Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kötelező az első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötelező az első pár randin szexelni felnőttként, hova lett az udvarlás?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőként azt tapasztalom, hogy a mai fétfiak jórésze nem akar udvarolni, vagy ha igen, akkor az max két hétig tart, és ha addig nincs szex, akkor azzal jönnek, hogy nem én vagyok az igazi, nincs meg a kémia, nincs meg bennem a "plusz". Én is szeretek szexelni, és kívánom is őket, de vágyom rá nagyon, hogy valaki akarjon őszintén megismerni, randizni járni, sétálni, beszélgetni, megnézni összebújva egy filmet, nem pedig durr bele, ha nincs szex meg tipi tapi a bugyiba meg alsónadrágba, akkor mehetek a levesbe... Értelmes nőnek tartom magam,van önbizalmam, de nem vagyok beképzelt, kedves vagyok, adok magamra, szeretem a jó poénokat, odaadó is vagyok, dolgozom... Nem értem, miért nem akarnak megismerni... Kérlek, segítsetek :(
2017. nov. 20. 08:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Míg össze nem költöztünk az a másfél év udvarlás volt életem legszebb időszaka - szex, sőt annak reménye nélkül.

Szóval sokféle helyzet, meg ember van

2017. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%

17: "Alszentek es logikatlanok a pasik.

Egy no ne fekudjon le fuvel-favol, de veluk igen."


Most mondok egy sokkolót. Több férfi is van a világon!


1. típus: Felháborodik, hogy miért feküdt le egy nő tíz férfivel, meg ribi, meg stb, büszke arra, hogy abban a punciban csak ők jártak, meg erkölcs, meg mit szólnak az emberek. Szerintem ők lelkileg hátrányos helyzetűek, de ez mindegy.


2. típus: Meg van aki azt értékeli, ha jól megy a szex. Mert az jó mint érzet és intimitást és kötődést ad.


Ha te egyszerre hallgatod 1-et és 2-öt, és nem tűnik fel hogy két különböző hang beszél akkor gondjaid lesznek.


Döntsd el neked melyik tetszik, és keress olyat, akivel egy hullámhosszon vagytok.

2017. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A jó(bb) pasikkal nem lehet szórakozni. Náluk, ha nincs záros határidőn belül szex, akkor semmi sincs, ugyanis lépnek tovább. Ha arra vágysz, hogy a férfiak idejég húzzad fölöslegesen, akkor olyan férfit válasszál, akinek nincs más választása, mint hogy belemenjen a játékaidba. Ilyen egyszerű.
2017. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pont leszarom, hogy mennyire jó a pasi. Nem szórakozásból meg megváratásból csinálom, nincs mögötte semmilyen hű, de nagy ideológiai háttér... Egyszerűen csak másak a terveim vele, és amíg nem érzem azt, hogy emberként is figyel rám, és más kontextusba kerül sor a szexre, addig nekem csalódás lesz a szex, és hiányérzetem marad utána, mert pontosan tudom, mi fog utána történni: semmi. Érzem, mikor a másikat nem érdeklem én, csak ez, és elhiszem, hogy van, aki úgy érezte az első randin is akár, hogy társára lelt, de az nem én vagyok. Hadd szexeljek már akkor, amikor akarok, és ne kelljen már éreznem a sürgetést, hogy ha nem teszem, le leszek szarva! Nem fél évek meg egy évek várakozásáról van szó, de személy szerint kiábrándítónak tartom, mikor beszélgetni szeretnék, vagy ártatlanul a másikhoz nyúlni, ő meg csak arra gondol, hogy ugorjuk át ezt a fejezetet. Meg mikor beszélgetnék vele és adnék magamból egy kicsit, erre csak elkezd fogdosni, nem is figyelve a mondandómra, amit neki szánok, amit megosztok vele, amiben benne van részemről az is, hogy foglalkozom vele, mint emberrel, szórakoztatom, reflektálok a dolgaira... Szomorú, mikor egy ilyen közben jön a dugásra való visszaterelés.
2017. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kötelező? Hol van ez, törvénybe foglalva, hogy kötelező?
2017. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!