Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jönnek be az olyan tipikus "nagymagyar" pasik?

Figyelt kérdés
Az olyan magyarokodókra gondolok, tudjátok.. Magukat nagy hazafinak vallók, autójukra árpádsávos matricát tévő pasasokra gondolok.

2017. dec. 9. 03:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

#20 Szerintem meg az nem kultúrlény, aki szerint egy rasszista ember nem lehet kultúrlény. Egyébként majdnem mindenki rasszista, csak sokan nem vallják be, mert álszentek. Ha egy csapat cigány jön veled szembe az utcán, nem félsz jobban, mint amikor egy csapat magyar jön szembe? Mert ha igen, akkor bizony te is rasszista vagy.

A büfészakosokat nem lenézem, hanem haragszom rájuk, mert az állam pénzén - tehát az én adómból is - tanultak 4-5 évig valami tökéletesen hasznavehetetlen dolgot, tehát kidobták a pénzemet az ablakon

2017. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

#21

Rossz lóra tettél, barátom. Cigányok közt dolgozom, és nekem senki nem fogja megmagyarázni, hogy a rasszizmus rendben van. Persze neked kell egy ellenségkép, meg szükséged van a mindennapi köpködésre a te adódból, de ebbe a felszínkapargatásba én nem szállok be.

2017. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22 Gyanítom, hogy nem tudod, mi az a rasszizmus. Nem egyenlő a fajgyűlölettel, és én sem gyűlölök senkit csak azért, mert cigány. A rasszizmus az, ha bizonyos rasszokhoz bizonyos belső tulajdonságokat társítasz, pl. ha azt mondod, hogy a cigányok többsége bűnöző. Ez pedig igaz, akárhogy is nézzük.
2017. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Rossz az utcán szembejövő példa.

Ha egy csapat cigány szembejön az utcán, az nem zavar.

Ha egy csapat nagyhangú vadbarom mindenkinek beszólogatós majdénmegverlek csávó szembejön az utcán, attól bizony fogok aggódni.

Hogy ezek a hiénabandák sokszor a cigány kölykök közül kerülnek ki? Meglehet. De ha szőke kékszemű árja barmok jönnek szembe, azoktól is ugyanúgy félek.


A "sok cigány bűnöző" az nem rasszizmus, hanem tény. De ha te meglátsz egy random cigányt, és feltételezed, hogy ő is bűnöző, és dögöljönmegamocsok, az már rasszizmus, és fajgyűlölet is. Az általánosítás a kulcs.

2017. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Te is feltételezed egy ismeretlen cigányról, hogy bűnöző, legalábbis ha tisztában vagy vele, hogy sokan azok, akkor mindenképpen. Legfeljebb nem kezeled bűnözőként anélkül, hogy biztos lennél benne, ahogy én sem, de ha egy cigány megy el mellettem, akkor azért mégiscsak jobban vigyázok magamra meg a dolgaimra.

Egyébként kedves kérdező, még egy dolog eszembe jutott, ha még olvasod a válaszokat. Nézz bele a kommentekbe a kuruc.infón és a hvg.hu-n, esetleg írj mindkét helyen az oldal véleményével ellentétes hozzászólásokat! Meg fogod látni, melyik tábor a kulturáltabb.

2017. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

De pont ez az, hogy nem akkor vigyázok jobban magamra, ha cigány megy el mellettem, hanem akkor, ha gyanús elem megy el mellettem.

Ha sugárzik valakiről az agresszivitás, ha bárkinek beszólogat, ha gorillaképű kigyúrt állat.

Nem kell, hogy cigány legyen. Speciel az eredeti kérdésben emlegetett nagymagyarok közt is van ilyen kategória (ld. seregesek és egyéb létformák).


Mondom ezt úgy mellesleg, hogy én az eredeti válaszomban azt írtam, hogy nem zavar a nagymagyarság, mert a kedvesem is az.

2017. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Ha sugárzik valakiről az agresszivitás, ha bárkinek beszólogat, ha gorillaképű kigyúrt állat." És ha cigány. Bár ezek közül az első kettő általában igaz a cigányokra is.

"Speciel az eredeti kérdésben emlegetett nagymagyarok közt is van ilyen kategória (ld. seregesek és egyéb létformák)." Sosem tapasztaltam olyat, hogy "nagymagyarok" ok nélkül beszólogattak volna embereknek.

Amúgy emlékszel a Maugli nevű kis retekre? Kb. 10 éve volt a hírekben, hogy megkéselt valakit egy mp3-lejátszóért. Én nem sokkal előtte találkoztam vele és pár társával (mert ezek mindig falkában járnak, egyedül nem mernek), megszólítottak, de én továbbmentem, mert nem bíztam bennük, csak azért, mert cigányok. Még nyúlt is a karom után, de elég határozottan indultam meg, hogy ne tudjon visszatartani. Szóval lehet, hogy akkor az életemet mentette meg a rasszizmus.

2017. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán.

Én is szeretem a hazámat és fontosnak tartom a magyar kultúra művelését, viszont az idegengyűlölet és a "liberálisozás" már nagyon nem az én műfajom.

2018. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!