Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes felköltözni Budapestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felköltözni Budapestre, csak a szép lányok miatt? Úristen annyi cicababa van mindenhol, én ezt nem bírom!

Figyelt kérdés
Feljöttünk Pestre vásárolgatni karácsony miatt, és mindenhol 10/10-es gyönyörű lányok.. Ilyet vidéken nem látsz.. Itt már azt a csajt is 50-en körbeugrálják, aki nem 80 kiló, nem turkálóból öltözik, és ismeri a higiéniát meg a dezodort... Itt Pesten mindenhol gyönyörű fenekek, mert minden lány még most is cicagatyába és csak derékig érő mustárszínű (mondjuk ezt nem tudom hova tenni) kabátba ahw és csomóan kedvesen rám mosolyogtak, pl. egy gyönyörű vörös hajú, fogszabályzós lány, azóta is őrlöm magam hogy nem szólítottam le. Tuti összeszednék valami szép csajt előbb-utóbb, ha ideköltöznék.

2017. dec. 13. 22:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

" Egyik lány a kisföldalattin rendesen megfogta a kezem a kapaszkodón, és mosolygott. Ilyen vidéken egy évben egyszer jó ha megtörténik."


:) Életemben nem láttam ilyent, hogy a lányok random pasik direkt kezét megfogják a kapaszkodón. Véletlen lehetett a tömegben.

2017. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Cicababák alatt nem szolis plázaribiket értek.

Pedig ez így van, itt csak nyáron vannak jó nők, lejönnek nyaralni, vagy a sunset run-ra, bulizni a viviera beach-re, ott smárolunk, beszélünk párszor a facebookon, aztán ennyi. Ők csak nyaralnak, utána mennek vissza Sopronba, Pestre stb. Kapcsolatot nem lehet ilyen nyári szerelmekből kiépíteni.

2017. dec. 13. 23:24
 13/23 anonim ***** válasza:
Csak a szép lányok miatt nem érdemes felköltözni. Magyarországon szinte minden településen találni szép lányokat.
2017. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Elképzelem, ahogy lúzer huszonéves agglegény srácként anyukádékkal másfél év után először felzötyögtök Bp.-re a karácsonyi vásár miatt, be vagy zsongva, mint egy bekólázott 10 éves kisiskolás h***egyerek a gimis csajok társaságában és egyből az élet császárának képzeled magad, amiért rád mosolygott egy random lány, miközben egy karácsonyi vásáron általában olyan meghitt hangulat van, hogy egy percre még egy 10/10-es álom tuti csaj is mellkasához ölelné a fél világot (jó kicsit talán túloztam). Neked meg egyből az jön le ebből, hogy milyen jó pasi van. Besz**ok, komolyan. xD

Annyira előttem van ez a kép. :D

Utána meg jönnek a szürke hétköznapok és rájössz, hogy Pesten egy diploma/jól fizető munkahely/attraktív férfias külső hármas nélkül is ugyanúgy egy senki vagy, mint vidéken. De félre ne érts, eszemben sincs elrontani a kedvedet. Azért sok sikert a jövőben. :P

2017. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

-lúzer

Összevetnénk, hogy ki mennyi nővel volt együtt, visszahúzódna a farkad a hasüregedbe.


-huszonéves

18 vagyok.


-anyukádékkal

Haverommal, ismerőseimmel voltam.


-másfél év után

4 hónap után.


-karácsonyi vásár miatt

Nem karácsonyi vásárokon vásároltunk.



-diploma/jól fizető munkahely/attraktív férfias külső "

Tipikus lúzer duma, mentegetőzés, amit itt gyk-n csinálnak a lúzerek :)


Nem emiatt nincs senkid. Egyébként Pesten akarok egyetemre járni, szüleimnek jól megy, és attraktív külsőm van, bármennyire is vergődsz miatta.


De azért majdnem stimmelt.

Másra nyomd rá a frusztráltságod, te kis örökszűz :)

2017. dec. 13. 23:45
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

#16: Akkor különösen ciki, hogy egy ilyen alfahím sikeres álompasiként itt vársz tanácsot vadidegenektől és egy k***a egyszerű döntést képtelen vagy magadban meghozni, ami csak a te sz***s életedre tartozna. De mégis milyen válaszokra vártál? Igen, költözz Budapestre csak emiatt! Mi mondjuk meg neked, hogy szerinted mi lenne jó? Jézusom. -_-

És még te papolsz itt lúzerségről...

2017. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja vagyok pesten. Első napok: hűha mennyi cuki helyes pasi. Eltelik 2 hónap: te is jól nézel ki, de már a f@@szomat sem érdekli, mert van belőled 500.
2017. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
39%

Mindenhol vannak szép lányok. De BP-n én is többet látok, nyilván alapból több ember van. És az sem mellékes, hogy nagyon sokan itt tanulnak, tehát akiket látsz nem is biztos, hogy pestiek, de igen, abban egyetértek a kérdezővel, hogy sok szép lány van. :)


Mondjuk mindenhol még én sem jártam:D ( mármint város )

2017. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Keszthelyen is ott az egyetem és több embert is ismerek onnan, ők sem turkálóból öltöznek. Nyilván Pesten több szép lány van, de azért Keszthely és környéke nem a kihalt turkálós vidék rész. Ha már hazudsz, próbálj jobban. Mond, hogy egy Borsodi faluból vagy, ahonnan még busz se jár Barcikára.
2017. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Pestiként kérdezem, mi a baj a turkálókkal?
2017. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!