Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak az én ismeretségi körömbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én ismeretségi körömben van ez a jelenség, vagy ti is tapasztaltátok ezt? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim körében, ahol előfordult megcsalás, eddig szinte mindenkinél a nők csalták meg a barátjukat. Ráadásul normális, határozott, normális férfiakat ilyen kis gyökerekkel. De elég sok sztorit hallok, és mindig a nő csalta meg eddig a normális barátját.


Ti is tapasztaltátok ezt a jelenséget? Miért csalják meg a nők a normális férfias barátjukat ostoba gyökerekkel?



2017. nov. 15. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19%

#18 de bizony nagy számban, max te nem tudsz róla, mert téged csak a férfiak közelítenek meg, a nőkre nincs rálátásod, mellesleg a megcsaló nőket is általában férfiak közelítik meg, de az hogy kötélnek áll e az tőle függ.

Másrészt, a nők világgá kürtölik ha megcsalják őket, és szídják a férfiakat, elég hangosan.


A férfiak viszont csendben szégyenkeznek, és imádkoznak hogy senki se tudja meg, hogy megcsalták, mert lúzernek tartanák.

2017. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem csak a nők kürtölik világgá, hogy megcsalták. Több férfitől magától hallottam, hogy ő biza ha olyan helyzet alakul ki, csalja a feleségét.


Erről sosem lesz pontos statisztikai adat, melyik nemből csalnak többen, de abban megegyezhetünk, hogy mindkettő. Én csak azt írtam, hogy sokkal több férfiről tudok, mint nőről.

2017. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
11%

#21 +1

Ahogy olvastam a kérdést, kísértetiesen hasonló szituációkat figyeltem meg benne, ami az én környezetemben is számtalanszor megtörtént.

Mondhatni tényleg tökéletes, jó kiállású sármos férfiak, kisebb nagyobb egzisztenciával, korrekt belső értékekkel, mégis megcsalták őket a nők.

És itt nem a megcsaláson van a hangsúly, hanem hogy ilyen kis nincstelen buta srácokkal.

Nulla életcél csak a buli, haverok, pia (vagy drog), tehát ezek a tipikus jövő nélküli fiúk.

Az, hogy ezt miért teszik a nők...

2017. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Olyan helyen dolgozom, ahol kb. 200 fő a munkatárs, abból olyan 30 nő, Na most kb. már majdnem mind meg lett pattintva valamelyik kolléga által. A csapatösszetartó bulikról nem is beszélve. Persze, a férfiak nagy része is házas vagy kapcsolatban van, akik dugták őket. Szóval nem azt mondom, hogy csak a nők kefélnek félre, de főleg ilyen zártabb közösségekben ahol ráadásul van válogatási lehetőség is, előbb -utóbb úgyis megtörténik.
2017. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Most gyorsan összeszámolom az én ismerőseim között az ilyen eseteket..

- rokonék, a pasi csalta meg a nőt az unokatesójával

- rokonék, a pasi csalta meg a nőt a volt osztálytársával, bosszúból a nő is megcsalta a férfit

- haverom, a csaj vele csalta a pasiját

- haverom, a barátnője megcsalta

- (volt) barátnőm, megcsalta a pasiját nyaraláson

- (volt) haverom, rámmászott mikor volt barátnője, le akart velem feküdni azzal az indokkal, hogy a barátnője is megcsalja

- haverom, orrba-szájba csalja a barátnőjét

- párom rokonai, a férj csalta a feleségét


Szóval amik most eszembe jutottak, az alapján:

Férfiak: 5

Nők: 5


Szóval mifelénk egyenlőség van :D Persze lehetne azt számolgatni, hogy HÁNY megcsalás történt, pl van aki minden héten mással csalja a párját, van aki meg egyszer lefekszik mással, én ezeket nem számoltam, 1 ember aki akárhányszor megcsalta a párját, 1-nek számít.


Miért csal meg bárki bárkit?

Hát mert gyáva, gerinctelen, ostoba, kapcsolatfüggő, nincs benne tisztelet, unatkozik, stb.

2017. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
6%

Itteni emberek nagyja nagyon beteg.

Tanuljatok.

2017. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26. Nem csak az itteni emberek nagyja beteg, hanem úgy összeségében, az emberek nagy része beteg.
2017. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert aki szerinted húú de rendes meg normális valójában egy kapcsolatba semmit nem tud belerakni. Azt hiszi alanyi jogon jár neki a kapcsolat, mert nem vert még agyon egy nőt se... Sajnos ezeknek a "normális, rendes"-ként jellemzett pasiknak általában nem sok értékük van azon kívül, hogy nem öltek még embert.
2017. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!