Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes felköltözni Budapestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felköltözni Budapestre, csak a szép lányok miatt? Úristen annyi cicababa van mindenhol, én ezt nem bírom!

Figyelt kérdés
Feljöttünk Pestre vásárolgatni karácsony miatt, és mindenhol 10/10-es gyönyörű lányok.. Ilyet vidéken nem látsz.. Itt már azt a csajt is 50-en körbeugrálják, aki nem 80 kiló, nem turkálóból öltözik, és ismeri a higiéniát meg a dezodort... Itt Pesten mindenhol gyönyörű fenekek, mert minden lány még most is cicagatyába és csak derékig érő mustárszínű (mondjuk ezt nem tudom hova tenni) kabátba ahw és csomóan kedvesen rám mosolyogtak, pl. egy gyönyörű vörös hajú, fogszabályzós lány, azóta is őrlöm magam hogy nem szólítottam le. Tuti összeszednék valami szép csajt előbb-utóbb, ha ideköltöznék.

2017. dec. 13. 22:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én mondjuk nő vagyok, lehet mást veszek észre, de "vidéken" ahol lakok, szebbnél szebb lányokat látok, pesten meg arányaiban több trampli igénytelen lányt...

De amúgy mi a kérdés? Költözz, aztán kiderül...

2017. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

# 21


Ez az ecsetfej/kockahas kombó hogy jött? Nem is írt semmi ilyet XD Mentalista képességek? Az ilyen öntelt k_rvákra sem sok szükség van, mégis léteztek.

2017. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az mióta "k***a egyszerű döntés", hogy az ember az ország másik felére költözzön? Lol vannak bajok a fejekben.
2017. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!