Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! A helyemben egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A helyemben egyedül elmennétek ismerkedni ha haverok nem érnének rá?

Figyelt kérdés

Haverok állandóan otthon punnyadnak,nem jönnek sehová,max január végén jönnének el bulizni,de az nagyon messze van.

Konditerembe is járok,de ott mindenki a maga világában van.

Nem egy netes társkeresőt is kipróbáltam,viszont semmi sikerem nem volt.

Gondolkoztam hogy egyedül elmennék,hátha sikerül megismerkednem valamilyen csajjal.

Nagyon unom,hogy itt vagyok a 4 fal közt.

Jártam nyelvtanfolyamra is hátha sikerül ott megismerkednem valamilyen csajjal,de csak jobbára házas 35,40 feletti emberek voltak.

Egyetemista csoporttársaim többsége más városban lakik,ezért pénteken már mennek is haza.

Ne foglalkozzak,hogy ki mit mondd csak menjek el és érezzem jól magam?



2017. nov. 18. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Valaki elment végül valamerre? :D Sajna én itt Budapesten sehova.


26F

2017. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én inkább lementem edzeni és szartam a világra.:D Majd legközelebb.

21N

2017. nov. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudom, Miskolci vagy, de mégis hol talál az ember olyan helyet, ahol ismerkedhet?

Próbáltam diákmunkában, nyelvtanfolyamon, neten, suliban stb

egyik sem jött össze.

2017. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mármint próbáltad randira hívni őket és elutasítottak?

Az a baj hogy én se tudom hogy hol lehetne még ismerkedni.

Az utcán való leszólítást a nők többsége nem szereti,állítólag. Én még sosem próbáltam.

Olvastam hogy a társastánc tanfolyam sem lehet rossz,de most már sokkal több a férfi mint nő.

Ha van valami ötlet írjatok.

2017. nov. 21. 21:38
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Nem, a beszélgetést sem igazán sikerült fenntartanom.

#13

2017. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!