Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak. Ti hogy, , töltitek" fel az életeteket úgy, hogy ne kelljen a nőkre gondolni, arra, hogy ne legyen család, párkapcsolat, gyerekek, hanem minden másra tudjatok fókuszálni? Mit tesztek ezért?

Figyelt kérdés
Tehát itt arra gondolok, akik évek óta magányosak, nem is nagyon van rá remény, hogy párjuk, családjuk legyen. Úgy elfoglalni magatokat, akár munka, akár hobbi révén, hogy ne kelljen még este sem azon agyalni, hogy rossz egyedül lenni.
2017. nov. 23. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"jó a munkád"


Ha-ha-ha talán az emberek 0,00000001%-nak van jó munkája.

2017. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Ha-ha-ha talán az emberek 0,0000001%-nak van jó munkája."


Hmm...

Nem vagyok egy Adonisz (bár azért nem jön fel a szén sem), de egy dolgot elmondhatok ezek szerint magamról...


Az emberiség azon nagyon kis hányadába tartozom, akinek jó a munkája.

Élvezem, nagyon jól is fizet.


Ez most jól esett

2017. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

#12


Jó akkor örülj magadnak, másoknak nincs ekkora szerencséje, hogy a hobbijuk legyen a munkájuk, százezerből egy talán.

2017. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

#10


Szerinted mine ellene örülnöm ebben a világban? Én találok semmi vidámkodásra okot. A múltam szar, a jelenem is a jövőm is az lesz. Sosem leszek igazán boldog, mindenki utál, szociális fóbiám van, öröklött hajlamom van rá, hogy olyan gonosz legyek mint az apám volt, megint napokig nem fogok beszélni senkivel ez az úgymond "szabadság" a munkahelyről, még az a szerencse, hogy 12 órákat alszom mióta depressziós és bipoláris vagyok, és bármit teszek jobb nem lesz, pedig nekifutottam idén is, ment is egy darabig, de sosem fog sikerülni kijutni ebből.


Legjobb lenne megdögleni, de előtte még összeszedem a temetésem árát és odaadom anyámnak, hogy ne legyen pluszköltség.

2017. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága a temetés.
2017. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#13: nekem q sok munkám van abban, hogy a hobbim lehessen a munkám. :)
2017. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16


Sajnos nem mindenkinek van olyan hobbija amiből munka lehet még sok tanulás árán sem.

2017. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tanulás, olvasás, netezés, ügyintézés, alvás, utazás. Nagyon izgalmas életet élek egyedül, de szerintem párban se lenne sokkal menőbb.
2017. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól elvagyok egyedül. Munka meg éppen egy-egy szexpartner aki összejön. Nem rossz egyedül lennem, megszoktam és nem is nagyon vágyom arra, ha legyen mellettem valaki akinek mindig meg kell valamilyen szinten felelnem.
2017. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!