Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbb a vékony testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb a vékony testalkat a kövérnél?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Pont amiért a Ponyvaregény is jobb film mint a Troll 2.

Vonzóbb, ennyi.

2017. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Mert feszes bőrük van nem lóg a felesleg .
2017. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Mert egészségesebben néz ki.
2017. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Kis evolúcuiós kitekintés: Mert egy olyan társadalomban élünk, ami előbb döglik bele a cukorba, mint az éhségbe. Mikor még az számított egészségesnek a sok szegény között, aki kerek volt, mint a labda, a többség meg éhezett és mindenben hiányt szenvedett, a vékony nem volt olyan vonzó. Most, hogy minden finomított szar szemetet megkaphatunk fillérekért és gyakran azok kövérebbek, akik nem élnek jómódban és/vagy egészségtelen szarokat esznek, igenis egyfajta mutatója lett az egészségnek a vékonyság. Nem, nem a soványság.


A magam részéről, engem leginkább az zavar a kövérekben, hogy kicsit sem energikusak, az állóképességük a béka valaga alatt van, nem lehet menni velük túrázni, sokat sétálni, táncolni, mert kifáradnak... Sok a gyenge vékony is, de ott nem ennyire egyértelmű a dolog. A másik, mióta lefogytam és aktívan sportolok, teljesen megváltozott a világhoz való hozzáállásom és az értékrendem egy része is. Tudom, milyen ember voltam anno és nem vágynék egy olyan párra... Biztos, hogy van, akinek bejön, de az én életvitelembe nem való egy elhízott ember. Arról nem is beszélve, hogy nem szeretem, mikor egy puha, rengő hústömegbe markolok, ami nem a mellem. Nekem nem vonzó ez egyáltalán. A csont sem, de ez sem.

2017. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert egészségesebbnek néz ki, és úgy alapból egyszerűen sokkal vonzóbb egy vékony testalkat, mint egy kövér.
2017. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Telt alak a legvonzóbb :)
2017. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Egy egészséges vékon még szépen is nézhet ki de egy kövér test mar kevésbê.
2017. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

Ami amúgy kicsit sem unfair olyan esetben amikor X és Y azonosan étezik és azonosat mozog, mégis X felszedi a kilókat, Y meg nem, mert... hát csak mert. Nem tudom miért van néhány mázlista aki ha ugyanannyit eszik, mint mások akkor is marad 55 kg férfi vagy 45 kg nő... Más meg felszed ugyanattól 40 kilót.


Nem túl tisztességes ez így.

2017. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Edgar, ők meg vérverítékesen szednek magukra egy csepp izmot is... Mindennek megvan az előnye meg a hátránya. Neked nem az a dolgod, hogy azzal foglalkozz, más mennyivel mázlistább, hanem hogy belődd a saját testedre a saját étrendedet a saját edzéseddel..
2017. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen nincs nyolcaska, nem tudom minek tanítanak általánosban fizikát-kémiát és biológiát.
2017. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!