Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen alkalmatlan vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra!?

Figyelt kérdés

Húszas éveim közepén is túl vagyok már, több barátnőm is volt, de egyiket sem tudtam szeretni..

Jól éreztem magam velük, nem is mondom, hogy önző lettem volna, és csak szexet akartam tőlük, mert szerveztünk programokat, mentünk ide-oda, pl: kirándulni, túrázni, moziba, wellnesshétvégére, étterembe, sétálni..


Mikor ismerkedem sem érzek olyan nagy belső késeztetést, hogy: EZ a lány kell! hanem csak egyszerűen tetszenek a nők.. és csajozni akarok, ismerkedni, aztán idővel alakul a dolog.. de akikkel alakult is, és úgymond összejöttünk azokkal sem tartott tovább hónapoknál, és jellemzően azért, mert magamtól felhoztam a témát, hogy nekem furcsa, hogy mondogatja mennyire szeret.. mert én nem érzek semmi ilyesmit. És ezt sosem sértésből mondtam, hanem őszinteségből!

A szakítások után sem éreztem úgy, hogy ne tudnék tovább létezni, hiányt sem éreztem.. mindig feltaláltam magam, és mentek tovább a napjaim mintha mi sem történt volna.


Magam sem tudom, hogy ez inkább áldás, vagy átok.. mindenesetre zavar, hogy pasik is beszélnek nekem arról, hogy milyen szerelmesek az aktuális barátnőjükbe, és nekem ez egyszerűen eddig nem ment, semmi szikra nem volt.



2017. nov. 27. 14:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20: Te meg ha nem bírod az ellenvéleményt, akkor menj a Nők Lapja Fórumra, ennyire egyszerű. :)

Amúgy nem a 20 évesekről beszélek elsősorban, azokat végképp gyereknek látom, hanem a 25-30 közötti korosztályról. A ma 40 körüli nők többsége gyökeresen máshogy élt ennyi idősen mint a mostaniak, hiába nyugtatjátok magatokat azzal, hogy majd az idő változtat. Nem az idő, hanem a tettek hozzák a változást.

2017. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Érdekes vita volt! (ha nem bánjátok konkrét állást nem foglalok, mert egyikkel sem értek egyet teljes egészében, de mindketten mondtatok hasznos dolgokat!)

Köszi a hozzászólásokat.

2017. nov. 27. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!