Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért írja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért írja az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak magát?! (Lent! )

Figyelt kérdés

Sajnos azt tapasztalom, hogy internetes társkeresőkön az alacsony férfiak egy része 6-8 cm-rel magasabbnak írja magát, mint amennyi a valóságban. Nem egy olyan pasival találkoztam, akit amikor élőben megláttam leesett az állam, mert egyáltalán nem olyan magas volt, mint amennyinek az adatlapján írta magát. (Pl.: 184 cm-es pasi élőben 176, de olyan is volt, aki 10-12 cm-rel írta magát magasabbnak) Sajnos nem egy ilyen pasihoz volt "szerencsém" és őszintén le vagyok döbbenve, hogy amikor megmondtam nekik, hogy nem olyan magasak, mint amennyinek kiírták magukat, akkor még ők voltak kiakadva és kikérték maguknak. Pedig aki egymagas egy 175 cm-es nővel, és ez élőben látszik is, az ne állítsa, hogy 183 cm-es.

Miért csinálják ezt a pasik? Ennyire nem tudják feldolgozni, hogy alacsonyak?



2017. dec. 17. 12:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
21%
Látom alacsonyak gyülekezete van itt. Rinyál a sok férfi.
2017. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Mert azt hiszik, hogy ha ezen kívül minden stimmel és találkoztok is, akkor ez egy igazán elnézhető "kis" dolog lesz. Csak azt felejtik el, hogy úgy kezdenek egy ismerkedést, hogy a pofádba hazudnak és mindketten tudjátok, hogy ez így van.


Nem az a baj, mikor egy 190 centis valaki 194-nek mondja magát, nem járok centivel, nem tudhatom, ennyire nincs jó szemem hozzá (bár ilyennel még nem volt dolgom), ahogy azzal sincs baj, ha egy nő egy mérlegfetisiszta fszkalapnak, akinek fingja nincs arról, hogy mit jelent a testösszetétel kifejezés, 70 helyett 65 kilót mond. Mert igen, vannak férfiak, akiknek kiszúrhatod a szemét a 2 napja készült egészalakossal, ha 70 vagy, akkor ú, hát az sok ám.


A baj azzal van, mikor egy csinos kis nőt vársz és egy nagy tehén jelenik meg, aki véletlen 4 évvel és 20 kilóval ezelőtti képet felejtett a profilján, vagy mikor találkozol egy 175-6 centis pasival, aki a homlokodig ér (ilyen viszont volt már velem). És ebben az az abszolút szánalmas, hogy pontosan tudta, hogy én milyen magas vagyok az ő eredeti magasságához képest és még így is hazudott, meg mikor találkoztunk, próbálta a különbséget a lapostalpú cipőm nem létező sarkára fogni...


Akkor inkább legyen őszinte. Randizzon kevesebb nővel, de legalább velük őszintén indíthat.

2017. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
55%
#16-21, nem tartod lehetségesnek, hogy éppen az ilyen lekezelő, ellenséges és megalázó stílus miatt vannak komplexusaik?
2017. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%
Téged nem az alacsony,kis farkú férfiak pontoznak le.Azért pontoznak le,mert nem elég,hogy összevissza beszélsz,árad minden megnyilvánulásodból az öntelt pökhendiség,amilyen undorral beszélsz olyan férfiakról,akiknek egyébként csak az a bűne,hogy legfeljebb akkorák,mint te.
2017. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
29%
#21: Kedves 55%-os #nemmagasságalapjánválasztokpártdenelegyentörpe kérdező. Továbbra is várom a válaszodat azzal kapcsolatban, hogy hány centitől tartasz törpének egy pasit és hány centitől van rendben. Mert ezzel a max 2 centi ill. 163-170-es kommenteddel olyannyira ellentmondásba keveredtél, ami csak a legbutább szőke plázap***a nőkre jellemző. Ha méltóztatsz engem - mint mélynövésű komplexusos hobbit - annyira, hogy ezt nekem racionálisan ellentmondások nélkül végleg letisztázd, akkor maximális tisztelettel fogok adózni előtted. :D
2017. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
32%

#16 Én 188 centi vagyok, 84 kiló mellé, 20 centi hosszú fáradhatatlan szerszámmal, de azért lepontoztalak, hiszen egy önellentmondó, felszínes, hercegnő-komplexusos, HP (nem harry potter ;D ) vagy.


Szívesen ;)

2017. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Francba! Kövér vagyok, és kicsi a phaszom, ezért lepontoztalak a pitsába, de nem ezen tulajdnoságaim miatt, haha, hanem mert HAZUDTÀL MINT A QRVAÉLET, de ha neked hazudnak, az micsoda alávalóság már. Erre nem lehet szép szavakkal mit írni. Egyébként bánom hogy egyáltalán írtam erre a kérdésre, mert megint kihoztátok belőlem az állatot. Remélem a barátnőm nem fogja meglátni ezt az őrjöngést, mert még kiábrándul belőlem. (Ha még nem tette ugye az alacsony kövér kis phaszom miatt)

Sebaj, igazából lexarom, gondolom élőben biztos angyalok vagytok.

2017. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy miért hazudnak, emiatt könnyebben szóban állnak vele.

De utána ha találkoznak és olyan a csaj aki nem tolerálja a magasságbeli különbségeket, sokkal gázabb a szitu, és elment az egész kapcsolatépítéssel mindkét félnek egy csomó ideje. Hiába kevesebb a jelentkező akinek nem számít milyen magas a pasi, sztem logikusabb lenne a pasinak az igazat kiírni, hogy kiszűrje az esetleges gáz helyzeteket.


Hiszen ha egy csaj írkál neki, de nem írkálna ha tudná milyen magas.. ha találkoznak és megtudja milyen magas, úgy is le fogja koptatni. Ezt muszáj elfogadni, még ha esetleg úgy gondoljuk nincs is értelme, vagy felszínes dolog ez alapján válogatni. Valamiért ez így van és kész.. saját dolgukat nehezítik

2017. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%
A társkeresőkön miért írják a nők,hogy sportosak,vagy csak "enyhén" molettek,élőben meg kiderül,hogy ezidáig egy csüngő hasú videtnámi malaccal levelezett az ember? :) Meg miért írnak a nők bámiféle elvárást a belső tulajdonságokat illetően,mikor magasról tesznek ezekre a dolgokra? :)
2017. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
55%

Mert azzal hogy magasabb hamarabb elkell, amúgy centivel mész a tandira?

Vagy fontos neked hogy föl nézz rá?

2017. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!