Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kötelező az első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötelező az első pár randin szexelni felnőttként, hova lett az udvarlás?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőként azt tapasztalom, hogy a mai fétfiak jórésze nem akar udvarolni, vagy ha igen, akkor az max két hétig tart, és ha addig nincs szex, akkor azzal jönnek, hogy nem én vagyok az igazi, nincs meg a kémia, nincs meg bennem a "plusz". Én is szeretek szexelni, és kívánom is őket, de vágyom rá nagyon, hogy valaki akarjon őszintén megismerni, randizni járni, sétálni, beszélgetni, megnézni összebújva egy filmet, nem pedig durr bele, ha nincs szex meg tipi tapi a bugyiba meg alsónadrágba, akkor mehetek a levesbe... Értelmes nőnek tartom magam,van önbizalmam, de nem vagyok beképzelt, kedves vagyok, adok magamra, szeretem a jó poénokat, odaadó is vagyok, dolgozom... Nem értem, miért nem akarnak megismerni... Kérlek, segítsetek :(
2017. nov. 20. 08:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Én nem akarnék elköteleződést, de szerintem ennyi idő alatt nem lehet valakit megismerni, idegennel meg nem akarok dugni. Tényleg olyan érzés, mintha szexelni kéne, hogy a másik tovább érdeklődjön.


Ha ennyieknek bejön ez, akkor sztem bennem (bennünk, Kérdező) van a hiba.

2017. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%
Én azt szoktam mondani, hogy ez az udvarlósdi olyan, mint egy állásinterjú: te pénzt akarsz, a munkáltató profitot és mégis kellenek ezek a "felesleges körök" "násztáncok", hogy mégis megismerjétek egymást és a világért sem szabadna még csak célozni rá, hogy te a bevételért vagy ott, pedig ezt mindenki tudja, nyílt titok. A cégek sem nagyon szeretik kimondani, hogy profitorientáltak, szebben hangzik a "fogyasztói igények kielégítése". Az udvarlás is ilyen. Mindenkinek a belső programja azt diktálja, hogy szaporodni kell, tehát szexelni. De kell a körítés, hogy kiderüljön, hogy hosszútávon tudtok-e együtt működni. A másik, hogy az ember már növesztett egy piciny kultúrát és pár fokkal meghaladta az állati szintet. Én nő vagyok és nőként elvárom ezt a körítést, mert van funkciója.
2017. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

A felgyorsult világ hozza magával.

Egy részben jó, hiszen hamarabb kiderül ha egy kapcsolat egyik fő alappillére nem működik jól, nem húzzátok egymás idejét.

A másik ami érdekes kérdés, hogy ha te is szereted miért vonod meg magadtól? Önsanyargató vagy?

2017. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Én mindig kaptam az ívet, ha kulturáltan akartam randizni. A 4. randi környékén már ment az erőszakoskodás vagy a gúnyolódás. Oké, én is kívánom a szexet, mert én is csak ember vagyok. De nekem az nem fér bele, hogy lefekszem olyannal, akivel nem maradok, vagy akiről utólag kiderül, hogy emberileg tré. Tudom, a szex a külsőségekről szól, de miért hagynám magam megdugni, ha azt sem tudom, hogy a másik figyel-e rám, vagy törekszik-e arra, hogy élvezzem. Egy idegennél sanszos, hogy nem, azért meg nem akarom "megtoldani a listát" hogy ki se elégítsenek. A másik fele meg a pletyka, kicsi a világ és csak azzal fekszem le, akit úgymond nem szégyellek. Mert igenis szégyellném, ha valami buta barom lenne a múltamban.


Velem is ezt csinálják, ha meg nem kapják meg azonnal, egyből megy a bizonytalankodás meg a hagyjuk. De szerencsére vannak azért, akik élvezik a társaságom, és el tudnak ettől vonatkoztatni. :) Ez ilyen társadalmi fertő szerintem... Sok nő nem jó társaság (soo férfi sem), és általában külső alapján hívnak randira is. Akit kicsit is jobban ismertem, azzal nem volt ilyen gondom, onnantól, hogy van más, intellektuális motiváció is találkozni, szerintem kicsit visszavesznek ők is, és tudják értékelni a beszélgetést is. Viszont aki buta lyukként áll hozzád, annál nehéz lesz ezt megcáfolni, mert előbb hagy ott, mivel nem ezt várta, minthogy komolyabban vegyen.

2017. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Jaj de kis cukik, jobb a szex minél hamarabb, derüljön ki... A következő 3 kérdés alatt meg az fog menni, mekkora értéktelen szar az a nő, akinek huszonévesen 10 vagy több szexuális partnere volt... Mintha nem hívna minket randira kb kéthavonta valaki. :'D
2017. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

#14:

Megcáfollak:

20 éve vagyok nős, 2 szép gyermekem van!

Első látásra szerelem volt, csak úgy bizsergett körülöttünk a levegő az első találkozáskor!

Első randin, sétálásból ,lett vacsora, éjszakai teázás, fürdőzés, majd szeretkezés!

Ez a szerelem mai napig tart!

Mindketten társadalmilag is elfogadott nagyságú intelligenciával rendelkezünk.

Így alakult, így éreztük, és abban a pillanatban azt tartottuk helyesnek.

2017. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%

Alszentek es logikatlanok a pasik.

Egy no ne fekudjon le fuvel-favol, de veluk igen.

2017. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%

#15. Én írtam, hogy "nő létemre" már 4. randin részemről rendben van a szex, valóban kb. 2 havonta randira hív valaki, de az esetek többségében vagy visszautasítom, vagy csak 1-2 randiig jutunk.

Nem jár együtt a "korai szex" a sok partnerrel.

2017. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Attól még, hogy született hosszú kapcsolat első randis szexből, még több olyan eset van, hogy nem lett belőle semmi. Az, hogy veled történt ilyesmi, még csak azt mutatja, hogy az esemény bekövetkezésének esélye nem 0%. A továbbiakban nem mindegy, hogy statisztikailag 1000 első randis szexből lesz mondjuk csak 10 kapcsolat, vagy 500 kapcsolat. Bocsánat, hogy kukacoskodok, de nem szeretem az ilyen logikai torzításokat, mert félrevezethetnek embereket.
2017. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt emberek vagyunk, azért.


Én harmadik randin lefeküdtem a kedvesemmel (egy héten belül), mert adta magát, simogatott, játszott velem - ha szólok, akkor viszont megáll, mert nem erőszaktevő -, én meg minek várjak? Adott a dolog, kívánjuk egymást, hajrá.


Várhatunk még 2-3 hetet, de minek? Tinikorban, persze, teljesen okés, akár hónapokig is várni (szűzlány), de egy egészséges férfi-nő azért igényli a szexet - plusz ott a kíváncsiság is a vágy mellett...


28n

2017. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!