Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya srác lehetek ezért nincs sikerem a társkeresőkön? Képek priviben.

Figyelt kérdés

Feltettem magam pár társkeresőre,többek közt a Tinderre is.

Olvasgatom itt is,hogy más férfiaknak több tucat match-ük van hetente,nekem viszont 3 hónap alatt maximum 4 volt.

Most az utolsó match-nél ráadásul törölt a csaj mielőtt még ráírhattam volna.

Tinderen kívül is feltettem magamat még pár társkereső helyre,de ott sem volt több sikerem.

Badoon fizettem is azért,hogy küldhessek üzeneteket,de ott sem válaszoltak a nők.

Próbáltam nem sablonleveleket írni,de azzal sem jártam sikerrel.

Ennyire csúnya lennék vajon?

Vagy inkább az a baj,hogy sokkal több férfi van ezeken a társkereső oldalakon,mint nő és emiatt sokkal többet válogatnak a nők?


Akinek kell annak küldök képeket privátban.



2017. dec. 23. 21:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Mi a pláne abban, hogy nem rakod ki a képet, de elküldöd mindenkinek? :D
2017. dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
90%

61%os, megértem, hogy számodra ez csak egy kép meg egy ruha, de rengeteg mást is jelent.


Hiába próbálod azt éreztetni, hogy nem ítélsz meg senkit a megjelenése alapján, egészen biztosan te is azt teszed, csak nem veszed észre, mert a nők elsajátították az öltözködés alapjait. Gyerekkoruk óta bombázzák őket a tanácsokkal(mind rokonok, ismerős, ismeretlen, mind a média), hogyan legyenek csinosak, miben nèznek ki jól, mivel tudnak jó benyomást kelteni. Ezért nem feltűnő számodra.


Szerintem te sem mennél randizni lötyögő óriási polárpulcsis, mélyülepű nadrágot viselő bakancsos csajjal, akinek tüsi haja van.


A nők megütik a minimumot még pár alsóbb rétegből is öltözködés terén(eltalálják a méretüket, kb tudják, mi mit mivel szabad viselni, tudják, mi áll jól nekik és mi rosszul, tudják, milyen alkalomra mit vegyenek fel) így könnyű neked azt mondani, hogy akármelyik szóbajöhet, hisz mindegyik legalább a közepes öltözködés alsó szintjén van.


Itt előttem már írták, miről árulkodik egy elkészült kép(az ember személyiségéről, mennyire ismeri és tartja be a társadalmi elvárásokat, mennyi figyelmet fordít a társkeresésre, önmagát milyen színben akarja feltüntetni), vagy ugyanerről a ruha.


Másrészt meg senki sem írta, hogy a változtatások nélkül a kérdező lehúzhatja magát a wcn, az adottságait mindenki látta, én is mondtam. Jó kis génjei vannak, arányos teste, hibátlan bőre, kellemes színei és vonásai, nem szélsőséges semmi a testén, mindene rendben van. Lehet, hogy belezúg valaki ebbe is, de ahogy próbálja eltüntetni az előnyös vonásait a ruhákkal és a hajjal.. sokkal nehezebben észrevenni ezeket. A frizurája nyújt és keskenyít az arcán, így az alapból szép, férfiasan hosszúkás arca vékony lófejnek látszik. A ruhái ugyanezt csinálják a testével, az arányos vonásait gilisztává teszik. A képek indokolatlanul közelről készültek, az egyik erősen manipulált kép, a másik szinte belemászik az ember arcába, olyan közelről készült. Nem is beszélve a rossz szögről, az egyiken alulról fotózta magát, mintha az ember fölé magasodna.. és ezekkel ő elégedett, hisz felrakta őket, és ez az igazán furcsa, hogy ilyen érzéseket kelt, és ez számára rendben van. Ez még pluszba rádob a számomra taszító arcvonásaira és megerősíti számomra, hogy jól gondoltam, hogy nem jönnénk ki. A próbafülkés beállása is féloldalas kicsit, ami tovább vékonyítja, és mintha előre nyomná a csípőjét, szintén előnytelen és ellenszenves.


Amúgymeg senki nem írta neki, hogy H&Mes próbafülkét cserélje menő bolt próbafülkéjére, hogy hordjon drága órát vagy drága cipőt, a pénzt senki sem emelte ki, mert pont nem az számít, így az előnyös változtatás is normál szintet képvisel, nem a valóságtól elrugaszkodott dolgok ezek. Még csak azt sem lehet mondani, hogy egyenpasit gyártanánk, hisz mindenkinek más áll jól, és még egyedi, rá jellemző vonásokat is belevihetne a megjelenésébe.


Szerintem a társkereső hatalmas ajándék a férfiak számára, hisz nagyon könnyen tudnának nagyon kellemes első benyomást tenni, erősen plusszból indulhatnának. Úgy nézhetnek ki, ahogy akarnak, ha koszos a legjobb ruhájuk van idő kimosni, kivasalni, megtalálni a számukra legelőnyösebb szöget, ahol nem kell azon izgulniuk, hogy túl nagy az orruk, vagy túl kicsi az álluk, esetleg csúnyák a fogaik. Lenne idejük frappánsan és lehengerlően fogalmazni, nem kell azon aggódniuk, hogy zavarba jönnek vagy butaságot mondanak, van idejük kijavítgatni a helyesírásukat, és szépen fogalmazni, hogy műveltebbnek látszanak, és akármilyen hibát könnyen elsimíthatnak.


Simán el tudnák bűvölni a nőket a legelőnyösebb oldalukkal, hogy +20ból induljanak, és ha a találkozón rontanak is egy keveset ezen, akkor még alapvetően mindig meg akarják ismerni őket a nők a kezdeti varázs miatt. Nehezen engednek el az emberek kellemes benyomásokat, nem szeretik beismerni, hogy tévednek vagy félreismerték a másikat. Ezért van nagyobb sikere a magukat menedzselni tudó férfiaknak neten. És hát.. az életben is. A sikert pedig szeretik a nők(is)


Igen, voltam fent átlagos férfiprofillal, nekem válaszoltak a nők. A haveromnak nem. Az ő képeit használtam, amiket korábban én válogattam ki neki, de én írtam a szöveget és a leveleket.


Az unalmas napjain minden férfinak a netet kellene böngésznie, hogy alakítson ki magáról jobb képet másokban.


Nagyon rádob az önbizalomra, ha szívesen ülnek melléd a buszon, rádmosolygnak az utcán, vagy két kiscsaj arról sugdos, milyen jó a hajad. És mindezt azért, mert elsőre ismeretlenül olyannak képzelnek el, akivel szívesen beszélgetnének, akire kellemes ránézni.


Az emberek szeretik a harmonikus dolgokat.


Mutatok egy lányt, ha rámírsz, aki az alapokkal sincs tisztában, tutti nem hívnád el randizni. Amúgy sokkal jobb nő lehetne, de most egy ápolt hajléktalannak látszik. A bő polárpulcsijában, nem hord normális melltartót a gigamelleihez, amik két oldalra lógnak le.. a kevés fejre tapadó előnytelen árnyalatú haja..az előnytelen szemüvege.. az erősen koptatott rossz szabású farmere pedig mégtöbbet ront a combjain. Mellé apró bumszli sportcipőket hord. Jó anyagi helyzetben van, de ilyen előnytelenül embert nem láttam még kinézni, pedig olyan teltebb nő lehetne, hogy mindenki utánafordulna.

2017. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
10%

Én ezehez a dolgokhoz nem értek. Én bemegyek egy boltba és megveszem azt ami kényelmes, tartós, márkás és ki is tudom fizetni. Nem nagyon figyelgetem a lányokon sem ezeket. Volt egy akivel randiztam és feltűnt, hogy a nőies ruhákhoz sportcipőben van, de nem igazán érdekelt. Jobban tetszett, hogy egy nagyon okos, intelligens lánnyal tudok értekezni, akin ráadásul nem ment végig a fél város, mert körülbelül egy férfi volt csak az életében. Voltam fent Tinderen kíváncsiság szintjén, nem is ismerkedtem senkivel, csak szétnéztem. Aki nem volt túlsúlyos vagy extrém vékony és arcra bejött azt jobbra húztam (kivéve a rockert, tetováltat, hidrogénes csücsörítős agyonsminkelt nőket és hasonló végleteket)


Így most legalább megtudtam, hogy, ha egyszer netalán felmegyek egy ilyen oldalra akkor ki kell éleznem a kiváló fénykép készítés technikáját. (Igaz ezt már onnan is sejtettem, hogy nem véletlenül dugják sorra a csajokat azok az ismerőseim akik ilyen nagy hangsúlyt fektetnek a közösségi oldalakra kitett képeikre.)

Mostmár azért megnézném a kérdező képeit, nem fogom kommentálni őket. Csak érdekel, hogy milyen az a férfitársam akiről szakdolgozatnyi mértékben lehet vélekedni egy gyakoris kérdés alapján. Elküldheted a lányt is. d-vel kezdődik a nevem és a a vége.

2017. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
nekem is küldj, légyszi
2017. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Na jó. Ez nem hogy nem csúnya, vagy átlagos, hanem kifejezetten jóképű. :D


A bajom a szemüveggel és a hajjal van főleg, a ruha nem vészes annyira, de azért azon sem ártana reformálni, nem vagy már kissrác, hogy ilyesmiket hordj, öltözz férfias férfi módjára.


Szedd ki a szemöldököd közötti kis részt. Nem kell formára, az undorító, de ne nőjön össze, az a pár szál sem.


Nyírd fel a hajad hátul, a többit meg kicsit összeborzolva vagy félrefésülve zselézd/lakkozd fel.


Szemüveges vagyok, ilyen kerettel kezdtem. 2x olyan mosottszarrá tesz, mint az, ahol a lencse nem vet árnyékot így a szemed alá. Vastagabb keret, fekete vagy sötétkék/barna, nem tudom, melyik állna jobban, fel kell próbálni. Nem hatalmas sztk-s, annál egy kicsivel kisebb, ennél egy kicsit nagyobb. A látótered is jobb úgy, szerintem, engem legalábbis az ért meglepetésként, mikor leváltottam azt a szart anno (azóta meg lencsézek többnyire, de nálad szerintem fölösleges, jól áll a szemüveg).


Ez a kérdés is ugyanazt igazolja, amit eddig is szentül hittem: nincs ronda férfi, csak olyan, akin egy kicsit, vagy kicsit többet változtatni kellene.:) Te meg még kifejezetten szimpi is lennél, így viszont valószínűleg én sem reménykednék abban, ha Tinderen látnálak pl, hogy valaha sikerül elérnem, hogy más frizurát/szemüveget hordj. Nem is célom megváltoztatni valakit, aki látszólag nem akarja, nekem is szarul esne, ha Tinderen ezy random pasi azzal írna rám, hogy ha ezen meg azon változtatnék, elhívna randira, mert nem kérdeztem. Te kérdezted, azért volt merszem leírni.(:

2017. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Küldj nyugodtan :)
2017. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Nekem is.
2017. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszát és köszönöm a segítséget is.

Nem nagyon szoktam magamat fotózni,de ez gondolom látszik a képeken is.

Előnytelen fotók tényleg sokat ronthatnak az ember esélyein ilyen randi oldalakon.

A hosszú haj tényleg nem állt jól,azóta már levágattam.

Tény,hogy nem vagyok izmos,most a 190 cm-es magasságomhoz vagyok 84-85kg,szóval még kell pár kg izmot felszedni magamra,de annyira nem hiszem hogy vészes lenne.

Öltözködésnél nem szoktam figyelni rá,hogy összeillenek-e a ruháim,sokszor inkább azt veszem fel amihez kedvem van,de azért az öltözködésemen is változtatni fogok.

2017. dec. 24. 14:34
 39/52 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj
2017. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is :)
2017. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!