Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kytana28 kérdése:

Kedves férfiak! Várom a véleményeket. Miért csak dugni jò egy gyerekes nő?

Figyelt kérdés
28éves vagyok egy 7éves kisfiúval. Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres? Nem bántani akarok senkit, félreértés ne essék. De ezt tapasztalom. Nagyon tudja csapni a szelet rengeteg férfi, de amint elmondom hogy anyuka vagyok, mások lesznek. Érzem hogy csak a szexre kellenék. Vagy nem tudom. Lehet beképzelem. Az igazi őszinte véleményt várom mindenkitől aki időt szán rà hogy válaszoljon. Köszike. Puszi
2017. dec. 26. 14:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
55%
"érzem csak a szexre kellenék.vagy nem tudom" na , ezen dolgozz még kicsit..! a nem tudom-on..mire másra való még egy férfi kérem tegyék meg tétjeiket!:D.. 42/N
2017. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
70%
Hát ezelőtt egy pár évvel talán én is megijedtem volna, egy gyerekes anyukától, de talán amiatt, mert én magamat is éretlennek tartottam az apaságra. De ma már mint apuka, nem egy hanem két kincsem van amit semmiért és senkiért nem akarok elvesziteni.
2017. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
48%
Nem sokan akarják a más majmát ringatni.
2017. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt ajánlom, hogy képzeld magad a másik helyébe.

Képzeld azt, hogy nincsen gyereked.

Ismerkedsz egy olyan férfival, akinek van gyereke az előző házasságából.

Őszintén, benned is felmerülne, hogy mi lesz így, hogy van egy gyereke?

Ha komolyodna a kapcsolatotok, akkor együtt élnétek hármasban?

Nem várná el tőled a pasi, hogy neveld a gyerekét, de csak ott lenne rajtad is a felelősség és a feladatok.

Nem lehet úgy élni hosszabb távon, hogy a párom gyerekét leszarom, nem foglalkozok vele, nem érdekel, nem a sajátom.

Ezt a gyerek is érzékeli és a párnak sem lesz túl szimpatikus, hogyha így áll a gyerekéhez a párja.

Szóval elég egyértelmű,hogy ahhoz, hogy jól működjön a kapcsolat, az új párnak alkalmazkodni kell, foglalkozni kell a gyerekkel, főzni rá, mosni rá, beszélgetni vele, kikérdezni a leckét, vinni a közös programokra stb.

Máskülöben nem fog működni az együttélés, nem tekintheted egy idegennek a párod gyerekét.

Sok kompromisszummal és lemondással jár, érthető,ha valaki nem veszi ezt a nyakába.

A másik, ami sokakat elrettent, hogy oké, tegyük fel jóban lesz a párja gyerekével, mindent megtesz érte.

DE szakít a párjával.

Utána mi lesz ? Lehet a gyerekét x éven keresztül sajátjaként nevelte és a szakítás után nem találkozhat vele, semmi joga és semmi közee nem lesz a gyerekhez.

Van ilyen is, nehéz dolog, én sem kezdenék olyannal, akinek van gyereke.

Közös gyereket szeretnék, nem így.

De bizonyos kor felett számolni kell a gyerekkel is, úgyhogy nem lehetetlen a dolog, de szerintem több esélyed van olyan pasiknál, akiknek van gyerekük már.

2017. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
"Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres?" Amúgy ebben sincs semmi. Én most egy olyan nőt keresek, aki eljönne velem a héten étterembe. Egyedül ciki és ennék már valami főtt kaját.
2017. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Karlowy főzésről hallottál már?
2017. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez valamennyire azért érthető.

Ha egy férfi megismer egy nőt, és kölcsönös a szimpátia, akkor ha úgy alakul, evidens, hogy:

- szeretnének közös programokat

- kettesben több időt eltölteni

- romantikus este/vacsora

- hancúrozni kicsit akár este akár reggel

- közös nyaralás, kikapcsolódás

- kirándulások úgy, mint egy szerelmes pár

- közösen filmezni otthon, összebújni

- stb.


Ezek közül kb minden mehet a kukába, ha az illetőnek kisgyereke van. Nem azért, mert gyerekellenes mindenki, hanem azért, mert egy gyerek sajnos pont ezekkel a lemondásokkal jár. Közös (kettesben lévő) programok, kirándulások, nyaralások, esték kilőve, mert nem lehet a gyereket mindig lepasszolni, az is stresszes, ha meg elviszik magukkal, akkor meg mindent úgy kell alakítani, hogy a gyereknek jó legyen. Így a két félnek nem sok ideje marad kettesben csinálni valamit, mert mindig ott a gyerek.

Ráadásul az "új fél" sem húzhatja ki magát 100%-ig a gyerekkel járó kötelességek alól, valamilyen szinten neki is muszáj egy bizonyos százalékig a gyerek életében részt venni.


Valljuk be, ha valaki párkapcsolatot keres, akkor teljesen érthető, hogy a romantikáról, egymás teljes megismeréséről és közös, kettesben eltöltött élményekről nem hajlandó lemondani egy számára idegen gyerek miatt. A társkeresőn pedig én is azt tapasztaltam, hogy sok anyukánál a gyerek a legeslegelső, azt kötelező elfogadni 100%-ig és a gyerek életében is kötelező részt venni, utána jönnek csak a romantikus részek.

Ezek alapján nem meglepő, ha az emberek azt gondolják, hogy a gyerekes nők 80%-a pótapát keres, mert sajnos nagyon sok az ilyen.

2017. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Hallottam, de nem gyakorlom, mert nem értek hozzá és egy személyre főzni nem jó állítólag. Amúgy megyek holnap piacra, veszek hekket magamnak, meg grillcsirkét a kutyának.
2017. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Mert sajnos tényleg sok anyuka pótapukát keres.Egyszer volt gyakorin egy nő,aki azt kérdezte,hogy mondja el a fiának,hogy a mostani pasival is szétmennek. Kiderült,hogy az összes pasasnak az első randin bemutatta a gyereket és ez a pasi volt legalább a hatodik.Nem olvastam a többi kommentet,de lehet,már linkelte valakinek ezt a kérdést.
2017. dec. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt. Sok igazság van benne. De aki olyan szépen leírja hogy "más majmát nem ringatom"stb stb. Nos nekik csak annyit Hogy ti biztosan olyan szerencsések vagytok hogy a ti szuleitek is együtt voltak,és ti nem voltatok "anyukátok majmai" . Sajnos akárhogy hiszitek nem igaz az hogy egy akár 10-15éves kapcsolat is 100% ugy marad. Még ti is valhattok amiből esetleg született gyermek. Majd akkor tudjátok meg hogy milyen szar is tud lenni ahogy a 25-30körüli független nők szépen le passzolnak titeket, mert gyerektartas stb. Na mindegy

Hogyan képzelem? Volt egy ilyen kérdés. Mint említettem 7éves a fiam, nem 7hónapos. Ugy neveltem hogy ne hisztis elkenyeztett gyereke legyen, hiszen rengeteget dolgozom es fogok is, és ehhez az ő segítsége is kell, ami az önállosagon és a megértésen alapul. Vannal

2017. dec. 27. 07:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!