Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért írja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért írja az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak magát?! (Lent! )

Figyelt kérdés

Sajnos azt tapasztalom, hogy internetes társkeresőkön az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak írja magát, mint amennyi a valóságban. Nem egy olyan pasival találkoztam, akit amikor élőben megláttam leesett az állam, mert egyáltalán nem olyan magas volt, mint amennyinek az adatlapján írta magát. (Pl.: 184 cm-es pasi élőben 176, de olyan is volt, aki 10-12 cm-rel írta magát magasabbnak) Sajnos nem egy ilyen pasihoz volt "szerencsém" és őszintén le vagyok döbbenve, hogy amikor megmondtam nekik, hogy nem olyan magasak, mint amennyinek kiírták magukat, akkor még ők voltak kiakadva és kikérték maguknak. Pedig aki egymagas egy 175 cm-es nővel, és ez élőben látszik is, az ne állítsa, hogy 183 cm-es.

Miért csinálják ezt a pasik? Ennyire nem tudják feldolgozni, hogy alacsonyak?



2017. dec. 17. 12:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%
A férfiak között több a mangalica csak mondom..! Még suliban is tanultam anno. Fősulin. Az elhízott emberek 60%-a FÉRFI.
2017. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
8%

Haha, tényleg nem magasság alapján választasz, hisz nálad az az alap, hogy magas legyen. Én nem vagyok egy nőgyűlölő típus, szerintem a nők között is ugyanannyi a felszínes, ostoba ember, mint férfiak között. És most itt is képviseltetik magukat.


A lányoknák sokszor más a hazugság, ők azz hazudják, hogy átlagos, meg molett, miközben egyszerűen kövérek. Már nem a kőkorszakban élünk, hogy a tartalékokat magunkon kell hordjuk, nálunk okosabb emberek feltalálták a hűtőszekrényt, csak elrg okosnak kell lennünk ahhoz, hogy használjuk.

2017. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%
Eszembe jutott egy eset még évekkel ezelőttről. Ráírtam a lányra,az visszaírt és pár napig ment is a beszélgetés,minden simán alakult. Egész jól is nézett ki,szőke,zöld szemekkel, 165/55 magasság és súllyal,tehát még alakra is rendben volt. Nem volt egy babaarca,de nem is csúnya,olyan átlagos feje volt. 10/7-es csajnak mondanám. Aztán pár nap után eszembe jutott,hogy mivel teljes névvel volt fenn a randioldalon,bejelölöm facebookon és ott folytatódjon tovább a dolog. Na igen ám, de arra nem számítottam,ami ott lesz fenn. Kiderült,hogy az addig vonzó és csinos lány már szült egy gyereket,ebből kifolyólag kb 20 kiló plusz felment rá,ami az arcán is jócskán meglátszott,igazi pufi képe lett,mint ha nem is ugyanaz a nő lenne. Érthető okokból az ismerkedés itt le is zárult. Ez azért kicsit durvább taktika,mint elcsalni 5 centit magasságból.Ott még ugyanúgy néz ki az illető,csak kisebb verzióban,de az ilyen látványos "átalakulások" mellett már nem is azzal ismerkedsz,akit a képen megismertél..
2017. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

#8:

"A lényeg,hogy én nem magasság alapján 'választok'. DE tényleg nem tetszik,ha valaki épphogy magasabb nàlam vagy alacsonyabb."


"Nem kell cölöpnek lennie,de egy 177- 180cm férfi az ideális. "


"Bocsánat,hogy nem tetszik,ha egy törpe férfit akarok magam mellé"


---


Azért neked is elég nagy zűr van a fejedben úgy látom. A kommented végén kijelented, hogy nem magasság alapján választasz párt, és ahhoz képest, hogy annyi kikötésed van, a pasi ne legyen "éppenhogy magasabb" utána rá egy sorral mégis odahányod, hogy 177-180 számodra az ideális (ami mellesleg totál átlagmagasság és jó 15 centi differencia az esetedben). A végén aztán jön a Freudi-elszólás és tudat alatt bevallod, hogy törpe pasi neked nem kellene annak ellenére, hogy a 163 centiddel állítólag nem fontos számodra a magasság, egy 170 magas pasi pedig bőven nem az "éppenhogy magasabb nálam" kategória. Gratulálok te agytröszt. Na a hozzád hasonló felfogású nők miatt kamuznak a pasik a magasságukkal és teljesen jogosan.

2017. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
24%
Azért amiért te kisminkeled magad.
2017. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%

Akkor kijavítom magam kedves törpe. Gondolom törpe vagy.


Nem vonzódom a kicsi férfiakhoz.

Erről nem tehetek! Ez olyan mint pl,hogy nem tartom vonzónak a szőke kék szemű férfiakat sem. Számomra nem férfiasak,valamiért szexuális értelemben nem vonzódom hozzájuk. Ilyen ez ha valaki alacsonyabb nálam vagy max egy két centivel magasabb. Nem találom férfiasnak és erről nem tehetek,de így érzem. Olyan kicsinek látom,nem tetszik.


Vagy most kötelező,hogy tetszen minden nálam alacsonyabb férfi? Ezért elkell ítélni? Vagy azért,mert nekem a magas férfiak vonzóbbak akkor hazudnotok kell? Ez nektek ciki nem a lányoknak.


Ugyan akkor tényleg nem magasság alapján fogok választani. Nem fogok mérő szalagot hordani magamnál. (De ha alacsony valaki akkor az kivan zárva. Ezt így értettem. )


Különben ezeknek a férfiaknak csak annyit mondtam,hogy akkor viszontlátásra. Hazug emberekkel nem szeretnék ismerkedni. Ha nem hazudik a magasságáról és kisebb nálam? Egyefene még barátok is lehetünk,attól még lehet jó ember. De a hazugságot nem szeretem. És ez! Ez kqva szánálmas.


Minden KIS FARKÚ ALACSONY DAGADT 'FÉRFI" PONTOZZON LE!

2017. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
54%
163cm - 170cm. Leírva viszonylag nagy a különbség. Élőben ez SEMMI! Alig 'magassabb" nàlam az illető. Már neharagudj.
2017. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

A hazugság eleve nem tolerálandó dolog, és ennek még értelme sincs, mert élőben úgyis kiderül. És akkor dupla csalódás lesz, mert alacsonyabb is és még hazudott is.


Ugyanakkor ezt te és a hozzád hasonló felszínes nők generáltátok. Nem azt nem tudják feldolgozni, hogy alacsonyak, hanem hogy nektek a magasság az első és legfontosabb, sőt néha az egyetlen szempont.

Lehet magyarázkodni, de már a kérdés maga is megerősíti, hogy mennyire fontos is neked ez.


Természetesen azért szerencsére sok kivétel van, főleg az intelligensebb, önálló, tanultabb nőknél nem ennyiben merül ki az igény. Velük viszont nem társkeresőn lehet ismerkedni.


Társkeresőnek kicsit katalógus feeling-je van, ahol a magasság, kb az értéket reprezentálja. Szóval bármilyen gerinctelen és még buta naív dolog is a magassággal hazudniuk, a ti szemetekben a 175 cm kevésbé értékes féri, mint a 185 cm. Ismétlem, kár tagadni ezt a felszínességet, mert különben ez a kérdés sem lenne.


Ezt úgy írtam, hogy személy szerint, nincs ilyen problémám, és társkeresőzésre se szorulok rá.

2017. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%

"Ennyire nem tudják feldolgozni, hogy alacsonyak?"


Nyilván nem könnyű elfogadni hogy egy olyan tulajdonság miatt szívnak amin változtatni nem lehet.

2017. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
39%

#16: DE KÖNYÖRGÖM AKKOR NE ÍRD MÁR AZT, HOGY NEM MAGASSÁG ALAPJÁN VÁLASZTASZ PÁRT! Eddig azt hittem csak félreértelmezem az írásodat, de nem, az a helyzet, hogy QRVÁRA TELE VAGY ELLENTMONDÁSSAL. Megint írod ezt:


"Ilyen ez ha valaki alacsonyabb nálam vagy max egy két centivel magasabb."


Utána pedig: " 163cm - 170cm. Leírva viszonylag nagy a különbség. Élőben ez SEMMI!"


7 cm az nem max 2 cm kisanyám!

Most akkor döntsd már el, hogy egy pasi hány centitől számít törpének! Mellesleg én 170 vagyok és nem azért húztam fel az agyamat, amiért nem jönnék be neked (az ilyen nő a szememben egy senki), hanem amiatt, hogy elképesztően buta és ellentmondásos vagy.

2017. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!