, senkit se akar megbántani.

2017. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt látom, és tapasztalom, bár azt nem tudom hogy gyökerekkel e.

Azért, mert férfitöbblet van, nagy az igény a nőkre, tehát mert megtehetik, és ha kiderül, max kis duzzogás után viiszafogadja a pasija, mert tudja milyen szopás új nőt találnia. Na meg az ego tuning oldalak (facebook, instant gramm) is elhitetik a nőkkel, hogy ők megtehetik. És tényleg.

2017. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

30 éves vagyok, én pont fordított arányt tapasztalok. Jelentősen. Az elmúlt egy évben 5 házas, gyerekes férfi startolt rám. Többek között nem egy ovis apuka, aki megtudta, hogy egyedül nevelem a gyereket...először azt hittem, ő is elvált (anyukát sosem láttam és jegygyűrű sem volt) és néha flörtölgettem vele. Aztán egyszer megjelentek együtt egy ovis rendezvényen kéz a kézben...olyan zavarban voltam, hogy az nem igaz, az meg még a tekintetemet is kerülte. A többiről alapból tudtam, hogy házas,és csak megrökönyödve konstatáltam a dolgot.


Ismerőseim körében egy nőről sem tudok, aki csalná a férjét - ami nem jelenti, hogy nincsenek ilyenek, de biztos nem olyan nagy számban - ellenben nem egy férfiről! Tök mindegy mi van, lényegtelen általánosítani. Mindkét nemből vannak gerinctelen emberek. Ez van.

2017. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
43%
Az én ismeretségi körömben senki nem csal senkit. Miféle barátaid vannak neked?
2017. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: vagy jól titkolják :D
2017. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!