Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért írja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért írja az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak magát?! (Lent! )

Figyelt kérdés

Sajnos azt tapasztalom, hogy internetes társkeresőkön az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak írja magát, mint amennyi a valóságban. Nem egy olyan pasival találkoztam, akit amikor élőben megláttam leesett az állam, mert egyáltalán nem olyan magas volt, mint amennyinek az adatlapján írta magát. (Pl.: 184 cm-es pasi élőben 176, de olyan is volt, aki 10-12 cm-rel írta magát magasabbnak) Sajnos nem egy ilyen pasihoz volt "szerencsém" és őszintén le vagyok döbbenve, hogy amikor megmondtam nekik, hogy nem olyan magasak, mint amennyinek kiírták magukat, akkor még ők voltak kiakadva és kikérték maguknak. Pedig aki egymagas egy 175 cm-es nővel, és ez élőben látszik is, az ne állítsa, hogy 183 cm-es.

Miért csinálják ezt a pasik? Ennyire nem tudják feldolgozni, hogy alacsonyak?



2017. dec. 17. 12:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

A csajok közül is akadnak hülye felfogásúak, de nem mind az. A férfiak közül is ezek hülye felfogásúak. A randin úgy is bukta, kár hazudni, és húzni egymás idejét.

Ez minden nemre vonatkozik😅

2017. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az is jó kérdés. Hogy a fiúk mit akarnak az ilyen szinten felszínes hülye pitsáktól! :)
2017. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Haverom 178 helyett 180 nak írja magát társkeresőn ami tök oké de a 6-8 centi az már irreális. Saját magukkal szúrnak ki mert randin rácsesznek.
2017. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!