Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya srác lehetek ezért nincs sikerem a társkeresőkön? Képek priviben.

Figyelt kérdés

Feltettem magam pár társkeresőre,többek közt a Tinderre is.

Olvasgatom itt is,hogy más férfiaknak több tucat match-ük van hetente,nekem viszont 3 hónap alatt maximum 4 volt.

Most az utolsó match-nél ráadásul törölt a csaj mielőtt még ráírhattam volna.

Tinderen kívül is feltettem magamat még pár társkereső helyre,de ott sem volt több sikerem.

Badoon fizettem is azért,hogy küldhessek üzeneteket,de ott sem válaszoltak a nők.

Próbáltam nem sablonleveleket írni,de azzal sem jártam sikerrel.

Ennyire csúnya lennék vajon?

Vagy inkább az a baj,hogy sokkal több férfi van ezeken a társkereső oldalakon,mint nő és emiatt sokkal többet válogatnak a nők?


Akinek kell annak küldök képeket privátban.



2017. dec. 23. 21:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Küldd
2017. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Küldd.
2017. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
20: De jó, honnan értesz ezekhez a megjelenési dolgokhoz?
2017. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Nem láttam a srácról képet, mert férfi vagyok és nem érdekel, viszont a 20-as válaszán kibuktam kicsit. Segítőkész, kerek válasz lényegében, nem ezzel van "gondom". Remélem segít is a kérdezőn!


Csak belegondoltam, hogy miket kell teljesíteni és hozni ahhoz, hogy jobb pasinak, jobb férfinak majdnemhogy jobb embernek számítson valaki, főleg női szemmel. Annyira sz.r belegondolni, hogy ez az ember ezek után lesz jobb csóka. Ezek a dolgok fogják meghatározni, hogy a nőknek mennyire lesz potenciális jelölt az ismerkedésre.

Belegondoltam, hogy hány rossz frizurás, kevésbé stílusos értelmes atomfizikus mellett mennek el a nők és választanak valami bájgúnár egyént, aki valójában sötétebb mint bárki a környéken.


Még mielőtt megkapnám, hogy biztos én sem ismerkednék olyan nővel aki nem jön be két fénykép alapján inkább leírom, hogy de, ismerkedek. Főleg akkor, ha látom, hogy körülbelül a frizurája és a szemüveg kerete nem annyira jön be.


Nevetséges az a felszínesség, hogy egy fényképből és azon látható tekintet, frizura stb. miatt kukába dobálnak embereket, mert nem nedvesednek be rögtön. (Nem a 20-as válaszolóra értem, hanem a társkeresőn arra a pár száz nőre aki eddig elment a kérdező mellet.)


(Tudom, a férfiak is sokszor hasonlóan viszonyulnak a nőkhöz.)

2017. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, véleményezem.
2017. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

24

Én is megszédültem, olyan precízen leírja, kb. fele eszembe sem jutna. :O

2017. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
24-es:csak nem azt mondod,hogy leállsz egy sztk szemüveges,rövid hajú csajjal?
2017. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
42%

Igen, leállok. Még ha nem is hosszú időre, de annyit adok a dolognak, hogy nagyjából rálátásom legyen milyen jellem, mit tud felmutatni önmagából.

Nem egy olyan lánnyal ismerkedtem már akik nem kimondottan voltak az eseteim. És egyáltalán nem a hajuk vagy a szemüvegük volt az ami nem tette őket számomra kívánatossá. Ilyen dolgokat soha nem kifogásoltam senkin. (Esetleg a kék, zöld, raszta hajat, fültágítót stb.)


Pont nem érdekel a szemüvege, frizurája, pólója nyaka és az sem, hogy egy nyamvadt fényképen éppen milyen arcot vág.

De a kérdezőt itt rögtön egy csilli-villi külsőbe bújtatták, bár mit is vár az ember egy olyan társadalomban ahol a többség ilyen tényezőkre van kiélezve. Sminkelés orrba szájba, photoshop, fél évente változó stílusok...


Hogy mennyire értékes ember ő, mennyire tud szeretni, mennyire becsületes, hogyan áll másokhoz, a világhoz, az élethez az lóf.szt sem érdekel, ha a fényképről nem valami szívdöglesztő egyén körvonalazódik.

2017. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet
2017. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Ide is jöhet.


Amúgy nem a csúnyaságon múlik. Ha 1 kép van, nulla leírással, sok jót ne remélj. Ha csak kép van, akkor sem túlzottan. Személy szerint az igénytelen képes embereket rántom balra reflexből, mert bocsánat mindenkitől, de kell ahhoz egy mentalitás, hogy valaki a retkes tükrös képét közzé tegye, BÁRMILYEN jó pasi is. Meg ahhoz is, hogy valaki a kocsikája mellett feszítve próbáljon meggyőzni arról, hogy meg akarom ismerni. Benne van a burkolt feltételezés és igényszint, hogy gyakorlatilag egy pénzéhes lotyót akar, vagy azt hiszi, egy igazi nő/társ erre érzékeny lesz valaha a jó értelemben. De igaz ez arra is, ha valaki lelapult hajjal, csimbókos szakállal jelenik meg, mikor először látom (akár csak képen). A képeket maga válogatja az ember, még azt sem lehet mondani, hogy reggel elkésett volna/rossz napja van/más tette fel a szerencsétlenül sikerült képet. Nem. Nyilván nem tökéletesen beállított műtermi fotót várok (amögött általában amúgy is az van, hogy az illető csak photoshoppal tartja magát karban), hanem hétköznapi, de igényes képeket. Van nekem is fenn instán poénból sminkes és smink nélküli előtte-utána kép, ez idáig oké. De Tinderen meg társkeresőn nem az az első dolgom, hogy a reggel félálomban lőtt képemmel hódítsak. Szeretem, ha egy srác úgy jelenik meg előttem, ahogy a randin fog (nem zavar, ha később lesz majd rossz napja és az ágyban reggelre a boci félrenyalja a haját, ez tök oké, de ne elsőre) és sajnos ha valaki az otthoni punnyadós képét teszi fel, valahogy az van bennem, hogy te isten, ez így megy utcára is és úgy általában a hétköznapokon így néz ki. Az megvan, mikor hosszúhétvégén elengeded magad, semmi hajformázó, semmi borotválkozás szerda óta és csak vagy? Tök oké. Még egy nőnél is. De ha így közlekedik, mindenki egyből ráncolja a homlokát, hogy hogy néz ez ki, hajában a pihe, nő vissza a szőre. Ez nem való az utcára sem (igényes ember a sarki kisbolton kívül nem vállalja máshova) és nem való a közösségi médiába sem, főleg nem egy olyan platformra, ahol az ember előnyösebb oldalát szeretné mutatni. Nekem személy szerint herótom van a lenövesztett meg lelapult férfihajaktól meg a kikopott/hiányos szakálltól. Lehet ezt felszínesnek hívni, de nem vonzó egyáltalán. A páromon elnézném, de azért pár hónap után már szólnék neki, hogy leszel szíves rendbetenni magad mellettem és tetszeni akarni nekem. Ugyanez a társkeresésnél. Főleg egy olyan platformon, ahol az első és gyakran egyetlen információ egy kép. Te pedig jobbra húzod, vagy balra. Nem sokat gondolkodik az ember, akármennyivel is matchel, mert kb a végtelenségig dobja fel a többieket. Értelemszerűen nem filozofál meg reménykedik meg megértősködik senki, hogy "Béla" épp miért néz ki így és van-e remény arra, hogy amúgy összeszedettebb és szeret tükröt takarítani is, hanem dönt másodperc tört része alatt.

2017. dec. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!