Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya srác lehetek ezért nincs sikerem a társkeresőkön? Képek priviben.

Figyelt kérdés

Feltettem magam pár társkeresőre,többek közt a Tinderre is.

Olvasgatom itt is,hogy más férfiaknak több tucat match-ük van hetente,nekem viszont 3 hónap alatt maximum 4 volt.

Most az utolsó match-nél ráadásul törölt a csaj mielőtt még ráírhattam volna.

Tinderen kívül is feltettem magamat még pár társkereső helyre,de ott sem volt több sikerem.

Badoon fizettem is azért,hogy küldhessek üzeneteket,de ott sem válaszoltak a nők.

Próbáltam nem sablonleveleket írni,de azzal sem jártam sikerrel.

Ennyire csúnya lennék vajon?

Vagy inkább az a baj,hogy sokkal több férfi van ezeken a társkereső oldalakon,mint nő és emiatt sokkal többet válogatnak a nők?


Akinek kell annak küldök képeket privátban.



2017. dec. 23. 21:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

Jó adottságaid vannak, de nagyon irritálónak látszol, biztos nem jönnénk ki egymással.


Csinálj jobb képeket, és szedd le azt a bajuszt. Vagy rendes borostát hagyj, vagy semmilyet. Inkább semmilyet, keskeny az arcod, nem áll túl jól.


Csinálj normális képeket magadról.

2017. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
kuldd, 32N
2017. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
38%

Nem a te állítólagos csúnyaságodon múlik,hanem azon hogy az összes társkereső oldal kamu és csak a pénz tárcádra hajaznak!


Tapasztalatból írom,pedig én éppen a jóképű kategóriába tartozom és nekem sem sikerült ezeken az oldalakon még senkivel sem összejönnöm!


Hát ennyi!

2017. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
küldj képet
2017. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Küldj nyugodtan.
2017. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Küldjél.
2017. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
szerintem cuki vagy, de a hajadat ne igyoldalra fesulve lapitva hordd, jo kis pasi lesz egyszer belőled. 32N
2017. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Küldj!
2017. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Nekem is küld!
2017. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
97%

Szedd le az arcszőrzetet, válassz ilyen frizurát, vagy picit hosszabbat és akkor be tudod lőni, hátul viszont mindenképp legyen felnyírva, mert ez a mostani nagyon rosszul áll.


[link]


Válassz sötét színű ruhákat, amik nem élénkek, mert a bőrszínedhez/hajszínedhez/szemszínedhez ezek mennek. Ne vegyél fel ilyen rövid nadrágot ilyen hosszú pólóval, aránytalanul elnyujtja a felsőtested. Nagyon vékony vagy, ne tapadjon a testedre a ruha anyaga, de ne is lötyögjön. Kerek nyakú pólókat válassz, a hegyes arcodhoz jobban fog állni.


Nem tudom hány éves vagy, de kissrácnak nézel ki, mondjuk 20nak. Arrogánsnak látszol, okoskodónak tűnsz és valami furcsa van a tekintetedben, talán megszállottság vagy rosszindulat, nem tudom megfogalmazni. Szemüvegből a közepes méretű szögletes, vastagabb, sötét kerettel áll jól.


Nem nekem kell szimpatikusnak lenned, attól, hogy számomra nem tűnsz szimpinek, másnak lehetsz az álomférfija. Az adottságaid jók, a változtatásokkal, esetleg minimális extra izommal simán 8-9 lennél a 10es skálán.


A képek borzasztóak, azt gondolom nem kell magyarázni. Nem műtermi kép kell, hanem kellő távolságból készült kép, normál fényekkel, előnyös pózban.

2017. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!