Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jönnek be az olyan tipikus "nagymagyar" pasik?

Figyelt kérdés
Az olyan magyarokodókra gondolok, tudjátok.. Magukat nagy hazafinak vallók, autójukra árpádsávos matricát tévő pasasokra gondolok.

2017. dec. 9. 03:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%

Undorodom minden embertől, aki szélsőséges nézeteket vall és aki többet foglalkozik a politikával, mint kéne. Az pedig kimondottan az egyik legprimitívebb dolog, ha valaki a saját “népét” többre tartja másnál, ez tipikusan olyan emberek ismérve, akik csórók és sosem, vagy nagyon ritkán jártak külföldön, nem beszélnek idegen nyelveket, nem ismernek külföldieket. Tudom, mert ismerek pár jobbikost és mind panelproli, totál elborult tévképzeteik vannak a világról és teli vannak gyűlölettel.


Szóval az ilyen embereket fényévekről kerülöm.

2017. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
#11 A hozzászólásod alapján te vallasz szélsőséges nézeteket. Nem vagyok csóró, átlag felett keresek. Felsőfokon beszélek angolul, konyhanyelven olaszul. Vannak külföldi barátaim, voltak külföldi barátnőim is, és érdekelnek az idegen nyelvek és kultúrák. Emellett, bár nem tartom kiválasztott népnek a magyart, büszke vagyok rá, hogy magyarnak születtem, szeretem a nemzeti rockot, van turulmadaras pulcsim, nagymagyarországos pólóm, bár nem hordom, mert megbélyegeznek maitta.
2017. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%
Kuka. Semmilyen szélsőséges ideológiát nem pártolok, úgyhogy ezt sem.
2017. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Párom ilyen. Nem zavar.

Bár nem értek vele mindenben egyet (némely dologban elég szélsőséges nézete van), de elfogadjuk kölcsönösen a más gondolkodást. Intelligens, értelmes férfi, így nem jelent problémát.


Haveri körében látok olyan srácokat, akik nagyon elvakultak, rendszeresen járnak verekedni, meg gárdistákkal, meg ilyenek. Na ez a fajta "nagymagyarság" engem riasztana, mert nagyon sok negatívumot leplez (vagy épp nem).

Szerencsére párom nem ilyen, és a fent említett ismerősök se tudják hülyeségekbe rángatni.

2017. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%

#12 nevezd már meg azt a szélsőséges nézetet, amit állításod szerint vallok, baromira érdekelne :D


Amúgy büszkének lenni arra, hogy magyar vagy, a legtermészetesebb dolog. Azzal van a gond, ha valaki emiatt többnek hiszi magát.

2017. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%
#15 Az a szélsőséges abban, amit írtál, hogy általánosítasz és lenézel mindenkit, aki szerinted a "nagymagyar" kategóriába esik és a Jobbikra szavaz.
2017. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
#16 az egyik exem jobbikos volt, akkor még csak 17 voltam és még nem tudtam, hogy miért kéne kerülni az ilyen embereket, de pont akkor tanultam meg :D Általa ismertem meg elég sok szélsőjobbost, szóval nem a levegőbe beszélek. Mind gyűlölködő, ellenséges, de ugyanakkor tanulatlan és nem világlátott emberek - épp ezért ilyen rasszisták. Lehet, hogy van pár kivétel, de általánosságban az mondható el róluk, amit írtam, ha ez rád nem vonatkozik, akkor ne vedd magadra.
2017. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
6%

#17 Te se vagy különb, ha politikai nézet alapján általánosítasz. A te exed lehet, hogy ilyen volt, de valószínűleg pont azért voltak ilyenek a haverjai is. Nem igazán barátkozik az ember olyanokkal, akik nem az ő súlycsoportjába tartoznak szellemileg.

Egyébként én (nem büfészakos) diplomás létemre rasszista vagyok.

2017. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Sunshinedoll ***** válasza:
semennyire
2017. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#18

Ebből is látszik, hogy nem a diploma teszi az embert kultúrlénnyé. Főleg, hogy még a "büfészakosokat" is lenézed.

2017. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!