Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen alkalmatlan vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra!?

Figyelt kérdés

Húszas éveim közepén is túl vagyok már, több barátnőm is volt, de egyiket sem tudtam szeretni..

Jól éreztem magam velük, nem is mondom, hogy önző lettem volna, és csak szexet akartam tőlük, mert szerveztünk programokat, mentünk ide-oda, pl: kirándulni, túrázni, moziba, wellnesshétvégére, étterembe, sétálni..


Mikor ismerkedem sem érzek olyan nagy belső késeztetést, hogy: EZ a lány kell! hanem csak egyszerűen tetszenek a nők.. és csajozni akarok, ismerkedni, aztán idővel alakul a dolog.. de akikkel alakult is, és úgymond összejöttünk azokkal sem tartott tovább hónapoknál, és jellemzően azért, mert magamtól felhoztam a témát, hogy nekem furcsa, hogy mondogatja mennyire szeret.. mert én nem érzek semmi ilyesmit. És ezt sosem sértésből mondtam, hanem őszinteségből!

A szakítások után sem éreztem úgy, hogy ne tudnék tovább létezni, hiányt sem éreztem.. mindig feltaláltam magam, és mentek tovább a napjaim mintha mi sem történt volna.


Magam sem tudom, hogy ez inkább áldás, vagy átok.. mindenesetre zavar, hogy pasik is beszélnek nekem arról, hogy milyen szerelmesek az aktuális barátnőjükbe, és nekem ez egyszerűen eddig nem ment, semmi szikra nem volt.



2017. nov. 27. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%

"Jó lenne, ha egyesek megtanulnák nem mindenért a körélményeket és a nőket hibáztatni, hanem magukba néznének."


Hogy mi van? :) Esetleg ne vezessünk be valami kvótát is, hogy az elviselhetetlen hárpiáknak is lehessen férjük a macskájuk helyett?

2017. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#11 nem azt írtam, hogy a nők soha semmiért nem hibásak, hanem azt, hogy ha valaki 27 évesen még nem volt szerelmes, azért egészen biztosan nem a másik nem a felelős :D Hanem magában kell keresnie a problémát.
2017. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%
12: Miért vagy te ebben olyan biztos? A mai huszonéves csajok túlnyomó többsége nem sokat tud nyújtani egy férfinak (nem is akar), a viszonylagos szépségbe beleszeretni meg kamaszok szokása, ennyi idősen az ember kinövi.
2017. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#13 egy rendes lányt sem ismersz ebben a korosztályban? Akkor nagyon rosszul válogathatsz, mert én sokat ismerek.
2017. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ahogy a huszonéves "férfiak" nagy többségében sincs semmilyen érték. Gyerekek, felelőtlenek, éretlenek. Még a páromon is észreveszem, pedig ő kifejezetten érett a korához képest.

A mai huszonéves pasik még nagyon kisgyerekek agyban és párkapcsolati hozzáállás szempontjából is. Ez egy általános probléma, ami nem a nőkre jellemző elsősorban.

2017. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

13: Tehát akkor megint ott tartunk, hogy én nézzek magamba, mi? :) Ugyan! Ha olyan rosszul válogatok, az mégis hogy lehet, hogy a 35-45 közötti korosztályban meg bőven akad olyan, aki megfelel az elvárásaimnak? Akiben rögtön meglátom a nőt, és akivel magától értetődően működik az egész az első pillanattól kezdve.


15: Vagy inkább csak benned nem lát semmi fantáziát. De mivel van kivel szexelni rendszeresen, ezért egyelőre elvan így jobb híján.

2017. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16 akkor minek ismerkednél huszonévesekkel, ha az idősebb korosztály jön be? :D Fuck logic.
2017. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%
17: Fuck logic, mi? De azért jössz egy ilyen logikátlan következtetéssel... Hol írtam, hogy az idősebb korosztály jön be? Semmi bajom nem lenne a huszonéves csajokkal önmagában, de bennük semmi nőieset nem látok sajnos, erről beszélek. De ez nem kor kérdése, hanem mentalitásbeli eltérés, ők 45 évesen is ugyanilyenek lesznek.
2017. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#16 18 éves korom óta ugyan azzal a férfival vagyok, együtt élünk de köszi az aggódást. Viszont ettől függetlenül látom, hogy a többi korunkbeli pasi milyen. A melóhelyen, egyetemről megmaradt ismerősök, párom néhány haverja stb.
2017. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#18 nem, a 35-45 nők azért ilyenek, mert korukból kifolyólag már érettek. 20 évesen elhiheted, hogy ők sem voltak azok. De ha bennük találod meg “a nőt”, akkor foglalkozz velük, ennyire egyszerű.
2017. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!