Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kytana28 kérdése:

Kedves férfiak! Várom a véleményeket. Miért csak dugni jò egy gyerekes nő?

Figyelt kérdés
28éves vagyok egy 7éves kisfiúval. Miért hiszi sok férfi hogy egy nő pótapukát keres? Nem bántani akarok senkit, félreértés ne essék. De ezt tapasztalom. Nagyon tudja csapni a szelet rengeteg férfi, de amint elmondom hogy anyuka vagyok, mások lesznek. Érzem hogy csak a szexre kellenék. Vagy nem tudom. Lehet beképzelem. Az igazi őszinte véleményt várom mindenkitől aki időt szán rà hogy válaszoljon. Köszike. Puszi
2017. dec. 26. 14:39
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Vannak persze, olyan dolgok amik hátrányt jelentenenek egy esetleges ismerkedési fázisban, de ha picit rugalmasabb az ember akkor ez nem jelent gondot. De 100szónak is egy a vége. Mégegyszer köszönöm a valszaitokat, nagyon jo volt olvasni. Komolyan. Sokat segítettek. Kívánok mindenkinek kellemes pihenést a hátralévő időben es boldog uj évet :-))))
2017. dec. 27. 08:02
 42/44 anonim ***** válasza:
Neked is kellemes ünnepeket! Szeretettel ölellek.
2017. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Sokan nevelik más gyerekét, Kérdező! Elvált családokban pl. a fiam az exem nőjének gyerekével marha jóban van, elválaszthatatlanok, 18 évesek de mintha tesók lennének! És működik immáron hetedik éve!! Jön-megy a két család közt. Nem állítom hogy ez így a jó de lehetne rosszabb is. 40/N

Amúgy hidd el a fiad százszor többet ér bármilyen dugóscsávónál:P ..... !! Foglalkozz vele inkább, éld az életet és el fog jönni úgyis valaki még annyira fiatal vagy!! Én is így beszéltem két éve. Aztán megismertem valakit akivel mint pár nem működünk viszont jóbarát..

Kellemest.

2017. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert fiatalon lettél anyuka és nem akarnak olyannal összejönni, akinek már van egy gyerek kitudjakitől.

Én se jönnék össze ilyennel.

2017. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!